Litoměřice – Kladno 2:5 (kon.) | Benátky n/J – Přerov 0:1 (kon.) | Třebíč – Havířov 5:2 (kon.)
Vsetín – Motor ČB 3:2 (kon.) | Jihlava – Slavia 3:0 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
AZ Havířov
cz Sobota 12.01.2019, 17:30 • KHNP Aréna • Chance Liga (CZ) • 45. kolo

A máme za sebou i třetí třetinu. V té jsme byli svědky nejdříve snížení stavu utkání na 3:2 ze strany Havířova, kdy se v čase 50:15 prosadil Haas. Po minutě a patnácti sekundách v čase 51:30 přišla rychlá odpověď Třebíče, která se dostala opět do dvoubrankového vedení díky Michalu Vodnému, a to 4:2. Třebíč opět zaujala obrannou pozici a snažila se dohrát zbytek utkání za stejného stavu. Jejich chuť po gólech ale neustala a v čase 57:08 se prosadil opět Michal Vodný. Tím poslal Třebíč do vedení 5:2 a zbylých pár minut se utkání už pouze dohrávalo. Třebíč si tak bere další tři cenné body. To bude pro dnešní onlajn přenos vše. Děkuji Vám za pozornost a někdy příště, na shledanou. (19:51:46)

59:40
    Dohrávají se poslední sekundy utkání.

59:08
    Vhazování ve středním pásmu si berou domácí. Szathmáry o kotouč přichází při průjezdu středním pásmem a hosté se dostávají před Vejmelku.

58:48
    Přichází střela od modré čáry na Vejmelku, která je přizvednuta nad jeho bránu.

58:20
    Maruna se pokouší něco vymyslet za bránou Vejmelky, tam je ale okupován třebíčskou obranou.
    57:08 Michal VODNÝ - 5:2

57:08
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Michal VODNÝ zachytil nepovedenou přihrávku hostů v před brankovém prostoru a zavěsil puk do levého rohu Bláhovy brány. Stav utkání je tak 5:2. Asistence: Kratochvíl.

56:35
    Domácí ustáli oslabení a vyhazují kotouč za záda Bláhy.

56:20

56:00
    Přichází střela od Rašnera, do které mu lehl Bilčík a následně kotouč vyhodil do středního pásma.

55:34
    A domácí se opět osvobozují vyhozením kotouče.

55:07
    Vejmelka poprvé při tomto oslabení zasahuje a domácí se dostávají ze sevření hostů.

54:30
    Kotala kombinuje na modré čáře s Mataime, ale zatím nepřichází střela.

54:20
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Matěj Novák – 2 min., vysoká hůl).

54:20

53:58
    Hosté se osvobozují a vyhazují kotouč do středního pásma.

53:37
    Krásný průnik se nyní povedl Süssovi, který vystřelil na Bláhu po přihrávce Nováka, jeho pokus ale končí v náruči brankáře hostů.

53:08
    Hosté se i přes své oslabení dostávají do šancí a napadají Vejmelku.

Jan Míšek

Góly a asistencie: 4. Süss (Vl. Brož), 28. Paták (Vl. Brož), 32. L. Vágner (Psota), 52. Vodný (Süss, Nedbal), 58. Vodný (P. Kratochvíl) – 18. Maruna (L. Bednář, Haas), 51. Haas (Matai)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Do. Svoboda) – Szathmáry, Vl. Brož, Nedbal, L. Vágner, Bilčík, V. Čejka, Furch – Psota, Nedvídek, Kusko – Paták, Tadeáš Král, Malec – P. Kratochvíl, M. Novák, Vodný – Havlát, Süss, J. Čejka.
    AZ Havířov: Bláha (Dufek) – Matai, Chroboček, Bořuta, Dudek, Rašner, Kachyňa, Mrowiec – Rehuš, F. Seman, R. Veselý – L. Bednář, Maruna, Haas – Kotala, Pořízek, Gřeš – O. Procházka, Cihlář, Macuh.

Rozhodca: Pilný, Vrba – Zedník, Kučera.