Ostrava – Střešovice 8:1 (kon.) | Otrokovice – Znojmo 6:4 (kon.) | Liberec – Bohemians 7:11 (kon.)
Bulldogs – Mladá Boleslav 4:10 (kon.) | Královské Vinohrady – Vítkovice 5:3 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
5:3 (1:1, 3:1, 1:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Piatok 11.01.2019, 20:00 • TJ Sokol Vinohrady, Praha 2 • Livesport Superliga (CZ) • 19. kolo

Krásný večer! Vítáme Vás u on-line přenosu ze zápasu Tipsport Superligy mezi SKV a Vítkovicemi. Úvod zápasu je naplánován na 20:00 a bude Vás jím provázet Libor Kokoška.

Vítkovice mají po překvapivé prohře Chodova v České Lípě šanci poskočit na druhé místo ligové tabulky, případná ztráta by navíc dala možnost Mladé Boleslavi odskočit od zbytku tabulky až na šest bodů. Výhra by SKV v tabulce jednoznačně pomoha, po dlouhé době by se totiž pražští florbalisté dostali z nebezpečných sestupových vod a na případné osmé místo by jim chyběly pouze dva body.

Velkým favoritem utkání je tým z Vítkovic, a pokud by se vinohradským hráčům povedlo alespoň bodovat, jednalo by se o poměrně nečekaný výsledek.

Poslední 3 vzájemné zápasy:

28.09.2018 Vítkovice – SKV 10:1
    06.12.2015 Vítkovice – SKV 11:4
    24.10.2018 SKV – Vítkovice 6:3

TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY
    12. místo, 17 bodů, skóre 78:122, rekord 4-2-1-11

Královské Vinohrady neměli úplně nejlepší vstup do sezóny, v posledních kolech se ale lepší nejen po bodové, ale i po výkonnostní stránce a zaslouženě stoupají tabulkou mimo play-down pozice.

V posledních pěti zápasech nebodovali pouze v jediném utkání s Chodovem. Brno, Střešovice a Českou Lípu dokonce dokázali porazit. Zejména vítězství nad Českou Lípou a Brnem patří k těm nejklíčovějším, jelikož oba týmy se nachází v tabulce vedle sebe.

SKV je v útoku velmi neefektivní, počtem střel sice patří do horní poloviny tabulky, průměrně si ale připíšou pouze 4,3 branky na zápas. Ani v početní výhodě se vinohradský deficit nesmaže, a SKV je proto druhým nejhorší celkem, co se týče přesilovek.

Naopak oslabení jsou velkou dominantou Sokola a se 70% úspěšností se řadí k nejlepším týmům Superligy.

Jedničkou v bráně SKV je Petr Weissgärber se 79,51% úspěšností zákroků, v brankovišti ho občas vystřídá jeden z dvojice Rastislav Mazák a Martin Dejmal.

V poli najdeme bratry Stuchlíkovi, defenzivněji založený Zbyněk je s 22 trestnými minutami pátým nejtrestanějším hráčem v Superlize. Jeho bratr Ondřej je naopak nejčastěji střílejícím hráčem, ke skórování ale potřebuje průměrně neuvěřitelných 60 střel.

Nejproduktivnějším hráče je s 19 body Petr Hartmann, nejlepším střelcem vinohradského týmu s třinácti zásahy Martin Skřivánek.

Koho sledovat: Jan Svoboda. Vinohradský navrátilec vstoupil do sezóny po přestupu z Tatranu Střešovice v plné parádě. Patří k tahounům SKV. Připsal si už jedenáct gólů a dvě asistence. V minulém zápase proti České Lípě se navíc blýskl hattrickem a rozhodujícím gólem v prodloužení.

3. místo, 43 bodů, skóre 130:74, rekord 13-1-2-2

Loňský finalista opět piluje formu na finální fázi Tipsport Superligy a daří se mu to, devítizápasovou sérii vítězství přerušil až duel se silnou Mladou Boleslaví. Naposledy navíc Vítkovice rozstříleli Českou Lípu 16:7 a Pardubice 2:11.

Vítkovice jsou nejsilnějším celkem v přesilovkách ve kterých si drží úspěšnost nad velmi slušných 50%. Oslabení už taková paráda ale nejsou, Vítkovice jsou v nich totiž druhým nejhorším celkem.

Jedničkou Vítkovic je reprezentant Lukáš Souček s 77,520 úspěšností zákroků. Záda mu kryje Petr Gurkovský.

Vítkovický tým táhne hvězda české Superligy Adam Delong, který je se 42 body na čtvrtém místě v kanadském bodování. V útoku ho doplňuje Lukáš Hájek nebo Jan Jastřembský.

Koho sledovat: Kryštof Malina. Talentovaný mladík z Vítkovic před několika dny obdržel nominaci do reprezentace juniorů na únorový Polish Cup. Za "A" tým si připsal už čtrnáct startů, tři góly a dvě asistence.

06.01.2019 Pardubice – Vítkovice 2:11
    22.12.2018 Vítkovice – Česká Lípa 16:7
    19.12.2018 Ostrava- Vítkovice 3:2
    16.12.2018 Mladá Boleslav – Vítkovice 4:3 po prodloužení
    14.12.2018 Vítkovice – Otrokovice 5:3
    Kryštof Malina je v nominaci na nadcházející reprezentační turnaj juniorů.

Petr Hartman (SKV): "Zápasy s Vítkovicemi a Ostravou budou takové, jaké si je uděláme. Již několikrát jsme ukázali, že jsme schopní hrát s týmy z vyšších pozic tabulky. Budeme tak mít další možnost pouze svým přístupem posunout koncentrovaný výkon na delší časový úsek než třicet minut, což by nás mohlo dovést k důležitým bodům."

Ještě jednou Vás vítáme u dnešním zápasu. Tentokrát už přímo z Riegrových sadů! Hráči už jsou na hřišti a rozcvičují se. Přejeme všem fanouškům příjemný sportovní zážitek.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mazák (Weissgarber) – Jelínek, Lanc, D. Záň, O. Stuchlík, Máca – Kachnič, Linhart, Hartman – Gregor, J. Záň, Skřivánek – Hájek, Hanák, Z. Stuchlík – Rossi, Svoboda, Entlicher – Harnesk.

1. SC TEMPISH Vítkovice: Gurkovský (Souček) – Řezanina, Nehera, Děček, Hubálek, Jastřembský, Malina – Firda, Oborák, Jan Šebesta – Černý, Herblich, Rýpar – Hájek, Bräuer, Besta.

Rozhodčí: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora.

Královské Vinohrady nastoupí v plné polní, za to Vítkovice přijeli v lehce okleštěné sestavě. Ve vítkovickém dresu dnes neuvidíme Adama Delonga. Malina oslaví nominaci do juniorské reprezentace patnáctým superligovým startem.

V brance SKV poměrně překvapivě nastoupí Mazák, za Vítkovice Gurkovský.

Domácí nastoupí v klasické žluto-černé kombinaci, hosté z Vítkovic v modrých dresech.

Zahajovací sestava hostů:Gurkovský – Šebesta, Hubálek – Herblich, Jastřembský, Besta.

Zahajovací sestava domácích:Mazák – Hanák, Ondřej Stuchlík – Linhart, Hájek, Zbyněk Stuchlík.

00:01

00:04
    Jiří Besta vítězí na úvodním buly dnešního zápasu a posílá míček do zadních řady vítkovickému týmu.

00:50
    Šebesta si v útoku špatně zpracoval míček a ztrácí.

01:29
    Malina se pokusil potrestat vinohradské zaváhání při rozehrávce, jeho pokus ze středu hřiště švihem ale minul branku.

01:56
    Lukáš Hájek ve dvou šancích. Z bezprostřední blízkosti brankáře po přihrávce přes celé hřiště nejprve nedokázal zakončit, jeho následný pokus z levého křídla letěl vysoko nad branku SKV.

02:27
    Kombinace Stuchlíků, Zbyněk Ondřeje před brankou ale nenašel. Vinohrady přesto stále v útoku.

02:44
    Jelínek to zkusil bekhendem, trefil ale pouze nohy Gurkovského.

02:58
    Vinohrady budou rozehrávat zpoza vítkovické branky.

03:15
    Nehera získal míček a měl problémy s rozehrávkou, nakonec vše ale dokázal vyřešit přihrávkou po mantinelu.

03:31
    Jan Jastřembský to zkouší z první, trefuje ale pouze hráče před sebou.

03:58
    Rossi z první poslal míček na balkón nad brankou. Podle všeho ale byl jeho střela tečovaná, Vinohrady tak budou rozehrávat.

04:14
    Linhart to zkusil z volného úderu, prudký úder ale Petra Gurkovského nerozhodil.

04:52
    Zbyněk Stuchlík pálí, trefuje obránce před sebou a navíc se dopouští útočného faulu při pokusu o získání odraženého míčku.

05:15
    Rýparova přihrávka přes celé hřiště skončila až u Mazáka.

05:21
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    LUKÁŠ HERBLICH si ze středu navedl míček do strany a střelou švihem poslal míček za záda domácího brankáře. Asistence: Jiří Besta.
    05:21 Lukáš HERBLICH - 0:1

05:52
    Malina se pokusil přidat i druhou branku Vítkovic, Mazák ale míček vyráží vlastním tělem.

06:24
    Vítkovická rozehrávka se stahuje až hluboko na vlastní polovinu.

06:55
    Marek Bräuer úplně volný před domácí brankou, míček získal ale nedovoleným způsobem, takže nakonec budou Vinohrady rozehrávat z rohu vlastní poloviny.

07:39
    Vítkovice rozehrávají a nikam se neženou. Vinohradské napadání je na zkušené vítkovické florbalisty krátké.

08:02
    Celou útočnou akci hostí ukončuje útočný faul, který Lanc bleskurychle rozehrává na Svobodu, který baseballovým úderem zkouší skórovat. Tuhle vysokou hůl nemohli rozhodčí přehlédnout.

08:38
    Gregor i Svoboda se propletli hloučkem hráčů a vystřelili, ani jeden z pokusů ale branku Gurkovského neohrozil.

09:02
    Hanák obdržel nádhernou přihrávku přes celé hřiště a vystřelil na přesouvajícího se Gurkovského. Ten se ale rozplácl přes celou brankou a nohou na poslední chvilku míček mířící do branky vyrazil ven.

09:51
    Jelínek ve velmi dobré pozici kousek od branky, razantní střelou ale nakonec trefuje mantinel před podavačem míčků stojícího kousek od branky.

10:26
    Petr Gurkovský vyskočil z branky a lapil přihrávku SKV za brankou hostujících Vítkovic.

11:26
    Josef Rýpar zkusil Mazáka prostřelit zpoza branky. Domácí gólman tyč ale dokázal výborně ucpat a míček do branky nepustil.

11:55
    Útok bratří Stuchlíků se bez problémů kombinuje na polovině Vítkovic.

12:15
    Lukáš Hájek zakončuje rychlý brejk Vítkovic razantní střelou, Mazák nakonec vyráží míček ven z branky.

12:34
    Roman Oborák to zkoušel z těžké pozice vedle svého obránce, branku sice netrefil, ale na zem s sebou plácl opravdu elegantně.

13:39
    Po Gregorově střele se k dorážce dostal Rossi, který z nadějné pozice ani ne metr od branky Vítkovic trefil pouze dobře stojícího gólmana.

14:42
    Vítkovice kombinují před vlastní brankou.

14:59
    Matěj Černý to zkusil z první, trefil ale pouze obránce před sebou.

15:22
    Domácí Hájek střílí z první a podavač balonků za brankou jeho střele na poslední chvíli uhýbá. Pokud by ale střela byla přesnější, mohla by hostující branku určitě ohrozit.

16:21
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! MARIAN JELÍNEK uniká po levém křídle a tvrdou střelou k bližší tyči vyrovnává stav dnešního utkání! Bez asistence.
    16:21 Marian JELÍNEK - 1:1

17:13
    Vítkovice v útoku. Jan Jastřembský z úhlu pálí a trefuje pouze tělo domácího gólmana.

17:35
    Na place opět oba bratři Stuchlíkovi, vítkovická obrana má oprávněné obavy.

17:53
    SKV bude rozehrávat zpoza hostující branky.

18:05
    Linhart nahodil míček kousek od mantinelu na pravé straně. Nakonec ale nenašel žádného domácího hráče a minul branku.

18:56
    Vítkovice opět v šanci, Mazák si připisuje další povedený zákrok.

19:00
    Právě probíhá poslední minuta první třetiny.

19:52
    Ani jeden tým si nedokázal v poslední minutě dnešního utkání vytvořit větší šanci, míček zpoza branky Vítkovic mířící na polovinu soupeře je zřejmě poslední dotyk hráčů s míčkem v této třetině.

20:00

První třetina je za námi a zatím přinesla takový neslaný nemastný fotbalový výsledek. Už v 6. minutě překonal domácího Mazáka Herblich, za čtyři minut později měl velmi blízko v vyrovnání domácí Hanák, Gurkovský ale vytasil neobyčejný zákrok a nohou domácí šanci zlikvidoval. V 17. minutě se domácí ale už mohli radovat definitivně, Jelínek dělovkou prostřelil domácího gólmana.

Střely: 7:8

Druhá třetina začne přibližně ve 20:37.

20:01

20:04
    Šebesta na buly vyzrál na Zbyňka Stuchlíka a získává míček pro Vítkovice.

20:23
    Ty si ale s míčkem moc dlouho neužili, Vinohrady v útoku.

21:00
    Vinohrady rozehrávají za vlastní brankou.

21:39
    Lukáš Hájek obdržel míček před odkrytou domácí branku, ze stoprocentní pozice ale napálil míček pouze do levé tyčky!

22:43
    Šebesta to zkouší z dálky, Mazák chytá ale vyráží míček pouze před Marka Bräuera, který z těžké pozice nepřestřelil domácího gólmana.

23:17
    I na druhé straně to jiskří. Zbyněk Stuchlík z nadějné pozice ze středu hřiště přestřelil hostující branku.

23:38
    Jan Jastřembský to zkusil přízemní střelou k tyči, Mazák jeho pokus na poslední chvíli zastavil rukou.

24:02
    Vítkovice teď mají jasně navrch.

24:06
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Peter Kachnič – 2 min., Hrubost).
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Jiří Besta – 2 min., Hrubost).

24:06
    Menší potyčka před domácí brankou končí vyloučením na obou stranách.

24:40
    Firda sám před domácím gólmanem. Ani napodruhé ale Mazáka neprostřelil. Vinohradský brankář si nakonec uklidil míček pod sebe.

Vítkovický tým se bude muset obejít bez Lukáše Řezaniny, který nenastoupí z důvodu zapomenutého dresu na druhém konci Česka.

25:20
    Svoboda vybojoval volný úder ze zajímavé pozice na polovině soupeře.

25:42
    Šebesta se při souboji o míček počínal za hranou, volný úder pro SKV.

25:45
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Zvrat dnešního utkání je dokončen! Martin Skřivánek z volného úderu našel volného PETRA HARTMANA, který ze stoprocentní pozice poslal míček pod víko hostující branky. Asistence: Martin Skřivánek.
    25:45 Petr HARTMAN - 2:1

26:59
    Herblich si počínal v souboji o míček nedovoleně, a ačkoli láskyplné objetí domácí obránce zřejmě zahřálo, rozhodčí zapískal faul.

27:57
    Vítkovice obléhají domácí branku, žádnou zajímavější střeleckou pozici si ale zatím nevytvořili.

28:40
    Svobody utíká míček z čepele, což ukončuje rychlý vinohradský brejk.

29:16
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Ondřej Firda – 2 min., Nedovolené vrážení).

29:28
    Gregor střílí, po soupeřově holi se míček svezl vysoko nad hostující branku.

30:14
    Povedená kombinace domácích! Lanc si několikrát vyměnil míček se spoluhráči, následně našel před brankou úplně volného Ondřeje Stuchlíka, který z nadějné pozice neprostřelil hostujícího gólmana.

30:53
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Jelínek má dnes střeleckou náladu! Skřivánek šikovně našel na levém křídle volného MARIANA JELÍNKA, který z první prostřelil přesouvajícího Jastřembského. Vypadá to, že ve Rieglových sadech se rodí senzace kola. Asistence: Martin Skřivánek.
    30:53 Marian JELÍNEK - 3:1

31:34
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Na Vinohradech se schyluje k demolici Vítkovic! Rychlý brejk zakončil Jelínek dobrou přihrávkou na volného PETRA HARTMANA, který i tentokrát prostřelil přesouvajícího se hostující gólmana! Asistence: Marian Jelínek.
    31:34 Petr HARTMAN - 4:1

31:34
    Střídání v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice: ze hřiště odchází Petr Gurkovský, přichází Lukáš Souček.

32:55
    Vítkovice se tlačí do útoku, mezeru v obranném valu SKV ale nemohou najít.

33:28
    Besta to zkusil z pravého křídla, Mazák si střelu vyrazil pod sebe, míček z brankoviště nakonec odkopl nohou.

34:02
    Hubálek střílí, ale netrefuje domácí branku.

34:24
    Marek Bräuer to zkouší z levého křídla, jeho přízemní pokus ale o kousek míjí levou tyč domácí branky.

34:46
    Vítkovice budou rozehrávat zpoza domácí branky.

34:50
    Marek Bräuer opět střílí! Tentokrát jeho střelu švihem musel domácí gólman Mazák vyrážet helmou.

34:57
    Lance před domácí brankou někdo pěkně sekl přes prsty, rozhodčí ale nevylučuje.

35:22
    SKV hraje velmi zataženě a pouze vyhazuje míček do útoku.

35:29
    MAREK BRÄUER našel skulinku v domácí obraně a střelou z rychlého brejku na levé straně snižuje stav dnešního utkání. Asistence: Jiří Besta.
    35:29 Marek BRÄUER - 4:2

36:16
    Vítkovice kombinují na vlastní polovině.

36:56
    Jan Jastřembský zkusil propálit zeď složenou z obránců před domácí brankou. Míček ale nakonec k Mazákovi ani neprošel.

37:59
    Rýparova klička po zdlouhavé hostující rozehrávce končí za mantinelem.

38:18
    Skřivánek poslal Petra Hartmana do další velké šance. Vinohradský útočník z nadějné pozice před úplně osamoceným Gurkovským ale minul branku.

39:00
    Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:21
    Šebestův pokus z dálky vyrazil Mazák pouze před sebe, k dorážce se žádný z hostujících hráčů nedostal.

39:45
    Jan Jastřembský z nadějné pozice technickou střelou přestřeluje domácí branku.

40:00

Třetí třetina začne zhruba v 21:18.

Už i druhá třetina zná svého překvapivého vítěze. Ve 26. minutě po dobře rozehraném volném úderu skóroval Hartman. V přesilové hře se navíc prosadil svým druhým gólem Jelínek, na což o minutu později navázal svou druhou brankou Hartman. Skóre tak už bylo 4:1 pro domácí a vše napovídalo, že překvapení kola se urodí v Riegrových sadech. Na dvojbrankový rozdíl pět minut před koncem třetiny snížil povedenou trefou z brejku Bräuer.

Střely: 13:20.

40:01

Vítkovice v průběhu druhé třetiny vystřídali brankáře. Do branky se postaví reprezentační gólman Souček.

41:46
    Už i třetí třetina je v plném proudu. Besta se nějak prosekal až k domácí brance, cestu za brankářovy záda už ale nenašel.

42:58
    Vítkovice kombinují za vlastní brankou.

43:12
    A teď se hra pro změnu přesunula na půlku domácího SKV.

43:30
    Souček vyskakuje z branky pro přihrávku mířící skrz brankoviště. Vítkovice opět kombinují na své polovině.

43:55
    Jan Jastřembský ze vzduchu sklepl míček pouze do náruče Mazáka.

44:20
    A Mazák opět zasahuje.

44:42
    Souboj v rohu za hostující brankou končí faulem Vítkovic.

44:45
    Gregor neměl na střelu moc času, jeho pokus nakonec letí vysoko nad.

45:13
    Firdova sražená střela míří nad domácí branku.

45:29
    Černý to zkouší z dálky, trefuje ale pouze tělo domácího gólmana.

46:06
    Domácí branka v obležení, až na střely z dálky se ale hosté k ničemu nedostávají.

46:20
    Hubálek pálí z dálky, střela prosvištěla vzduchem až do zadního mantinelu.

46:41
    Tak tohle bude ještě drama. Firda poslal míček zpoza branky na MARKA BRÄUERA, který našel skulinku mezi tyčí a Mazákem a poslal Vítkovice na dostřel jedné branky. Asistence: Ondřej Firda.
    46:41 Marek BRÄUER - 4:3

47:35
    Svoboda ze zajímavé pozice přízemní střelou minul hostující branku.

47:56
    Souček chytá míček a rychle ho vyhazuje do protiútoku. Z toho Vítkovice nakonec vytěžili zajímavý volný úder za hru vysokou holí.

48:33
    Hubálek střelou z dálky vyzval Rýpara ke gólové dorážce, Mazák byl nakonec u míčku rychleji než jeho vinohradský protivník.

48:50
    Svoboda si před hostující brankou zpracoval míček hrudí, střelou z otočky branku ale minul.

49:14
    Svoboda v obrovské šanci na pravém křídle, hostující branku o pár milimetrů přestřelil.

49:51
    Míček končí za brankou Vítkovic. Hráči z Ostravy mají na vyrovnání už jenom deset minut.

50:27
    Hartman z těžké pozice míří pouze do hole svého obránce.

50:37
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Petr Hartman – 2 min., Blokování soupeřovy hole).

51:09
    Hostí dvakrát chybují v rozehrávce a vinohradští florbalisté tak získávají cenný čas.

51:30
    Rýpar byl poslední, kdo se dotkl sražené střely mířící mimo hřiště. Zbývá už jen minuta přesilové hry.

51:58
    Besta tvrdě střílí z dálky. Mazák míček vyráží do bezpečí.

52:28
    Další chyba v hostující rozehrávce, z téhle přesilovky už asi nic moc nebude.

52:32
    To byla šance! Svoboda vybojoval v útoku míček a málem ho poslal Součkovi mezi nohama. Hostující brankář nakonec dokázal míček zachránit na lajně.

52:37

53:49
    Vysoká přihrávka končí až u Součka.

54:32
    Vítkovická rozehrávka se přesunula opět na vlastní polovinu. Vinohrady jsou zataženy u vlastní branky.

54:56
    Skřivánek byl při úniku na vítkovickou branku faulován. Tohle bude nájezd pro domácí tým!

54:56
    Trestné střílení rozehraje Svoboda.

54:56
    Svoboda to zkusil nejjednodušeji jak mohl a proste vystřelil. Zvuk bouchnutí míčku o mantinel ho musel hodně zamrzet.

55:37
    Linhart drží míček v rohu hřiště a získává cenný čas pro vinohradský tým.

55:47
    Teď navíc budou Vinohrady po faulu Černého rozehrávat zpoza hostující branky.

55:55
    Svoboda za brankou faulován, vinohradská etapa v útoku se ještě o chvilku prodlouží.

56:01
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Tak to je hattrick ve správnou chvíli! PETR HARTMAN obdržel míček na středu hřiště a střelou k levé tyči posílá Vinohrady do dvoubrankového vedení! Asistence: Martin Skřivánek.
    56:01 Petr HARTMAN - 5:3

56:01
    Oddechový čas pro hosty.

56:20
    Rýpar domácího zaváhání nevyužil, střelu z levé strany totiž namířil pouze do Mazáka.

56:20
    Vítkovice hrají bez brankáře!

56:53
    Svoboda v útoku vysokou přihrávku nevybojoval, Vítkovice opět v útoku.

57:07
    Lukáš Hájek ze vzduchu o kousek minul domácí branku.

57:30
    K Linhartovi se odrazil míček na střed hřiště. Vinohradský útočník prudkou střelou napálil pouze Součka.

57:47
    Vítkovice získávají míček a opět se podívají do útoku.

58:08
    Střela Hájka i Jastřembského sražena mimo branku SKV.

58:25
    Ani napodruhé tahle dvojice hráčů neuspěla.

59:00
    Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.

59:04
    Svoboda po sražení Hájkovi střely jen o kousek netrefuje prázdnou hostující branku.

59:35
    Nepřesná vítkovická kombinaci končí další ztrátou.

A je to definitivní! Vinohrady poráží favorizované Vítkovice a berou velmi důležité tři body do superligové tabulky. Pro Vítkovice je toto naopak obrovská ztráta.

Třetí třetina skončila nerozhodně. Marek Bräuer ve 47. minutě dal Vítkovicím ještě naději. Vítězství Vinohrad pojistil završením hattricku Petr Hartman.

Střely: 17:33.
    Hráči utkání: Petr Hartman (SKV) a Jiří Besta (Vítkovice).

To je z naší strany vše, děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (21:56:49)

Libor Kokoška

Góly a asistencie: 17. Jelínek, 26. Hartman (Skřivánek), 31. Jelínek (Skřivánek), 32. Hartman (Jelínek), 57. Hartman (Skřivánek) – 6. Herblich (Besta), 36. Bräuer (Besta), 47. Bräuer (Firda)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Gurkovský (32. Souček) – Řezanina, Nehera, Děček, Hubálek, Jastřembský, Malina – Firda, Oborák, Jan Šebesta – Černý, Herblich, Rýpar – Hájek, Bräuer, Besta.

Rozhodca: Jiří Dolanský, Vojtěch Sýkora