Boston – Washington 2:4 (kon.) | NJ Devils – Toronto 2:4 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 3:4 (kon.)
Columbus – Nashville 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 2:1 (kon.) | Tampa Bay – Carolina 3:1 (kon.)
St. Louis – Montreal 4:1 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 3:2 (kon.) | Edmonton – Florida 4:3 (2:0 po s.n.)
Vancouver – Arizona 3:4 (po pr.) | Vegas – San Jose 2:3 (kon.) | LA Kings – Ottawa 1:4 (kon.)
Vancouver Canucks
3:4 (0:0, 2:2, 1:1 - 0:1)
Arizona Coyotes
cz Piatok 11.01.2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Československá stopa v utkání:

Richard Pánik (ARI) 2+1, 4 střely, čas na ledě 15:58 (06:52:57)

Tři hvězdy utkání:

1. Sven Bärtschi (VAN) 2+0
    2. Richard Pánik (ARI) 2+1
    3. Niklas Hjalmarsson (ARI) 0+0

Statistiky: Střely na bránu: 36-22; Zablokované střely: 11-16; Vhazování: 60%-40%; Hity: 23-21; Přesilové hry: 0/2-0/2; Trestné minuty: 4-4.

Slovenský útočník Richard Pánik odehrál v dresu Arizony fantastický zápas, když nejprve otevřel skóre a poté ho zakončil vítězným gólem, který vstřelil 50 sekund před koncem prodloužení a celkem připsal 3 body. Skóre. Vancouver Canucks 3 Arizona Coyotes 4.

64:10 Richard PÁNIK - 3:4

64:10
    Arizona právě vstřelila branku!
    RICHARD PÁNIK orámoval dnešní zápas dvěma góly, když si 50 sekund před koncem prodloužení najel na pravém křídle na kolmou přihrávku od Jakoba Chychruna a parádní střelou zápěstím z bodu pravého kruhu pro vhazování zamířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány! Asistence: Jakob Chychrun.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

63:55
    Bo Horvat si z pravého křídla parádně sjel do mezikruží a střelou zápěstím mířil mezi betony Darcyho Kuempera, brankář Arizony ho ale skvěle vychytal a puk zmrazil pod lapačkou!

62:48
    Sven Bärtschi v blízkosti levé tyče vystřelil po přihrávce zpoza brány a Darcy Kuemper opět puk vyrazil.

61:59
    Brock Boeser předvedl na ose útočného pásma parádní průnik a po nádherné stahovačce u levé tyče vystřelil bekhendem, Darcy Kuemper ale puk vyrazil.

61:34
    Jakob Chychrun si z levého křídla sjížděl nebezpečně před bránu, Markus Granlund ho ale poslal na kolena.

61:07
    Brandon Sutter na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu zápěstím a puk skončil v ochranné síti.

60:43
    Canucks drží puk na svých holích a ještě ho soupeři nepůjčili ani na sekundu. Jsou ale u své brány.

60:01
    V Rogers Areně začalo prodloužení tři na tři a oba týmy mají zajištěn jeden bod. Kdo získá bonusový druhý?

60:01

Arizona v zápase třikrát vedla, jenže ani v jednom případě své vedení neudržela a Vancouver dokázal zápas dotáhnout do prodloužení. Skóre po třetí třetině. Vancouver Canucks 3 Arizona Coyotes 3.

60:00

59:25
    Před bránou Darcyho Kuempera vznikl obrovský závar, místo puku ale skončil v síti brankář Arizony.

59:02
    Alexander Edler na levém křídle vypálil s příklepem od modré čáry a jeho rána byla hosty zablokována.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

57:14
    Canucks na pravém křídle vypálili od modré čáry a Darcy Kuemper puk vyrážečkou vyrazil mimo bránu.

57:00
    Dvojice hráčů Canucks se ocitla u pravé tyče ve velké šanci, Darcy Kuemper jim ale odolal.
    55:35 Sven BÄRTSCHI - 3:3

55:35
    Vancouver právě vstřelil branku!
    SVEN BÄRTSCHI stál ve správný čas na správném místě a u pravé tyče po střele Troye Stechera od modré čáry z dorážky vyrovnal na 3:3! Parádní zápas. Asistence: Troy Stecher.

53:48
    Derek Stepan si najel před bránu na krásnou přihrávku z levého křídla a na vzdálenější pravé tyči už zakončoval do prázdné brány, jenže Jacob Markström mu gól svým levým betonem fantasticky ukradl! Obrovská šance Arizony.

53:39
    Vyloučený Derek Stepan je zpět na ledě a hokejisté Arizony hrají v plném počtu a navíc drží své těsné vedení.

53:31
    Adam Gaudette na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a brankář Coyotes opět puk vyrazil.

52:52
    Tyler Motte vypálil na vrcholu levého kruhu a Darcy Kuemper na přední tyči vyrazil puk pravým betonem.

52:26
    Nikolaj Goldobin přihrál z pravé strany před bránu a Sven Bärtschi se ocitl ve velké šanci, jenže jeho střela byla zablokována. Coyotes dokázali puk vyhodit.

52:13
    Bo Horvat rychlou střelou z bodu levého kruhu pro vhazování mířil ke vzdálenější pravé tyči, Darcy Kuemper ale zastavil puk ve své lapačce!

51:39
    Troy Stecher byl zasažen vysokou holí do obličeje před zraky střídaček a Derek Stepan byl vyloučen.

51:21
    Nahození Canucks od modré čáry skončilo v ochranné síti a po přerušení hry následuje komerční přestávka.

51:03
    Jay Beagle se ocitl u levé tyče ve velké šanci, jenže puk nedokázal v blízkosti brány najít.
    49:57 Conor GARLAND - 2:3

49:57
    CONOR GARLAND si na vzdálenější pravé tyči najel na přihrávku Alexe Galchenyuka z bodu levého kruhu pro vhazování a z blízkosti skóroval do prázdné brány! Coyotes vedou. Asistence: Alex Galchenyuk a Jakob Chychrun.

49:20
    Coyotes se nepodařilo přejít správně útočnou modrou čáru a pískalo se postavení mimo hru.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:01
    Dnešní utkání sleduje 18527 diváků.

48:04
    Coyotes na levém křídle vypálili z ostrého úhlu a po zákroku Jacoba Markströma zkoušel skórovat střelou od modré čáry Alex Goligoski, brankář Vancouveru byl ale opět připraven a hru tentokrát přerušil. Komerční přestávka.

47:52
    Vyloučený Brandon Sutter je zpět na ledě a skóre v Rogers Areně je stále nerozhodné 2:2.

47:08
    Loui Eriksson vyrazil na levém křídle během oslabení do přečíslení dva na jednoho, které sám vyřešil střelou z úhlu, a Darcy Kuemper puk podržel v náručí.

46:55
    Alex Galchenyuk vypálil z levého kruhu a po zákroku Jacoba Markströma chtěl napálit puk do odkryté brány Jakob Chychrun, jenže minul z pravého kruhu přední tyč.

45:52
    Brandon Sutter dostal dvě minuty za podražení poté, co fauloval slovenského útočníka Richarda Pánika.

45:34
    Vinnie Hinostroza vystřelil z levého kruhu a jeho střelu mířící do bližšího horního rohu brány Jacob Markström vyrážečkou vyrazil za bránu.

45:10
    Jacob Markström ztratil puk za vlastní bránou, puk byl už ale daleko, a tak se po ní rychle natáhl.

44:46
    Útok Coyotes na pravém křídle zastavilo postavení mimo hru a vhazovalo se ve středovém kruhu.

43:55
    Clayton Keller napřáhl na bodu levého kruhu ke střele zápěstím, která minula vzdálenější pravý horní roh brány domácího brankáře Jacoba Markströma.

43:42
    Alexander Edler na levém křídle vypálil od modré čáry a Darcy Kuemper puk úspěšně vyrazil mimo.

43:11
    Canucks museli rychle vyklidit útočné pásmo, protože jinak by se ocitli v postavení mimo hru.
    42:25 Markström vleže ukradl gól Laurentovi Dauphinovi!

42:25
    Laurent Dauphin se ocitl před bránou v obrovské šanci a u levé tyče chtěl puk zasunout do brány, jenže trefil pravý beton ležícího Jacoba Markströma, který puk dokázal zmrazit!

42:00
    Loui Eriksson chtěl z pravého křídla nahodit puk před bránu, jenže trefil brusli Nicka Cousinse.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

41:07
    Clayton Keller se mohl ocitnout u pravé tyče ve velké šanci, jenže na bodu pravého kruhu pro vhazování zapomněl puk v klíčovém momentu za sebou.

40:17
    V Rogers Areně začala závěrečná třetí třetina a skóre utkání je vyrovnané 2:2. Bude zajímavé sledovat, zda se vyhneme prodloužení stejně jako v zápase mezi Rangers a Islanders, který vyhráli hosté 4:3.

40:01

Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 19-13; Zablokované střely: 8-9; Vhazování: 58%-42%; Hity: 16-16; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné min.: 2-2.

Třetí třetina začne přibližně v 5:59.

Sven Bärtschi sice v úvodu druhé třetiny po 57 sekundách odpověděl na úvodní gól Richarda Pánika, jenže slovenský útočník poté uprostřed zápasu asistoval u branky Nicka Cousinse, který sice puk dopravil do sítě úmyslně bruslí, rozhodčí to ale nepostřehli a Arizona znovu vedla. Canucks měli ale v závěru druhé třetiny přesilovou hru, kterou sice nevyužili, krátce na to ale vyrovnal z dorážky Adam Gaudette. Skóre po druhé třetině atraktivního zápasu. Vancouver Canucks 2 Arizona Coyotes 2.

40:00
    39:27 Adam GAUDETTE - 2:2

39:27
    Darcy Kuemper vyrazil střelu od modré čáry lapačkou pouze před sebe, za což ho u levé tyče potrestal ADAM GAUDETTE, když ze vzduchu sklepl puk do prázdné brány! Je vyrovnáno – 2:2. Asistence: Antoine Roussel a Ben Hutton.

39:05
    Alex Galchenyuk je zpět na ledě a hokejisté Vancouveru nedokázali využít přesilovou hru, sehráli ji ale dobře.

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

38:24
    Nikolaj Goldobin mohl znovu skórovat, jenže střelou z levého kruhu orazítkoval horní tyč!

37:42
    Brock Boeser napřáhl na vrcholu pravého kruhu ke střele, která byla zablokována poté, co Darcy Kuemper vyrážečkou vyrazil střelu Nikolaje Goldobina z levého kruhu pro vhazování!

37:18
    Bo Horvat se ocitl u levé tyče v obrovské šanci, ani nadvakrát nebo natřikrát ale nedokázal překonat Darcyho Kuempera ležícího na boku!

37:05
    Alex Galchenyuk byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Vancouver má šanci vyrovnat skóre na 2:2.

35:26
    Brock Boeser na levém křídle vystřelil ihned po vhazování a jeho pokus minul vzdálenější pravou tyč.

35:19
    Sven Bärtschi byl zřejmě hráčem, který na levém křídle vystřelil z úhlu, Darcy Kuemper ale puk ukryl v lapačce. Prostor dostává reklamní přestávka. Skóre: 1-2.

34:38
    Coyotes se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a hra byla po zakázaném uvolnění přerušena.

33:56
    Vancouveru se během posledních utkání nedaří a dnes by rád zabránil třetí porážce v řadě. I kdyby se mu to ale nepodařilo, sérii dvou zápasů bez gólu přerušil.

33:00
    Sven Bärtschi mohl skórovat podruhé v zápase, jenže jeho střela z pravého kruhu mezi betony Darcyho Kuempera do sítě nezamířila. Komerční přestávka.

32:09
    Jacob Markström rychle vyjel ze své brány a z pravého kruhu pro vhazování odpálil puk holí do bezpečí.
    30:05 Nick COUSINS - 1:2

30:05
    Richard Pánik po přihrávce přes šířku útočného pásma a odrazu puku od hrazení napřáhl na vrcholu levého kruhu pro buly k prudké střele s příklepem, po které se dostal k dorážce NICK COUSINS a pravou bruslí poslal kotouč vědomě do brány, jenže domácí Vancouver si vzal Coach Challenge kvůli nedovolenému bránění brankáři a gól byl poté uznán! Arizona znovu vede – 2:1. Asistence: Richard Pánik a Vinnie Hinostroza.

29:55
    Nikolaj Goldobin si z pravého křídla sjel před bránu, Jacob Markström mu ale puk skvěle vypíchl holí.

28:21
    Arizona na pravém křídle vystřelila od modré čáry a na přední tyči tečoval puk Nick Cousins, Jacob Markström ho ale vkleče vyrazil a poté zmrazil pod lapačkou.

28:06
    Adam Gaudette na pravém křídle nabral rychlost a pronikl do útočného pásma, jenže podél hrazení se mu nepodařilo přesně rozehrát. Arizona se ubránila.

26:39
    Richard Pánik napřáhl v levém kruhu k další střele, kterou Jacob Markström zřejmě vyrazil mimo bránu Vancouveru s pomocí masky.

26:04
    Nikolaj Goldobin krásnou střelou z levého kruhu mířil do bližšího horního rohu brány, Darcy Kuemper ale vyrážečkou vytáhl puk do ochranné sítě. Komerční přestávka.

25:30
    Brandon Sutter se ocitl po přihrávce z pravého křídla na vzdálenější levé tyči v obrovské šanci, jenže puk sklepl těsně vedle levé tyče brány!

24:52
    Richard Pánik napřáhl na bodu levého kruhu ke střele s příklepem, kterou Jacob Markström na přední tyči úspěšně zachytil, a puk sevřel ve své lapačce.

24:32
    Canucks se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a proti domácímu týmu se pískalo zakázané uvolnění. V Rogers Areně je skóre vyrovnané 1:1.

23:27
    Troy Stecher na pravém křídle vypálil z ostrého úhlu a jeho rána skončila nad bránou Darcyho Kuempera.

22:44
    Markus Granlund se ocitl u pravé tyče ve slibné šanci, jenže Darcy Kuemper ho dokázal skvěle vychytat.
    22:23 Sven BÄRTSCHI - 1:1

22:23
    SVEN BÄRTSCHI na ose útočného pásma převzal kolmou přihrávku od Christophera Taneva a v mezikruží předvedl parádní brzdu, po které rychlou střelou zápěstím zamířil nad pravým betonem Jacoba Markströma k levé tyči! Je vyrovnáno. Asistence: Christopher Tanev.
    21:26 Richard PÁNIK - 0:1

21:26
    RICHARD PÁNIK si najel mezi kruhy na přihrávku Vinnieho Hinostrozy zpoza brány a bez přípravy poslal puk pod horní tyč! Arizona potrestala Canucks za laxní bránění a vede rázem 1:0. Asistence: Vinnie Hinostroza a Brad Richardson.

21:02
    Vyloučený Alexander Edler je zpět na ledě poté, co Arizona ranou z bodu pravého kruhu minula přední tyč.

20:28
    Arizona dohrává v úvodu druhé třetiny přesilovou hru a Jakob Chychrun se za bránou domácího týmu nepříjemně srazil s Richardem Pánikem.

20:01

Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 5-7; Zablokované střely: 6-3; Vhazování: 44%-56%; Hity: 7-9; Přesilové hry: 0/0-0/1; Trestné minuty: 2-0.

Druhá třetina začne přibližně v 5:01.

Jacob Markström a Darcy Kuemper během úvodní části utkání příliš mnoho práce neměli, a tak do druhé třetiny utkání v Rogers Areně budeme vstupovat bez branek. Dokáží Canucks ukončit čekání na gól? Po první třetině. Vancouver Canucks 0 Arizona Coyotes 0.

20:00

19:08
    Jakob Chychrun se dostal v levém kruhu k bekhendové střele, kterou Jacob Markström podržel v náručí.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.

18:58
    Alexander Edler byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Arizona si zahraje první přesilovou hru.

18:55
    Vancouveru se nepodařilo rozehrát a puk zamířil přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

17:07
    Brandon Sutter vystřelil na bodu pravého kruhu zápěstím a připravený Darcy Kuemper puk na přední tyči bez problému ukryl vkleče v náručí. Hra byla přerušena.

16:50
    Derrick Pouliot na ose útočného pásma vypálil od modré čáry a jeho střela minula levou tyč brány.

15:56
    Canucks na levém křídle vystřelili od modré čáry a Darcy Kuemper puk na přední tyči ukryl ve své výstroji.

15:32
    Sven Bärtschi se ocitl u levé tyče v první velké šanci, jenže Darcyho Kuempera nepřekonal!

15:26
    Adam Gaudette na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Darcy Kuemper na vzdálenější levé tyči vyrazil puk pravým betonem mimo bránu.

14:37
    Mario Kempe na pravém křídle vystřelil od hrazení zápěstím a Jacob Markström na přední tyči ukryl puk v lapačce. Následuje další komerční přestávka.

13:11
    Hokejisté Arizony museli vyklidit útočné pásmo kvůli signalizovanému postavení mimo hru, což se podařilo. Canucks tím získali čas a klid na rozehrávku.

12:49
    Mario Kempe se snažil v pravém kruhu dostat ke střele, která byla přizvednuta do ochranné sítě. Po přerušení hry dostává prostor komerční přestávka.

12:10
    Utkání má slušné tempo, zatím jsme ale nebyli svědky žádné šance, která by volala po úvodním gólu.

11:24
    Brock Boeser na levém křídle bekhendem nahodil puk podél hrazení za bránu, kde ho sebrali Coyotes.

10:23
    Vinnie Hinostroza z vrcholu pravého kruhu nahazoval puk na vzdálenější levou tyč, Coyotes se ale do zakončení nedostali zásluhou skvělého bekčekingu Markuse Granlunda.

09:49
    Arizoně se nepodařilo rozehrát podél střídaček a proti hostujícímu týmu se pískalo zakázané uvolnění.

09:37
    Coyotes se v rychlém sledu dostali k několika střelám, ani jedna ovšem na bránu Canucks neprošla.

08:48
    Arizona se vpředu k ničemu nedostala a poté puk z obranného pásma vyhodila do střední třetiny hrací plochy Rogers Areny, kde zatím marně čekáme na gól.

08:04
    Canucks upustili útočné pásmo, protože už byli unaveni a potřebovali vystřídat. Arizona je u kotouče.

07:23
    Derek Stepan na pravém křídle vystřelil z ostrého úhlu a domácí brankář Vancouveru puk hrudí vyrazil.

06:56
    Jakob Chychrun dobře vypálil na vrcholu levého kruhu a puk nad ledem mířil ke vzdálenější pravé tyči, Jacob Markström ho ale sevřel mezi lapačkou a levým betonem.

06:35
    Puk byl po snažení Arizony přizvednut mimo ledovou plochu a odbudeme si první reklamní přestávku.

05:55
    Mario Kempe dobře vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a jeho střela minula vzdálenější pravý horní roh brány. Jacob Markström zasahovat nemusel.

05:39
    Troy Stecher se na levém křídle dostal k nahození, která bylo po ledě sraženo vedle přední tyče.

05:03
    Alex Galchenyuk na levém křídle vystřelil od modré čáry a puk nad ledem minul vzdálenější pravou tyč brány.

04:24
    Ilja Ljubuškin bojoval v levém rohu útočného pásma usilovně o puk, nakonec ho ale udržet nedokázal.

03:55
    Coyotes na pravém křídle nemohli pokračovat v útoku, protože se proti nim pískalo postavení mimo hru.

03:29
    Brock Boeser napřáhl na bodu pravého kruhu po rychlé přímočaré akci Vancouveru k táhlé střele zápěstím, která nad ledem minula přední tyč brány Coyotes.

02:56
    Nahození Canucks skončilo v ochranné síti a zatím čekáme marně na nějakou nebezpečnou střelu a šanci.

02:43
    Jacob Markström sice rozehrál po nahození Arizony, jenže jeho spoluhráči vyhodili puk podél trestných lavic na zakázané uvolnění. Hra byla přerušena.

02:12
    Nick Cousins dokázal v levém rohu obranného pásma vybojovat puk a Arizona mohla vyrazit do protiútoku.

01:20
    Richard Pánik se snažil dostat ke střele, jeho pokus z levého kruhu byl ale sražen vedle vzdálenější pravé tyče.

00:52
    Canucks na pravém křídle vypálili od modré čáry a puk minul vzdálenější levý horní roh brány Arizony.

00:46
    Richard Pánik sice přišel o puk, Canucks ale na levém křídle nemohli pokračovat v akci kvůli ofsajdu.

00:01
    Po operní verzi americké a kanadské hymny puk dopadl na led a utkání mezi Vancouverem a Arizonou bylo zahájeno. Utkání se nese v duchu Star Wars.

00:01

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler (A), Ch. Tanev, B. Hutton, Gudbranson, D. Pouliot, Stecher – Goldobin, Horvat (A), Boeser – Bärtschi, Gaudette, Virtanen – Roussel, B. Sutter (A), M. Granlund – Eriksson, Beagle, Motte. Hlavní trenér: Travis Green.

Arizona Coyotes: Kuemper (Hill) – Ekman-Larsson (C), Hjalmarsson (A), Chychrun, Ljubuškin, Goligoski, Oesterle – Keller, Stepan (A), Fischer – Pánik, Richardson, Hinostroza – Galchenyuk, Cousins, Garland – Crouse, Kempe, Dauphin. Hlavní trenér: Rick Tocchet.

Rozhodčí: Francis Charron, Dean Morton. Čároví: Lonnie Cameron, Travis Gawryletz.

Předpokládané úvodní sestavy:

Vancouver Canucks: Markström (Demko) – Edler, Ch. Tanev, B. Hutton, Gudbranson, D. Pouliot, Stecher – Goldobin, Horvat, Boeser – Bärtschi, Gaudette, Virtanen – Roussel, B. Sutter, M. Granlund – Eriksson, Beagle, Motte.

Arizona Coyotes: Kuemper (Hill) – Ekman-Larsson, Hjalmarsson, Chychrun, Ljubuškin, Goligoski, Oesterle – Keller, Stepan, Fischer – Pánik, Richardson, Hinostroza – Galchenyuk, Cousins, Garland – Crouse, Kempe, Dauphin.

ARIZONA COYOTES

Arizona vyhrála pouze jeden z posledních čtyř zápasů, když po sérii tří porážek v řadě porazila vysoko 5:0 New York Rangers. Coyotes mají venku výsledky jako na houpačce, když během posledních pěti utkání střídali vítězství a prohry. Všechny tři výhry Arizony během posledních pěti utkání přišly po 60 minutách.

VANCOUVER CANUCKS

Vancouver věří, že se mu v nadcházejícím zápase proti Arizoně podaří ukončit sérii dvou porážek a kromě toho také dvou zápasů bez vstřeleného gólu. Canucks podlehli v závěru šestizápasového venkovního tripu 2:0 Montrealu a naposledy prohráli v Torontu vysoko 5:0.

Vancouver prohrál dva zápasy v řadě a špatnou sérii výsledků se pokusí v pátek ráno ukončit v domácí Rogers Areně proti Arizoně. Coyotes prohráli tři utkání v řadě, špatnou sérii se jim ale podařilo ukončit proti Rangers, které na svém ledě smetli hodně hladce 5:0.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 23. Bärtschi (Ch. Tanev), 40. Gaudette (Roussel, B. Hutton), 56. Bärtschi (Stecher) – 22. Pánik (Hinostroza, Richardson), 31. Cousins (Pánik, Hinostroza), 50. Garland (Galchenyuk, Chychrun), 65. Pánik (Chychrun)

Rozhodca: Francis Charron, Dean Morton. Čároví: Lonnie Cameron, Travis Gawryletz

Diváci: 18527