Nitra – B. Bystrica 3:6 (kon.) | Zvolen – Miškovec 2:0 (kon.) | Košice – Nové Zámky 3:1 (kon.)
Žilina – Poprad 2:3 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.) | Budapešť – Trenčín 3:1 (kon.)
MsHK Žilina
2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
HK Poprad
Nedeľa 30.12.2018, 17:00 • Tipsport Aréna, Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 37. kolo

S konštatovaním, že Žilina v poslednom zápasu v roku 2018 podľahla na domácom ľade Popradu 2:3 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám všetko dobré v roku 2019. Dočítania priatelia. (19:21:42)

59:40
    Dávid Bondra mohol rozhodnúť, z pravej strany ale minul bránku Žiliny.

59:15
    Žilina v útočnom pásme so šesticou hráčov.

59:01
    Žilina hrá power-play!

59:01
    Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:41
    Oddychový čas domácich.

58:40
    Domáci znovu v útočnom pásme pred Nechvátalom, ktorý však puk skryl do svojej lapačky a dovolil spoluhráčom si vydýchnuť.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:49
    Žilina v útočnom pásme, pomerne rýchlo oň však prišla.

57:04
    Nasleduje reklamná prestávka, obaja tréneri tak môžu rozdať taktické pokyny do záveru zápasu.

56:30
    Domáci Vlci už nemajú veľmi na výber, musia všetky sily vrhnúť do útoku, pretože čas hrá v ich neprospech.

55:59
    Poprad dal gól!
    Krátko po buly v útočnom pásme sa k puku dostal SAMUEL TAKÁČ a znovu dostal svoj tím do vedenia. Bez asistencií.

55:01
    Necelých 5 minút do konca riadneho hracieho času a sú to veru poriadne nervy na oboch stranách.

54:55
    Žilina v obrovskom nápore, dve strely domácich v krátkom slede po sebe dokázala popradská obrana zblokovať!

54:01
    Zdá sa, že dnes o všetkom rozhodne jediný gól. Ten mohol dať Matej Síkela, ktorý sa mohol dostať do úniku. Nemal však potrebnú rýchlosť a obrana Popradu ho dokázala včas zastaviť.

53:11
    Hostia v plnom počte.

52:53
    Rýchly návrat Vlkov do útočného pásma a napokon zvoní tyč Nechvátalovej bránky!

52:49
    Popradčania znovu vyhodili puk do stredného pásma.

Dávid Švec

Góly a asistencie: 43. Beránek (Dubeň), 47. Podešva (Beránek, Bárta) – 12. Ťavoda (Bondra), 35. Takáč (Zagrapan), 56. Takáč

MsHK Žilina: Mikoláš (Fučík) – Kučný, Hudec, Piegl, Žilin, Dubeň, Mendrej, Surán – Hvíla, Jenčík, Huna Rud. – Síkela, Rehák, Milý – Bárta, Podešva, Beránek – Gálik, Hrazdíra, Valášek
    HK Poprad: Nechvátal (Vošvrda) – Petran, Ťavoda, Karalahti, Erving, Fabian, Brincko, Česánek – Bondra, Mlynarovič, Svitana – Abdul, Zagrapan, Takáč – Belluš, Paukovček, Lichanec – Koyš, Heizer, Svitana R.

Rozhodca: Müllner, Sóos – Durmis, Soltész