Šprint žien, 7,5 km, Pokljuka | Víťaz: K. Mäkäräinenová (FIN) (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 1. kolo, Val d'Isere | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SuperG žien, St. Moritz | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 2. kolo, Val d'Isere | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Tímové preteky, HS134, Titisee | (zruš.) |
Ženy 15 km voľne, Beitostolen | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 30 km voľne, Beitostolen | Vítěz: S. Røthe (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - muži 30 km voľne, Beitostolen
Vítěz: S. Røthe (NOR)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Sjur Røthe (NOR) 1:09,53,5
2. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +35,2
3. Andrej Melničenko (RUS) +49,2
4. Jevgenij Bělov (RUS) +1:07,2
5. Hans Christer Holund (NOR) +1:16,5
6. Aleksander Bolšunov (RUS) +1:23,2
7. Simen Hegstad Krüger (NOR) +1:26,9
8. Denis Spicov (RUS) +1:27,2
9. Magne Haga (NOR) +1:32,1
10. Didrik Tønseth (NOR) +1:35,6
11. Clement Parisse (FRA) +1:41,9
12. Chris Andre Jespersen (NOR) +1:42,0
13. Alex Harvey (CAN) +1:49,8
14. Jean Marc Gaillard (FRA) +1:58,4
15. Andrew Musgrave (GBR) +1:59,0
16. Alexej Červotkin (RUS) +2:00,7
17. Dario Cologna (SUI) +2:18,4
18. Viktor Thorn (SWE) +2:18,5
19. Irineu Esteve Altmiras (AND) +2:24,8
20. Keišin Jošida (JPN) +2:28,2
21. Perttu Hyvärinen (FIN) +2:42,3
22. Jens Burman (SWE) +2:54,2
23. Mathias Rundgreen (NOR) +2:57,5
24. Francesco De Fabiani (ITA) +2:58,0
25. Adrien Backscheider (FRA) +3:03,2
26. Vitalij Puchkalo (KAZ) +3:06,3
27. Vebjørn Turtveit (NOR) +3:07,0
28. Andrej Larkov (RUS) +3:10,7
29. Roman Furger (SUI) +3:11,3
30. Harald Oestberg Amundsen (NOR) +3:23,3
34. Michal Novák (CZE) +3:43,1
Petr Knop (CZE) DNF
Startovní listina
1. Olžas Klimin (KAZ)
2. Andy Shields (CAN)
3. Naoto Baba (JPN)
4. Jan Thomas Jenssen (NOR)
5. Mirco Bertolina (ITA)
6. Roman Furger (SUI)
7. Irineu Esteve Altmiras (AND)
8. Perttu Hyvärinen (FIN)
9. Björn Sandström (SWE)
10. Viktor Thorn (SWE)
11. Vitalij Puchkalo (KAZ)
12. Chris Andre Jespersen (NOR)
13. Adam Martin (USA)
14. Max Hauke (AUT)
15. Jean Tiberghien (FRA)
16. Magne Haga (NOR)
17. Dominik Baldauf (AUT)
18. David Norris (USA)
19. Jules Lapierre (FRA)
20. Lari Lehtonen (FIN)
21. Mathias Rundgreen (NOR)
22. Simen Andreas Sveen (NOR)
23. Damien Tarantola (FRA)
24. Toni Livers (SUI)
25. Robin Duvillard (FRA)
26. Jonas Dobler (GER)
27. Jens Burman (SWE)
28. Andrej Melničenko (RUS)
29. Giandomenico Salvadori (ITA)
30. Scott Patterson (USA)
31. Adrien Backscheider (FRA)
32. Eirik Sverdrup Augdal (NOR)
33. Jevgenij Bělov (RUS)
34. Clement Parisse (FRA)
35. Keišin Jošida (JPN)
36. Thomas Bing (GER)
37. Andrew Musgrave (GBR)
38. Daniel Rickardsson (SWE)
39. Hans Christer Holund (NOR)
40. Alex Harvey (CAN)
41. Juuso Haarala (FIN)
42. Calle Halfvarsson (SWE)
43. Henrik Doennestad (NOR)
44. Didrik Tønseth (NOR)
45. Magnus Stensås (NOR)
46. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
47. Stefano Gardener (ITA)
48. Simen Hegstad Krüger (NOR)
49. Antti Ojansivu (FIN)
50. Erik Bjornsen (USA)
51. Kari Varis (FIN)
52. Iivo Niskanen (FIN)
53. Imanol Rojo (ESP)
54. Denis Spicov (RUS)
55. Nikolaj Čebotko (KAZ)
56. Dario Cologna (SUI)
57. Simon Lageson (SWE)
58. Lucas Bögl (GER)
59. Vebjørn Turtveit (NOR)
60. Francesco De Fabiani (ITA)
61. Děnis Volotka (KAZ)
62. Jean Marc Gaillard (FRA)
63. Michal Novák (CZE)
64. Alexej Červotkin (RUS)
65. Petr Knop (CZE)
66. Andrej Larkov (RUS)
67. Harald Oestberg Amundsen (NOR)
68. Sjur Røthe (NOR)
69. Bernhard Tritscher (AUT)
70. Aleksander Bolšunov (RUS)
71. Ťin-cchaj Šang (CHN)
Průběžné pořadí SP
1. Emil Iversen (NOR) 328
2. Aleksander Bolšunov (RUS) 321
3. Didrik Tønseth (NOR) 282
4. Calle Halfvarsson (SWE) 240
5. Sjur Røthe (NOR) 229
6. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 180
7. Andrej Larkov (RUS) 147
8. Iivo Niskanen (FIN) 133
9. Simen Hegstad Krüger (NOR) 129
10. Alex Harvey (CAN) 128
1. Sjur Røthe (NOR) 1:09,53,5
2. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +35,2
3. Andrej Melničenko (RUS) +49,2
4. Jevgenij Bělov (RUS) +1:07,2
5. Hans Christer Holund (NOR) +1:16,5
6. Aleksander Bolšunov (RUS) +1:23,2
7. Simen Hegstad Krüger (NOR) +1:26,9
8. Denis Spicov (RUS) +1:27,2
9. Magne Haga (NOR) +1:32,1
10. Didrik Tønseth (NOR) +1:35,6
11. Clement Parisse (FRA) +1:41,9
12. Chris Andre Jespersen (NOR) +1:42,0
13. Alex Harvey (CAN) +1:49,8
14. Jean Marc Gaillard (FRA) +1:58,4
15. Andrew Musgrave (GBR) +1:59,0
16. Alexej Červotkin (RUS) +2:00,7
17. Dario Cologna (SUI) +2:18,4
18. Viktor Thorn (SWE) +2:18,5
19. Irineu Esteve Altmiras (AND) +2:24,8
20. Keišin Jošida (JPN) +2:28,2
21. Perttu Hyvärinen (FIN) +2:42,3
22. Jens Burman (SWE) +2:54,2
23. Mathias Rundgreen (NOR) +2:57,5
24. Francesco De Fabiani (ITA) +2:58,0
25. Adrien Backscheider (FRA) +3:03,2
26. Vitalij Puchkalo (KAZ) +3:06,3
27. Vebjørn Turtveit (NOR) +3:07,0
28. Andrej Larkov (RUS) +3:10,7
29. Roman Furger (SUI) +3:11,3
30. Harald Oestberg Amundsen (NOR) +3:23,3
34. Michal Novák (CZE) +3:43,1
Petr Knop (CZE) DNF
Startovní listina
1. Olžas Klimin (KAZ)
2. Andy Shields (CAN)
3. Naoto Baba (JPN)
4. Jan Thomas Jenssen (NOR)
5. Mirco Bertolina (ITA)
6. Roman Furger (SUI)
7. Irineu Esteve Altmiras (AND)
8. Perttu Hyvärinen (FIN)
9. Björn Sandström (SWE)
10. Viktor Thorn (SWE)
11. Vitalij Puchkalo (KAZ)
12. Chris Andre Jespersen (NOR)
13. Adam Martin (USA)
14. Max Hauke (AUT)
15. Jean Tiberghien (FRA)
16. Magne Haga (NOR)
17. Dominik Baldauf (AUT)
18. David Norris (USA)
19. Jules Lapierre (FRA)
20. Lari Lehtonen (FIN)
21. Mathias Rundgreen (NOR)
22. Simen Andreas Sveen (NOR)
23. Damien Tarantola (FRA)
24. Toni Livers (SUI)
25. Robin Duvillard (FRA)
26. Jonas Dobler (GER)
27. Jens Burman (SWE)
28. Andrej Melničenko (RUS)
29. Giandomenico Salvadori (ITA)
30. Scott Patterson (USA)
31. Adrien Backscheider (FRA)
32. Eirik Sverdrup Augdal (NOR)
33. Jevgenij Bělov (RUS)
34. Clement Parisse (FRA)
35. Keišin Jošida (JPN)
36. Thomas Bing (GER)
37. Andrew Musgrave (GBR)
38. Daniel Rickardsson (SWE)
39. Hans Christer Holund (NOR)
40. Alex Harvey (CAN)
41. Juuso Haarala (FIN)
42. Calle Halfvarsson (SWE)
43. Henrik Doennestad (NOR)
44. Didrik Tønseth (NOR)
45. Magnus Stensås (NOR)
46. Martin Johnsrud Sundby (NOR)
47. Stefano Gardener (ITA)
48. Simen Hegstad Krüger (NOR)
49. Antti Ojansivu (FIN)
50. Erik Bjornsen (USA)
51. Kari Varis (FIN)
52. Iivo Niskanen (FIN)
53. Imanol Rojo (ESP)
54. Denis Spicov (RUS)
55. Nikolaj Čebotko (KAZ)
56. Dario Cologna (SUI)
57. Simon Lageson (SWE)
58. Lucas Bögl (GER)
59. Vebjørn Turtveit (NOR)
60. Francesco De Fabiani (ITA)
61. Děnis Volotka (KAZ)
62. Jean Marc Gaillard (FRA)
63. Michal Novák (CZE)
64. Alexej Červotkin (RUS)
65. Petr Knop (CZE)
66. Andrej Larkov (RUS)
67. Harald Oestberg Amundsen (NOR)
68. Sjur Røthe (NOR)
69. Bernhard Tritscher (AUT)
70. Aleksander Bolšunov (RUS)
71. Ťin-cchaj Šang (CHN)
Průběžné pořadí SP
1. Emil Iversen (NOR) 328
2. Aleksander Bolšunov (RUS) 321
3. Didrik Tønseth (NOR) 282
4. Calle Halfvarsson (SWE) 240
5. Sjur Røthe (NOR) 229
6. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 180
7. Andrej Larkov (RUS) 147
8. Iivo Niskanen (FIN) 133
9. Simen Hegstad Krüger (NOR) 129
10. Alex Harvey (CAN) 128
1. Sjur Røthe (NOR) 1:09,53,5
2. Martin Johnsrud Sundby (NOR) +35,2
3. Andrej Melničenko (RUS) +49,2
4. Jevgenij Bělov (RUS) +1:07,2
5. Hans Christer Holund (NOR) +1:16,5
6. Aleksander Bolšunov (RUS) +1:23,2
7. Simen Hegstad Krüger (NOR) +1:26,9
8. Denis Spicov (RUS) +1:27,2
9. Magne Haga (NOR) +1:32,1
10. Didrik Tønseth (NOR) +1:35,6
11. Clement Parisse (FRA) +1:41,9
12. Chris Andre Jespersen (NOR) +1:42,0
13. Alex Harvey (CAN) +1:49,8
14. Jean Marc Gaillard (FRA) +1:58,4
15. Andrew Musgrave (GBR) +1:59,0
16. Alexej Červotkin (RUS) +2:00,7
17. Dario Cologna (SUI) +2:18,4
18. Viktor Thorn (SWE) +2:18,5
19. Irineu Esteve Altmiras (AND) +2:24,8
20. Keišin Jošida (JPN) +2:28,2
21. Perttu Hyvärinen (FIN) +2:42,3
22. Jens Burman (SWE) +2:54,2
23. Mathias Rundgreen (NOR) +2:57,5
24. Francesco De Fabiani (ITA) +2:58,0
25. Adrien Backscheider (FRA) +3:03,2
26. Vitalij Puchkalo (KAZ) +3:06,3
27. Vebjørn Turtveit (NOR) +3:07,0
28. Andrej Larkov (RUS) +3:10,7
29. Roman Furger (SUI) +3:11,3
30. Harald Oestberg Amundsen (NOR) +3:23,3
34. Michal Novák (CZE) +3:43,1
Petr Knop (CZE) DNF
Čeští lyžaři nebodovali. Michal Novák obsadil konečné 34. místo, Petr Knop nedokončil.
1. Martin Johnsrud Sundby (NOR) 1:10:28,7
2. Andrej Melničenko (RUS) +14,0
3. Jevgenij Bělov (RUS) +32,0
4. Hans Christer Holund (NOR) +41,3
5. Simen Hegstad Krüger (NOR) +51,7
6. Magne Haga (NOR) +56,9