Vladivostok – Barys 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – S.Moskva 7:3 (kon.)
Novgorod – Nižnekamsk 5:3 (kon.) | Soči – Omsk 3:2 (kon.) | Viťaz – D. Moskva 2:1 (kon.)
HC Slovan – Kazaň sk 1:2 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
5:3 (1:0, 3:2, 1:1)
Neftechimik Nižnekamsk
cz Sobota 08.12.2018, 15:00 • Nagorny Arena • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:50:10)

Československá stopa v utkání

Neftěchimik Nižněkamsk
    Adam Polášek (bez bodu, čas na ledě – 24:40)
    Andrej Nestrašil (1+0, čas na ledě – 18:30)

Je dobojováno! Domácí celek vedl v polovině utkání už o čtyři góly, jenže poté si to trochu zkomplikoval. Nejprve inkasoval ve vlastním přesilovce, o malou chvíli později i ve dvojnásobné přesilové hře soupeře. Novgorod pak o svém vítězství definitivně rozhodl v úvodu třetí dvacetiminutovky, hosté sice ještě zkorigovali výsledek, jenže na Torpedo nakonec nestačili ani podruhé v této sezoně.

59:47
    Domácí se přeci jen mohli radovat z šesté branky. Orlov obelstil dva protihráče a kotouč si navedl na střed. Místo střely ještě přihrával na pravou stranu Žafjarovovi, který podklouzl!

59:35
    Do prázdné brány se trefil Galuzin. Domácí příznivci se radovali zbytečně, celé situaci totiž podle všeho předcházel ofsajd!

59:08

59:00
    Na ledě je stále Nestrašil, který teď kotouč zavezl do útočného pásma, ohlášena byla poslední minuta třetí třetiny.

58:31
    Závar před Galimovem! Vzrušení bylo zbytečné, rozhodčí pískal postavení útočícího hráče v brankovišti, vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:48
    Ke střele se chystal Nestrašil, kterému na poslední chvíli utekl kotouč, Novgorod dokázal zahrát do středního pásma.

57:08
    Nižněkamsk už nemá na co čekat, Ježov je na střídačce. Hosté to zkouší v šesti proti čtyřem!

57:08
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Mat Bodie – 2 min., podrážení).

56:56

56:04
    Až teď přišel první zákrok od Galimova. Následně se kotouče zmocnili domácí hokejisté, kteří ho poslali přes všechny čáry.

55:49
    Jsme téměř v polovině přesilové hry, hosté sice drží kotouč, ovšem do vážnějších příležitostí se zatím nedostávají.

54:56
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Stanislav Galimov – 2 min., podrážení).

54:01
    Do slušné příležitosti se dostal Paršin! Domácího hráče vychytal Ježov, je tady poslední reklamní přestávka ve třetí třetině.
    53:21 Andrej NESTRAŠIL - 5:3

Štěpán Slovák

Góly a asistencie: 1. Bodie (Šenfeld), 23. Korobov (Sabolič, Veriajev), 28. Veriajev, 30. Holm (Galuzin, Sabolič), 46. Miele (Šenfeld, Paršin) – 38. Padakin (An. Sergejev), 40. Jo. Nättinen (An. Sergejev, Puustinen), 54. Nestrašil (Šaripzjanov)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (D. Kostin) – Barancev (A), Bodie, Holm, Orlov, Korobov (C), Volčenkov, Rodionyčev – Paršin, Miele, Šenfeld – Žafiarov, Galuzin (A), Calof – Sabolič, Siomin, Veriajev – Smolin, Makarenko, Markovin – Stalnov.
    Neftechimik Nižnekamsk: Korotajev (28. I. Ježov) – Polášek, An. Sergejev, D. Musin, Bryncev, Šaripzjanov (A), Timašov, Fazylzianov, Semjonov – Puustinen, Ruohomaa, Jo. Nättinen – Padakin, Nestrašil (C), Chajrullin – Šafigullin, P. Kulikov, Bikmullin – Arkalov, Šarifjanov (A), Zdunov.

Rozhodca: Hofman, Beljajev – Sadovnikov, Sazonov