Winnipeg – St. Louis 0:1 (kon.) | Dallas – San Jose 3:2 (kon.) | Edmonton – Minnesota 7:2 (kon.)
Anaheim – Carolina 1:4 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 2:6 (kon.) | LA Kings – Vegas 5:1 (kon.)

3. Alexander Steen (STL) 1+0 (04:38:31)

Statistiky: Střely na bránu: 26-26; Zablokované střely: 6-21; Vhazování: 38%-62%; Hity: 20-14; Přesilové hry: 0/6-1/2; Trestné minuty: 6-14.

Winnipeg nedokázal proti St. Louis využít ani jednu z šesti přesilových her a nakonec těsně prohrál, protože na straně Blues se krátce před koncem druhé třetiny během početní výhody prosadil Alexander Steen. Oba brankáři odchytali fantastické utkání, šťastnější byl ale hostující Jake Allen, který udržel čisté konto. Konečný výsledek. Winnipeg Jets 0 St. Louis Blues 1.

59:36
    Alexander Steen mohl rozhodnout, jenže obě jeho střely z vrcholu levého kruhu byly zablokovány! Prázdná brána Winnipegu odolala.

59:02
    Blues se podařilo podél střídaček vyhodit a puk se od hrazení odrazil těsně vedle brány na zakázané uvolnění.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:32
    Jets se ocitli před bránou ve slibné šanci, jenže Jake Allen opět dokázal velký závar úspěšně ustát.

58:10
    Blake Wheeler na pravé straně vypálil ihned po vhazování od hrazení a Jake Allen puk dokázal vyrazit.

57:50
    Domácí brankář Connor Hellebuyck zůstal před vhazováním v útočném pásmu Jets na střídačce!

57:50
    Jacob Trouba na pravém křídle vystřelil od modré čáry zápěstím směrem k přední tyči, kde Jake Allen bez problému zachytil puk ve své lapačce.

56:30
    Blues vyváželi puk ze svého obranného pásma a ve středním pásmu byl sražen mezi střídačky. Hra byla přerušena. Blues stále vedou ve Winnipegu těsně 1:0.

55:16
    Nahození Jets se od ochranného skla odrazilo do hlediště a jeden z fanoušků získal suvenýr. Po přerušení hry si odbudeme poslední reklamní přestávku.

54:21
    Jay Bouwmeester podržel puk za svou bránou a počkal, až jeho spoluhráči rychle a správně dostřídají.
    52:48 Dmitrij Kulikov krásnou střelou zápěstím trefil levou tyč!

52:48
    Dmitrij Kulikov napřáhl na levém křídle od modré čáry k nádherné střele, která mířila do bližšího horního rohu brány, nakonec se ale od tyče odrazila do hry! Druhá tyč v podání domácích!

51:37
    Ryan O'Reilly na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Connor Hellebuyck na přední tyči vyrazil puk svým pravým ramenem do rohu haly v Bell MTS Place.