Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 1:2 (kon.) | B. Bystrica – Detva 5:2 (kon.) | Poprad – Miškovec 4:5 (po pr.)
Trenčín – Zvolen 2:1 (kon.) | Budapešť – Košice 3:5 (kon.) | Nitra – Žilina 9:3 (kon.)
HK Poprad
4:5 (1:1, 1:2, 2:1 - 0:1)
DVTK Miškovec
Piatok 07.12.2018, 18:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 30. kolo

45:01
    Presilová hra pre Miškovec. Marcel Petran dostáva dve minúty za faul lakťom a 10 minút za nešportové správanie.

42:49
    Presilovka pre Poprad. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Daniel Kiss.

29:25
    Presilovku si zahrá Miškovec. Dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou dostáva Martin Belluš.

20:33
    Hostia začnú prostrednú časť s presilovkou. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Marcel Petran.

05:06
    Po 34 sekundách budú hrať aj domáci svoju prvú presilovku. Nikandrosz Galanisz dostáva dve minúty za držanie.

03:40
    V poradí druhé vylúčenie na domácej strane. Rastislav Václav je dvomi minútami potrestaný za hákovanie.

01:08
    Prvú presilovku v stretnutí si zahrajú hostia. Samuel Takáč dostáva dve minúty za faul lakťom.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 7. Takáč (Paukovček, Svitana), 37. Karalahti (Zagrapan), 52. Belluš (Macík, Paukovček), 58. Svitana (Mlynarovič) – 9. Harrison (Loiseau, Magosi), 35. Magosi (Loiseau), 40. Kulmala, 41. Pance (Kiss), 61. Vas (Crawford)

HK Poprad: Nechvátal (Pavličko) – Petran, Salija, Fabian (C), Ťavoda, Erving, Karalahti, Česánek – Bondra, Mlynarovič (A), Svitana (A) – Abdul, Zagrapan, Takáč – Belluš, Paukovček, Macík – Kundrík, Heizer, Václav
    DVTK Miškovec: Adorján (Vay) – Crawford, Kiss, Szirányi (A), T. Slovák, Göz, Milam – Pance, Vas (A), Kulmala – Harrison, Loiseau, Magosi (C) – Miskolczi, Galanisz, Somogyi – Ritó, Hajós, Vojtkó

Rozhodca: Korba, Kalina – Kollár, Rojík

Diváci: 1 324