Singapur – Japonsko 2:4 (kon.) | Thajsko – Poľsko 1:9 (kon.) | Švédsko – Lotyšsko 14:1 (kon.)
Austrália – Kanada 5:6 (kon.) | Fínsko – Nemecko 6:1 (kon.) | Slovensko – Estónsko sk 7:5 (kon.)
Fínsko
6:1 (2:0, 2:1, 2:0)
Nemecko
cz Piatok 07.12.2018, 18:00 • O2 arena • Majstrovstvá sveta mužov • Štvrťfinále

To je ode mě vše. Přeji hezký zbytek večera. (19:59:27)

Počet střel ve 3. části: Finsko 9 – Německo 2.
    Počet střel celkem: Finsko 35 – Německo 13

V poslední třetině Finové přidali ještě dvě branky a celé čtvrtfinále proti Německu ovládli 6:1. Finsko bylo po celý zápas lepší a zaslouženě postupuje do semifinále, kde je čeká česká reprezentace. Německo může hodně mrzet neproměňování šancí.

Nejlepší hráči: Peter Kotilainen (Finsko) – Julian Nihlen (Německo).

Posledním semifinalistou se stávají florbalisté Finska, které čeká zítra od 16:00 tým České republiky.

60:00
    59:20 Jani KUKKOLA - 6:1

59:20
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Finové ještě šikovnou tečí v brankovišti v samotném závěru přidávají další branku. Prosadit se dokázal JANI KUKKOLA. Asistence: Sami Johansson.

58:30
    Finové drží míček a vypadá to, že chtějí dohrát zápas v poklidu.

58:00
    Finové teď tak dlouho kombinovali s míčkem až o něj přišli.

57:01
    Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

55:05
    Vymysleli ale pouze útočný faul. Čas už se jim krátí. Na vstřelení čtyř branek mají méně jak pět minut.

54:20
    Němci to ale ještě nevzdávají a snaží se něco s výsledkem udělat.

53:20
    Divácka kulisa letošního MS se tímhle zápasem dostala už na 112% návštěvnosti z minulých šampionátů. A to nejsme ještě na konci a zbývají nám dva hlavní dny.

51:30
    Míček teď Němci odpálili mimo mantinely. U balónku tak zůstanou Fini.