Lipt. Mikuláš – Nové Zámky | 1:2 (kon.) | | | B. Bystrica – Detva | 5:2 (kon.) | | | Poprad – Miškovec | 4:5 (po pr.) |
Trenčín – Zvolen | 2:1 (kon.) | | | Budapešť – Košice | 3:5 (kon.) | | | Nitra – Žilina | 9:3 (kon.) |
Humenné – Michalovce | 3:2 (kon.) | | | Prešov – Skalica | 1:4 (kon.) | | | Dubnica – Spišská N. Ves | 8:2 (kon.) |
Topoľčany – Trnava | 4:0 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Martin | 7:3 (kon.) | | | Nové Zámky B – Osmos Bratislava | 3:9 (kon.) |
Znojmo – EC-KAC | 8:4 (kon.) |
Třinec – Chomutov | 4:1 (kon.) | | | Litvínov – Plzeň | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | K. Vary – Pardubice | 4:3 (kon.) |
Liberec – Vítkovice | 4:0 (kon.) | | | Hradec Králové – Mladá Boleslav | 2:1 (po pr.) | | | Olomouc – Zlín | 2:1 (kon.) |
Toronto – Detroit | 4:5 (po pr.) | | | Philadelphia – Columbus | 3:4 (po pr.) | | | Pittsburgh – NY Islanders | 6:2 (kon.) |
Florida – Colorado | 2:5 (kon.) | | | Ottawa – Montreal | 2:5 (kon.) | | | Tampa Bay – Boston | 3:2 (kon.) |
Calgary – Minnesota | 2:0 (kon.) | | | Arizona – Washington | 2:4 (kon.) | | | Vancouver – Nashville | 5:3 (kon.) |
Vegas – Chicago | 4:3 (kon.) | | | LA Kings – NJ Devils | 3:6 (kon.) |
Jekaterinburg – Chabarovsk | 5:4 (po pr.) | | | Čerepovec – Red Star Kunlun | 2:1 (po pr.) | | | Jaroslavľ – Helsinki | 0:3 (kon.) |
Riga – Ufa | 2:4 (kon.) |
Č. Budějovice – Třinec | 2:5 (kon.) | | | Liberec – Plzeň | 2:0 (kon.) | | | Vsetín – Sparta Praha | 3:7 (kon.) |
Slavia – HC Litvínov | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Hradec Králové | 1:3 (kon.) | | | Havířov – Přerov | 3:4 (kon.) |
koniec po predl.
Severstaľ Čerepovec
2:1
(1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
Kunlun
52:25
|
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Oskars Bartulis – 2 min., podrážení).
|
|
42:03
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Alexej Michnov – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
20:00
|
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Wojtek Wolski – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
Góly a asistencie:
14. Kudako (Geraskin, Vovčenko), 61. Kodola (Vovčenko) – 58. Yip (Palola)
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
Severstaľ Čerepovec:
Furch (Artamkin) – Lekomcev, Kornejev, Minejev, Chochlov, Kudako, Kulda, Syčuškin – Trubačov, Vovčenko, Geraskin – Kodola, Michnov, Monachov – I. Zacharčuk, Jašin, Rybin – Stránský, Karlin, J. Bodrov – Lapenkov.
Náhradníci:
Tréner:
Kunlun: Lazušin (Karhunen) – V. Lajunen, Bartley, Parlett, Järvinen, Vitásek, Bartulis – Wolski, Savinainen, Beck – Palola, Fontain, Mertl – Yip, Latta, Lundh – Jaw, Lockhart, Squires.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Kunlun: Lazušin (Karhunen) – V. Lajunen, Bartley, Parlett, Järvinen, Vitásek, Bartulis – Wolski, Savinainen, Beck – Palola, Fontain, Mertl – Yip, Latta, Lundh – Jaw, Lockhart, Squires.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Jan Prošek