Toronto – Detroit 4:5 (po pr.) | Philadelphia – Columbus 3:4 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 6:2 (kon.)
Florida – Colorado 2:5 (kon.) | Ottawa – Montreal 2:5 (kon.) | Tampa Bay – Boston 3:2 (kon.)
Calgary – Minnesota 2:0 (kon.) | Arizona – Washington 2:4 (kon.) | Vancouver – Nashville 5:3 (kon.)
Vegas – Chicago 4:3 (kon.) | LA Kings – NJ Devils 3:6 (kon.)
Calgary Flames
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Minnesota Wild
cz Piatok 07.12.2018, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

Já se s vámi pro dnešní den loučím, děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů zase brzo napočtenou. (05:50:54)

Alex Stalock tak odchytal 100. své utkání v základní části NHL, bohužel pro něj i Minnesotu nešlo o vítězný duel.

Československá stopa v utkání:
    David Rittich (CGY) do utkání nezasáhl.

Tři hvězdy utkání:
    1. Mike Smith (CGY) 31 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Elias Lindholm (CGY) 2+0
    3. Johnny Gaudreau (CGY) 0+2

Závěr utkání pak trochu ovlivnily nepřesné verdikty rozhodčích. Nejprve Backlund mohl pečetit do prázdné branky, ale byl evidentně podražen soupeřem. Hra pokračovala a v úvodu poslední minuty Dumba trefil Backlunda sice hitem, ale přímo na hlavu. Zákrok, po kterém Backlund zamířil otřesený do kabin, nebyl potrestán ze strany rozhodčích, ale ze strany Ryana Lomberga, který se pustil do Dumby.

Hostům ani následná přesilovka nepomohla! Domácí udrželi čisté konto i díky skvělému výkonu Mikea Smithe a po dvou trefách (a třetí neuznané) Eliase Lindholma vítězí Calgary doma 2:0!

59:17
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Ryan Lomberg – 2 min., napadení + 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Ryan Lomberg – osobní trest do konce utkání, bitka).

59:17
    A Lomberg se vydal pomstít Backlunda a napadl Dumbu, který předtím hráče Calgary sundal opravdu ostrým zákrokem. A jak Lomberg, tak otřesený Backlund míří do kabin. No, opakované záběry jasně ukazují Dumbův zákrok přímo na hlavu Backlunda. Další hodně špatný rozhodnutí rozhodčích v tomto zápase.

59:06
    Tvrdý hit v obranném pásmu Calgary!

58:55
    Hraje se v rohu kluziště v obranném pásmu Calgary.

58:35
    Puk za brankou hostů, na hokejce ho má Dumba, který rozehrává.

58:29
    A další vyhození.

58:15
    Domácí opět dostávají hru ze svého obranného pásma.

58:07
    Oddechový čas pro hosty.

58:07
    Kotouč na střídačce Calgary.

57:52
    Velká šance ukončit snažení hostů, ale Monahan a Gaudreau neposlali puk do prázdné klece.

57:38
    Znovu puk mimo obranné pásmo Calgary.

57:08
    Právem se teď asi zlobí publikum poté, co Backlund získal kotouč a mohl málem zakončovat do prázdné branky, ale byl podražen. Hraje se však dál, vylučovat se nebude.

56:50
    A kotouč opouští obranné pásmo Calgary.

56:40
    A je to tu, hosté v šesti!

56:37
    Přerušená hra znamená poslední chvíli oddechu před samotným závěrem zápasu. Pro hosty svízelná situace, 203 vteřin mají Wild na vstřelení dvou branek. A dá se čekat, že co nejdříve se pokusí Minnesota odvolat Stalocka a zkusit to v šesti.

56:34
    Důležitý zákrok Smithe, který pokryl průnik soupeře!

56:06
    Calgary se ale znovu ubránilo a dostává hru ven ze svého obranného pásma.

55:41
    Jankowski zahrozil a Stalock musel vytáhnout důležitý zákrok. Poté vytáhl i puk z rukavice a ihned rozehrál.

55:30
    Až teď vzniká prostor pro komerční sdělení, domácí odehráli na zakázané uvolnění.

55:18
    Stále se hraje bez přerušení, teď již v okolí Smithovy branky.

54:33
    Skvělá práce Gaudreaua! Ten se nejprve vrátil až do svého pásma, kde hosty mazácky připravil o puk. Následně zavezl hru do útočné třetiny, kde sice o puk přišel, aby ho pak zase k nadšení tribun vybojoval.

54:15
    Stalock zachránil domácí při střele Hanifina.

54:02
    Teď znovu Flames v útoku, Lindholm minul.

53:43
    Nepříjemný pokus Monahana přes bránícího hráče, kotouč ale míří mimo.

53:20
    Hraje se dlouho bez přerušení a znovu se daří domácím dostat hru až do středního a útočného pásma.

52:38
    Hosté se stále častěji tlačí k puku v útočném pásmu, Smith ale zatím jen počínání soupeře přihlíží a nemusí zasahovat.

52:20
    Stalock se vydal za branku pro puk a rozehrává ve prospěch svého týmu.

51:57
    Giordano uklidnil na chvíli situaci a Calgary může přeskupit síly.

51:34
    Další vyhození domácích, kteří se v posledních okamžicích zápasu dostávají pod tlak.

51:18
    A Calgary dostává hru až do obranného pásma soupeře.

51:00
    Hodně aktivní Zucker se snažil tečovat puk před brankou Smithe, ale neuspěl.

50:42
    Znovu v útočném tažení Zucker, ale domácí ho připravili mezi kruhy o puk.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:23
    A Smith musel zasahovat, stav 2:0 ale trvá.

50:14
    Zucker těsně hlídán Andersonem krouží v útočném pásmu.

49:56
    Lindholm se snažil dovršit hattrick, ale netrefil branku.

49:38
    Naopak Calgary získalo cenné vteřiny v okolí Stalockovy branky.

49:08
    Za zvuků trumpetisty v hledišti se snaží hosté znovu zavřít Calgary v jeho obranném pásmu, zatím ale neúspěšně.

48:46
    Sotva se domácí ubránili oslabení a získali kotouč, tak vyrazili do ofenzívy. Stalock chytá puk ze vzduchu a snažil se rozehrát, domácí to však brankáři Minnesoty neumožnili.

48:17

48:06
    A Flames vyhazují.

47:30
    Smith se vydal za branku rozehrát, ale hned byl v obklíčení dvou hráčů soupeře a dostal se do těžkých problémů. Nakonec mu výrazně pomohli spoluhráči a Smith se urychleně vrátil do branky.

47:15
    Domácí se po následném buly osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

47:06
    Další ostrý zákrok Smithe, tentokrát po ráně Spurgeona. Brankář Calgary působí velmi jistě.

46:48
    Smith zasahuje proti nepříjemné střele.

46:41
    Sami se ale nakonec z něj vyhánějí.

46:25
    Hosté zůstávají po buly v útočném pásmu.

46:17
    Hosté mohou vymýšlet strategické plány i během komerční přestávky, která teď v Saddledome probíhá.

46:17
    Hodně ostrý faul Girodana, který u mantinelu nastavil koleno. Mikko Koivu spílá kapitánovi Calgary i přes skleněnou výplň mantinelu u trestné lavice.

45:53
    Lindholm nahazuje do útočného pásma a domácí stále pečlivě kontrolují dění na ledové ploše.

45:05
    Minnesota nyní tahá opravdu za kratší konec provazu. Hosté se nemohou dostat k souvislejšímu držení kotouče.

44:48
    Podobně si počíná i Stalock na druhé straně.

44:26
    Smith zastavuje kotouč za svou brankou a rozehrává.

43:55
    Calgary se ale daří držet hru bezpečně daleko od své branky a k ničemu soupeře nepouštět.

42:57
    Hosté se snaží o rychlou korekci stavu, ale nemohou se dostat, aspoň prozatím, na dostřel Smithovy branky.
    41:13 Elias LINDHOLM - 2:0

41:13
    Calgary právě vstřelilo branku!
    A domácí odskakují do vedení 2:0! Znovu rychlá branka na úvod třetiny, znovu v podání ELIASE LINDHOLMA! Ten dostal přihrávku do volného prostoru a se šancí si skvěle poradil! A nebýt neuznané branky z první třetiny, mohl to být krásný hattrick. Asistence: Johnny Gaudreau a Mark Giordano.

40:42
    Koivu nahodil ze středního pásma, Smith s tímto kotoučem neměl problém. Oba týmy střídají.

40:32
    Další výpad hostů, se stejným výsledkem.

40:12
    Minnesota se sice hned vydala do útočného pásma, tam ale o puk přišla.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01

Vše se blíží k úvodnímu buly třetí třetiny, ve které bude Calgary hájit hubené vedení 1:0.

Máme za sebou druhou třetinu utkání a konečně jsme se dočkali branky. Tedy regulérní branky. Jestliže v úvodní dvacetiminutovce byl Lindholmův zásah zrušen kvůli následnému posouzení ofsajdové situace, v úvodu druhé třetiny již byl zásah zadáka Calgary naprosto neoddiskutovatelný. Flames tak vedou 1:0 a po té přestřelce proti Columbusu z posledního vystoupení Calgary (utkání skončilo 9:6 pro kanadský celek) zajímavá výsledková změna. Uvidíme, co nám nabídne poslední třetina tohoto bojovného utkání.

40:00

39:59
    Ještě obrovská šance pro Brodieho, ke kterému se dostal kotouč! Ale Stalock podržel hosty!

39:51
    Stalock zasahuje a před jeho brankou se ocitl v obklíčení Sam Bennett, který se snažil právě zakončovat bekhendem z ostrého úhlu.

39:29

39:20
    A teď se zase hostům nepovedl přechod středního pásma. Hodně špatná přesilovka v podání Minnesoty.

39:05
    Další vyhození domácích.

38:44
    Ani další kombinace Minnesoty v útočném pásmu k zakončení nevedla a Calgary opět vyhazuje.

38:17
    Wild nahodili do útočného pásma, pro puk ale za svou branku přijel Smith a sám gólman Flames vyhazuje zase až do pásma soupeře.

38:00
    Opět se Calgary dostává ze svého pásma.

37:42
    Domácí vyhazují.

37:29
    Samu Bennettovi odpískáno sekání, k velké nevoli publika. Nicméně sekání v podání hráče Flames se opravdu v souboji s Mikko Koivu konalo.

37:11
    Hned poté, co Koivu vyhrál buly, pálil tvrdě od modré Spurgeon, další Smithův zákrok.

37:08
    Jared Spurgeon zahrozil v souhře s Mikko Koivu, Smith ale tvrdou střelu pokryl.

36:44
    Hosté se naopak provinili ofsajdovou situací.

36:29
    Domácí se sami vyhání z útočného pásma.

36:10
    Stalock zasahuje, kryje puk a na řadě je další komerční přestávka.

35:45
    Pokus Giordana končí těsně vedle Stalockovy branky.

35:41
    Monahan s pukem na holi v útočném pásmu.

35:07

34:58
    Nepřesná přihrávka ale končí na hokejkách domácích hráčů, kteří vyvážejí puk.

34:45
    Tak až nyní se Wild snaží kombinovat kolem branky Smithe.

34:28
    Od té doby se ale nedaří Minnesotě usadit v útočném pásmu.

33:46
    Skvělý zákrok Smithe, který vychytal v těžké pozici Matta Dumbu!

33:07
    A naopak, Noah Hanifin si pomohl nedovoleně v souboji s Jasonem Zuckerem, který tak podruhé v utkání získal pro svůj tým přesilovou hru. Hanifin dostává dvě minuty za podrážení.

32:42

32:39
    Kotouč na střídačce Calgary, vhazovat se bude ve středním pásmu a Minnesota má to nejhorší, aspoň tedy z tohoto oslabení, za sebou.

32:13
    A teď již hosté vyhazují a rychle míří střídat.

31:46
    Velký závar kolem Stalocka, ale Minnesota situaci i se štěstím a s přispěním svého brankáře ustála!

31:30
    Domácí již operují v útočném pásmu.

30:58
    Minnesota ale dokázala ihned dostat kotouč až za branku Mikea Smithe.

30:42
    Hrát se zase bude až po přestávce. Po faulu na TJ Brodieho si tak J.T.Brown odpyká trest. A domácí mají šanci navýšit vedení.

30:42
    A tak pozor, domácí si zahrají početní výhodu. Mimo hlavní pozornost a dění fauloval J. T. Brown a za faul loktem oslabuje svůj tým na dvě minuty.

30:42
    Nepřesný pas na útočnou modrou v podání domácích znamená zakázané uvolnění.

29:48
    Staalovu střelu z ostrého úhlu si Smith pokryl, ještě následuje krátká průpovídka mezi Zuckerem a Giordanem přímo na brankovišti.

29:19
    Stejný prohřešek i na druhé straně. Poměrně neurovnaná hra v posledních minutách.

29:04
    Zakázané uvolnění ze strany Calgary, hra se přesunuje před Smithe.

28:51
    Kotouč končí v ochranné síti.

28:25
    Zucker se snažil obkroužit kolem Andersona do zakončení, bek Calgary ale vytlačil útočníka soupeře do rohu kluziště.

27:44
    Podobně dopadla i aktivita Flames, kterou řídil Bennett.

26:46
    Smith se ale k těžší práci nedostal a domácí vyvážejí puk.

26:24
    Minnesota sevřela soupeře v pásmu, snaží se kombinovat a najít si cestu do střelecké pozice.

25:32
    Anderson měl na holi další gól domácích, v brejku dvou na jednoho ale trefil jen tyč Stalockovy branky! Teď opravdu moc nechybělo.

24:58
    Hamonicovo nahození od modré, ačkoliv bylo schované přes hráče, si Stalock našel a brankář Minnesoty skryl puk do lapačky.

24:21
    Hned vzápětí měl ale Smith plné ruce práce po teči rány od modré, ale nakonec se Calgary ubránilo, byť i za cenu zakázaného uvolnění.

24:05
    Zucker se snažil překvapit nenápadnou střelou Smithe, ale ten byl pozorný.

23:32
    Podobně jako Lindholm u gólové střely teď zakončoval Backlund na zadní tyč, ale minul branku.

23:18
    A již zase Calgary v ofenzívě.

22:40
    Smith si připisuje další zákrok a hned se v jeho blízkosti ještě strhává malá strkanice. Rozhodčí vše ihned chtějí uklidnit.

21:08
    Smith kryje Granlundův pokus o vyrovnání.
    20:50 Elias LINDHOLM - 1:0

20:50
    Teď už se skóre měnit bude! ELIAS LINDHOLM dostal po rychlém přechodu kluziště přihrávku do ideální pozice a trefil přesně k tyči. Asistence: Johnny Gaudreau a Mark Giordano.

20:01

Druhá třetina dnešního utkání co nevidět začne.

Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nabídla jednu branku. Ta však po následném protestu hostů nebyla uznána, stav tedy stále trvá – 0:0.

20:00

19:59
    Více prostoru na ledě zatím vyhovuje lépe domácím, Stalock ale všechny pokusy Flames v závěru třetiny pokryl.

19:01
    Dva kohouti Backlund a Staal si v souboji jeden na jednoho počínali vzájemně nedovoleně a je z toho trest pro oba za hrubost. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

18:32

18:12
    Zuckerovu bombu kryje Smith, domácí se následně osvobozují.

17:37
    Až skoro po minutě přesilovky se hosté usadili v útočném pásmu a hned to dvakrát zkoušel Jared Spurgeon. Smith neměl těžší práci, po druhé střele navíc končí kotouč mimo ledovou plochu.

17:07
    A domácí následně dostávají puk až k brance Alexe Stalocka.

16:54
    Ofsajd hostů.

16:32
    Mark Giordano si počínal nedovoleně v souboji s Jasonem Zuckerem, krosčekoval soupeře u branky Mikea Smithe a dostává dvě minuty.

16:19
    Oba celky se snažily projít do ofenzívy a zakončení, ale ani v jednom případě se brankáři k zákroku nedostali.

15:03
    Teď zase v pracovním vytížení Stalock, ale i on chytá kotouč do rukavice.

14:43
    Další Smithův zákrok, nahození od modré schoval pod chrániče a snaha Eriksson Eka o dorážku byla zbytečná.

14:35
    Jenže hra se rychle otočil a nakonec to byl Mike Smith, kdo musel několikrát zasahovat. Nakonec schoval puk do lapačky a hra je přerušena.

14:16
    Po komerční pauze už se opět hraje a domácí se tlačí do dalšího útoku.

14:10
    Další ofsajd v podání Flames, tentokrát se provinil proti technickým pravidlům Neal.

13:24
    Znovu Johnny Gaudreau kroužil jak hladový sup útočným pásmem, nakonec se odhodlal ke střele, ale trefil jen hráče stojící před brankou.
    12:59 Ofsajd - Johnny Gaudreau (Calgary)

12:59
    Gól neplatí! Opravdu šlo o ofsajdovou situaci a sudí tedy dávají za pravdu hostům! Čas se vrací na hodnotu 12:59 a pokračuje se za nerozhodného stavu 0:0, k velké nevoli publika.

13:16
    Hosté celou situaci rozporují v rámci trenérské výzvy, když signalizují ofsajd, který se měl odehrát v celé situaci chvíli před trefou Lindholma. Dle záběrů je jasné, že jde o nesmírně těsnou situaci a těžko říci, zda Gaudreau udržel puk v útočném pásmu. Čároví rozhodčí teď dlouho řeší situaci u tabletu.
    13:16 Neuznaný gól - Elias Lindholm (Calgary)

13:16
    Domácí jdou do vedení! Skvělou práci v útočném pásmu odvedl Johnny Gaudreau, který dlouho povodil puk. Poté dostal na modrou přihrávku ELIAS LINDHOLM a trefil přesně.

12:13
    Hosté drží puk v útočném pásmu a snaží se kombinovat kolem branky, Smith zatím nemá práci.

11:47
    Stalock uklidňuje situaci, schoval opuštěný puk do lapačky a bude se tedy odpočívat u komerční přestávky.

11:22
    J.T. Brown si dojel pro puk z druhé vlny, ale jeho pokus byl sražen.

10:45
    I Jordan Greenway zahrozil, vytáhl kotouč zpoza branky a snažil se zastrčit puk mezi chrániči Smithe do branky. To se mu nepodařilo.

10:09
    Staal předal puk na Granlunda, který měl dost času, zamířil, ale Smith vytáhl parádní zákrok betonem! Zatím největší šance hostů v utkání.

09:14
    Bekhendový pokus domácích Stalock v poklidu sráží do rohu kluziště, následně Minnesota odehrává kotouč mimo své pásmo.

08:54
    Zakázané uvolnění Minnesoty a hra se tak znovu vrací před Stalocka.

08:31

08:16
    Další vyhození hostů.

08:11
    Flames sice dokázali přejít zpět do ofenzívy, Stalock ale následně kryje opuštěný kotouč a přerušuje hru.

08:01
    Hosté vyhazují a kotouč míří až za Smithovu branku.

07:19
    Giordano nestihl kotouč v útočném pásmu a je pískán ofsajd.
    06:47 Tyč - Tkachuk (Calgary)

via Gfycat

06:47
    Domácí byli blízko, velmi blízko úvodnímu gólu zápasu! Jenže Tkachuk tečoval kotouč ve vzduchu jen na tyč Stalockovy branky, ten měl i v dalších momentech obrovské štěstí. Ale veškerý závar na brankovišti ustál.

06:31
    Dočkáme se po komerční přestávce první přesilovky dnešního utkání, dvě minuty za nenápadné zahákování Ryana za brankou Minnesoty dostává obránce Jonas Brodin.

06:01
    Další Smithův zákrok.

05:50
    Greg Pateryn pálil od modré a Smith měl plné ruce práce.

05:07
    Ofsajd domácích při dalším přechodu do útočného pásma.

04:39
    Domácí nahodili puk prostřednictvím Giordana a odjíždějí střídat. I Minnesota krátce zahrozila, Staal si sjel dobře pro přihrávku před branku, ale kotouč netrefil ideálně.

03:42
    Další šance pro domácí, Hamonic ale přestřeluje branku Minnesoty.

03:17
    Domácí tým se usadil v útočném pásmu, dvakrát nahazoval Hanifin, ale bez teče směrem na branku.

02:36
    Minnesota krátce zahrozila, teď se ale hra posouvá do obranného pásma hostů.

01:40
    A další obrovská šance pro domácí, tentokrát se sám před Stalockem ocitl Andrew Mangiapane, ale trefil jen tyč branky!

01:04
    Johnny Gaudreau se hnal do brejku a hned v úvodu druhé minuty obrovská šance pro domácí, ale útočník Calgary nevyzrál na Alexe Stalocka!

00:23
    Parise se tlačil do zakončení, ale přes obránce neprošel.

00:01

Oba celky se vrací na ledovou plochu, utkání co nevidět začne.

Dámy a pánové, ještě jednou dobré ráno. Již jsou známy sestavy pro dnešní zápas a je jisté, že David Rittich začne dnešní duel pouze na střídačce.

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Giordano, Brodie, Hanifin, Hamonic, Kylington, R. Andersson – J. Gaudreau, Monahan, E. Lindholm – Tkachuk, Backlund, S. Bennett – Mangiapane, Jankowski, Neal – Lomberg, D. Ryan, Hathaway.

Minnesota Wild: Dubnyk – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Seeler, Pateryn – Zucker, E. Staal, Mikael Granlund – Parise, M. Koivu, Coyle – Greenway, J. Eriksson Ek, Niederreiter – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown.

Rozhodčí: O'Halloran, Lambert – Nagy, Daisy.

Milníky zápasu

Alex STALOCK (MIN) – nastoupí-li do dnešního utkání, bude to pro něj 100. zápas v základní části NHL v kariéře.

Devan DUBNYK (MIN) – vychytá-li dnes čisté konto, bude to pro něj 40. čisté konto v základní části NHL v kariéře.

Mikko KOIVU (MIN) – tři branky chybí finskému útočníkovi do mety 200 gólů v základní části NHL v kariéře

Sam BENNETT (CGY) – dva kanadské body chybí zlému muži v sestavě Calgary k dosažení mety 100 kanadských bodů v základní části NHL v kariéře

Oba týmy se dnes setkávají v letošním ročníku poprvé. Pro českého fanouška bude duel zajímavý z hlediska hráčské účasti s ohledem na angažmá, nutno dodat velmi povedené angažmá, Davida Ritticha. Ten je s průměrem branek na zápas hodnoty 2,39 na devátém místě mezi brankáři celé soutěže, procentuální úspěšnost zákroků drží na čísle 91,9 procent. Na kontě pak má již i jedno čisté konto.

MINNESOTA WILD

Minnesota je aktuálně pátým celkem pořadí Centrální divize Západní konference, se ziskem 32 bodů. Wild bodovali v posledních pěti odehraných zápasech dvakrát, v tom posledním případě pak porazili 3:2 Vancouver na jeho půdě. Teď tedy míří do jiného kanadského města, se stejnými ambicemi.

Zranění
    žádné

CALGARY FLAMES

Domácí tým bodoval v pěti posledních zápasech v řadě a je lídrem tabulky Pacifické divize, byť má odehráno o dva zápasy méně než druhý Anaheim. V posledním utkání navíc proti Columbusu padlo 15 branek a Flames vyhráli 9:6!

Zranění
    Michael Frolík, Michael Stone a Juuso Välimäki

Dámy a pánové, vítejte u sledování přímého přenosu z nočního utkání National Hockey League, kdy proti sobě nastoupí kluby Calgary Flames a Minnesota Wild. Duelem probíhajícím v legendární Scotiabank Saddledome vás bude provázet Jaroslav Svoboda.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Jaroslav Svoboda

Góly a asistencie: 21. E. Lindholm (J. Gaudreau, Giordano), 42. E. Lindholm (J. Gaudreau, Giordano)

Minnesota Wild: Stalock (Dubnyk) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Seeler, Pateryn – Zucker, E. Staal, Mikael Granlund – Parise, M. Koivu, Coyle – Greenway, J. Eriksson Ek, Niederreiter – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown.

Rozhodca: O'Halloran, Lambert – Nagy, Daisy

Diváci: 17690