Levante – Lugo 2:0 (kon.) | Real Madrid – Melilla 6:1 (kon.) | Eibar – Gijón 2:2 (kon.)
Huesca – Bilbao 0:4 (kon.) | Real Betis – Santander 4:0 (kon.)
Levante UD
2:0 (0:0)
CD Lugo
cz Štvrtok 06.12.2018, 12:00 • Estadi Ciutat de València • Španielsky pohár • 1/16 finále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (13:55:42)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 15:5. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 10:17.

Je konec. Levante dnes dokázalo zvítězit 2:0 a postupuje tak do osmifinále.
    Už v 1. minutě se Lugo dostalo do své největší šance, ale Fernandez si poradil se střelou k pravé tyči. V 17. minutě se Borja Mayoral ocitl v obrovské tutovce, ale tu zhatil, když vystřelil osamocený vedle pravé tyče. Posléze bylo Levante lepším týmem, ale nedokázalo vstřelit ani jeden gól ze solidních šancí.
    V 62. minutě byl Dongou ve velké šanci, ale Fernandeze neprostřelil. Posléze se v 70. minutě ocitl v největší šanci utkání Campabadal, ale ani on nevstřelil gól. A tak přišlo potrestání v 80. minutě, jelikož se po rohu prosadil Coke a poslal Levante do vedení. V 90+3. minutě pojistil výhru zakončením do prázdné brány Dwamena.

90+5
    90+3. Raphael DWAMENA - 2:0

90+3
    Levante právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Po rohovém kopu sice Lugo zůstalo u míče, ale následně se k němu dostal Rochina, který vyslal dopředu RAPHAELA DWAMENU a ten svou obrovskou rychlostí se dostal za obránce a zakončil do zcela prázdné brány. Asistence: Rochina.

90+3
    Nyní mají hosté dobrou šanci srovnat, jelikož získali rohový kop a ve vápně je i brankář Varo Lara.

90+2
    Dwamena mohl rozhodnout dnešní utkání, ale nedostal se přes obranu Luga.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    Po rohu sice přišlo zakončení domácího hráče, ale to letělo jen vedle brány.

89
    Centr domácích z levé strany byl zblokován a následuje tak rohový kop.

87
    Opět se Levante dostalo dopředu v protiútoku, ale tentokrát centr z levé strany nic nepřinesl.

86
    Hosté tak otevírají dvířka v defenzivě, čehož mohl využít Borja Mayoral, al ani jeho čtvrtá střela neskončila gólem.

85
    Lugo se snaží něco vymyslet středem hrací plochy, ale Levante je v obranné fázi pozorné.
    84. Mayoralovo zakončení orazítkovalo tyč.

84
    Útok hostujícího týmu se nepovedl a dopředu se tak vydalo Levante, ovšem rána Mayorala skončila na tyči!