Barys – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Omsk 3:2 (kon.) | Dinamo Minsk – Novgorod 3:6 (kon.)
Petrohrad – Kazaň 5:1 (kon.) | Viťaz – Nižnekamsk 3:1 (kon.)

Adam Polášek (NIZ) 1+0, 2 střely, čas na ledě 06:49
    Andrej Nestrašil (NIZ) 0+0, 3 střely, čas na ledě: 17:03 (19:58:05)

Domácí celek vyhrává tento zápas 3:1 a do tabulky získává další dva body. Moskevská oblast se dokázala prosadit ve všech třetinách. Za hosty vstřelil jedinou branku v přesilovce obránce Adam Polášek.

59:30
    Už se pravděpodobně nic nestane.
    59:02 Miro AALTONEN - 3:1

59:02
    Viťaz právě vstřelil branku!
    A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, třetí gól Viťazu dává do prázdné branky MIRO AALTONEN. Asistence: Alexandr Sjomin.

57:43
    Borna Rendulić vede rychlou protiakci, Denis Kokarev se ke kotouči nedostal.

57:23
    Neftěchimik Nižněkamsk se dostal nyní do útočného pásma, Joonas Nättinen se však ke střele nepropracoval.

56:30
    Mnoho šancí k vidění není, domácí hokejisté míří za výhrou.

56:02
    Nikolaj Timašov nahazoval kotouč před branku, jeho nepovedený pokus vyrazil Joni Ortio před sebe.

55:16
    Adam Polášek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Domácí vyhazují přes všechny čáry. Icing to není.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Nižněkamsk prohrává o jednu branku.

54:52
    Hra se bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu.

52:26
    Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, Viťaz stále vede o jednu branku.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 4. Švec-Rogovoj (Kokarev, Mozík), 27. Mozík (M. Aaltonen), 60. M. Aaltonen (A. Sjomin) – 50. Polášek

Viťaz Moskovská oblasť: Ortio (Samonov) – Katičev, Mozík, Stasenko, Jevsejenkov, Jepišin, Voronkov, S. Romanov – A. Sjomin, M. Aaltonen, Stoľarov – Nikulin, Rendulić, Makejev – Kokarev, N. Komarov, Švec-Rogovoj – Vyglazov, Potěchin, Mojsejev.
    Neftechimik Nižnekamsk: Korotajev (I. Ježov) – Polášek, An. Sergejev, Bryncev, D. Musin, Šaripzjanov, Timašov, Semjonov – Jo. Nättinen, Ruohomaa, Puustinen – Nestrašil, E. Galimov, Bikmullin – P. Kulikov, Padakin, Chajrullin – Arkalov, Šiksatdarov, Zdunov.

Rozhodca: Ovčinnikov, Ščenjov – Zacharenkov, Šeljanin

Diváci: 2 056