Holandsko – Chorvátsko | 34:23 (kon.) | | | Nemecko – Česko | 30:28 (kon.) | | | Nórsko – Rumunsko | 23:31 (kon.) |
Maďarsko – Španielsko | 32:26 (kon.) |
Plzeň – Dukla | 24:26 (kon.) |
koniec
Nórsko
23:31
(12:18)
Rumunsko
Jan Vojkůvka
Nórsko | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | K. Lunde | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | S. Solberg | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | PK | M. Aune | 5/0 | 0 | 0 | ||
13 | P | K. Dale | 3/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | E. Hegh Arntzen | 1/0 | 0 | 0 | ||
23 | LS | C. Herrem | 1/0 | 0 | 0 | ||
51 | P | V. Ingstad | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | PS | M. Jakobsenová | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | LS | V. Kristiansen | 5/0 | 0 | 0 | ||
6 | P | H. Løke | 1/0 | 0 | 1 | ||
10 | SS | S. Oftedal | 1/0 | 1 | 0 | ||
2 | SS | H. Reistad | 1/0 | 0 | 0 | ||
24 | LS | S. Solberg-Isaksen | 1/0 | 0 | 0 | ||
15 | PS | J. Sulland | 4/4 | 0 | 0 | ||
26 | P | M. Tomacová | 0/0 | 0 | 0 | ||
8 | PS | S. Waade | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 23/4 | 1 | 3 | 1 | 0 | ||
Rumunsko | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | D. Dedu | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | B | Y. Dumanska | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | LS | V. Ardean-Elisei | 1/0 | 0 | 0 | ||
27 | P | R. Băcăoanuová | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | SS | E. Buceschi | 4/1 | 0 | 0 | ||
90 | PS | A. Dragut | 1/0 | 0 | 0 | ||
22 | LS | E. Florica | 0/0 | 0 | 0 | ||
5 | PS | M. Geiger | 4/0 | 0 | 0 | ||
89 | PK | L. Chiper | 5/0 | 0 | 0 | ||
13 | SS | C. Laslo | 1/0 | 0 | 0 | ||
8 | LS | C. Neagu | 11/4 | 1 | 0 | ||
11 | LS | G. Perianuová | 0/0 | 0 | 1 | ||
21 | P | C. Pintea | 3/0 | 0 | 0 | ||
26 | LS | A. Polocoșer | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | PK | A. Udristioiu | 1/0 | 0 | 0 | ||
31 | SS | M. Zamfirescu | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 31/5 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Nórsko:
Silje Solberg, Lunde – Reistadová, Arntzen, V. E. Kristiansen, Løke, Waade, Oftedal, Aune, Brattset, Sanna Solberg, Sulland, Tomacová, Jakobsenová, Herrem, Ingstad.
Náhradníci:
Tréner:
Rumunsko: Dedu, Dumanska – Udristioiu, Geiger, Buceschi, Neagu, Perianuová, Laslo, Ardean-Elisei, Pintea, Florica, Polocoser, Băcăoanuová, Zamfirescu, Chiper, Dragut.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Rumunsko: Dedu, Dumanska – Udristioiu, Geiger, Buceschi, Neagu, Perianuová, Laslo, Ardean-Elisei, Pintea, Florica, Polocoser, Băcăoanuová, Zamfirescu, Chiper, Dragut.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Alpaidzeová (RUS), Berezkinová (RUS)
Diváci:
Nejvíce branek: Auneová 5, Kristiansenová 5, Sullandová 4/4 – Neaguová 11/4, Chiperová 5, Buceschiová 4/1. Rozhodčí: Alpaidzeová (RUS), Berezkinová (RUS). Sedmimetrové hody: 5/4 – 6/5. Vyloučení: 1:1.
V této skupině na turnaji končí s bilancí 3 porážek české házenkářky, které v podvečer podlehly Němkám 28:30.
(20:28)