NY Islanders – Winnipeg 1:3 (kon.) | Columbus – Calgary 6:9 (kon.) | Pittsburgh – Colorado 6:3 (kon.)
Florida – Boston 5:0 (kon.) | Montreal – Ottawa 5:2 (kon.) | Detroit – Tampa Bay 5:6 (1:2 po s.n.)
Buffalo – Toronto 3:4 (po pr.) | Vegas – Washington 5:3 (kon.) | Vancouver – Minnesota 2:3 (kon.)
LA Kings – Arizona 1:2 (kon.)
Vancouver Canucks
2:3 (1:1, 1:2, 0:0)
Minnesota Wild
cz Streda 05.12.2018, 04:08 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (06:41:49)

Tři hvězdy utkání
    1. Jason Zucker (MIN) 2+0
    2. Josh Leivo (VAN) 1+0
    3. Zach Parise (MIN) 1+0

Vancouver se dál trápí! Prohrál počtvrté v řadě a celkově už 13 z 15 posledních zápasů. Minnesotě se podařilo naopak svou černou šňůru tří porážek v řadě přerušit.

Ve druhé třetině prohrávali hosté 1:2, ale dvěma přesilovkovými góly skóre otočili a ve třetí třetině svůj náskok udrželi.

59:45
    Dubnyk vychytal Boesera, který se mezi kruhy dostal do vyložené pozice, ale trefil brankáře hostů!

59:16
    Vancouver odvolal brankáře.

58:43
    Kotouč se dostal do hlediště, vhazuje se ve středním.

58:30
    Vancouver by rád odvolal brankáře, ale nedaří se mu usadit na delší dobu v útočném pásmu.

57:45
    Domácí se natlačili sice do útočného pásma, ale nic víc než nepřesnou střelu Granlunda z toho nevytěžili.

56:38
    Canucks se snažili o únik, ale nezachytili přihrávku na modré čáře a dopustili se zakázaného uvolnění.

55:30
    Domácí zahráli v obranném pásmu vysokou holí, vhazovat se bude Nilssonem.

54:40
    Hutton dvakrát střílel od modré, ale Dubnyk jeho náporu dokázal odolat.

54:18
    Zakázané uvolnění Minnesoty vrací hru před Dubnyk.

54:07
    Po postavení mimo hru domácích přichází komerční přestávka. Čas na vyrovnání se Vancouveru výrazně zkrátil.

53:35

53:25
    Hosté vytěsnili hru do středního pásma.

52:55
    Canucks se snaží kombinovat v útočném pásmu.

52:20
    Hosté vyhodili kotouč přes všechny čáry.

51:50
    Wild vyhazují přes všechny čáry.

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 8. Leivo (Pettersson, Boeser), 30. Motte (Schaller, Stecher) – 13. Parise (Dumba, Spurgeon), 36. Zucker (Suter, Mikael Granlund), 37. Zucker (Mikael Granlund, E. Staal)

Vancouver Canucks: A. Nilsson (Markström) – Biega, Edler, Stecher, B. Hutton, Ch. Tanev, Del Zotto – Eriksson, Horvat, Leivo – Boeser, Pettersson, M. Granlund – Virtanen, Beagle, Roussel – Motte, Gaudette, Schaller.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter, Dumba, Brodin, Pateryn, Seeler – Coyle, M. Koivu, Parise – Mikael Granlund, E. Staal, Zucker – Niederreiter, J. Eriksson Ek, Greenway – Hendricks, Fehr, M. Foligno.

Rozhodca: Schlenker, St. Laurent – Gibbons, Nagy