Maďarsko – Holandsko | 25:28 (kon.) | | | Nórsko – Nemecko | 32:33 (kon.) | | | Španielsko – Chorvátsko | 25:18 (kon.) |
Rumunsko – Česko | 31:28 (kon.) |
Dukla – Lovosice | 28:26 (kon.) | | | Královo Pole – Hranice | 25:25 (kon.) | | | Zubří – Litovel | 37:28 (kon.) |
koniec
Rumunsko
31:28
(17:11)
Česko
Vít Muzikář
Rumunsko | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | D. Dedu | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | B | Y. Dumanska | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | LS | V. Ardean-Elisei | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | P | R. Băcăoanuová | 1/0 | 0 | 0 | ||
7 | SS | E. Buceschi | 9/3 | 0 | 0 | ||
90 | PS | A. Dragut | 2/0 | 0 | 0 | ||
22 | LS | E. Florica | 1/0 | 0 | 0 | ||
5 | PS | M. Geiger | 1/0 | 0 | 0 | ||
89 | PK | L. Chiper | 1/0 | 0 | 0 | ||
13 | SS | C. Laslo | 0/0 | 0 | 2 | ||
8 | LS | C. Neagu | 8/0 | 0 | 0 | ||
11 | LS | G. Perianuová | 0/0 | 0 | 1 | ||
21 | P | C. Pintea | 5/0 | 1 | 0 | ||
24 | P | D. Ratiuová | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | PK | A. Udristioiu | 3/0 | 0 | 1 | ||
31 | SS | M. Zamfirescu | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 31/3 | 1 | 1 | 4 | 0 | ||
Česko | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
33 | B | P. Kudláčková | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | L. Satrapová | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | PS | H. Aspridu | 0/0 | 0 | 0 | ||
28 | SS | Š. Frančíková | 0/0 | 0 | 0 | ||
51 | LS | M. Jeřábková | 4/0 | 0 | 0 | ||
3 | PK | J. Knedlíková | 4/0 | 0 | 0 | ||
14 | LS | K. Kordovská | 1/0 | 0 | 2 | ||
18 | SS | I. Korešová | 5/1 | 1 | 1 | ||
5 | PS | S. Kovářová | 3/0 | 0 | 0 | ||
67 | LS | V. Malá | 5/1 | 0 | 0 | ||
9 | LS | K. Mika | 2/0 | 0 | 1 | ||
21 | SS | V. Mikulášková | 0/0 | 0 | 1 | ||
31 | P | A. Šetelíková | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | PS | J. Šustková | 3/0 | 0 | 0 | ||
27 | P | P. Tichá | 1/0 | 0 | 1 | ||
44 | PK | D. Zachová | 0/0 | 0 | 0 | ||
Realizačný tím | 1 | 0 | 0 | ||||
Celkom | 28/2 | 1 | 2 | 6 | 1 |
Rumunsko:
Dedu, Dumanska – Udristioiu, Geiger, Buceschi, Neagu, Perianuová, Laslo, Ardean-Elisei, Pintea, Florica, Ratiuová, Băcăoanuová, Zamfirescu, Chiper, Dragut.
Náhradníci:
Tréner:
Česko: Satrapová, Kudláčková – Knedlíková, Kovařová, Ryšánková, Mika, Kordovská, Luzumová (C), Mikulášková, Šustková, Adámková, Šetelíková, Zachová, Jeřábková, Malá, Marčíková.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Česko: Satrapová, Kudláčková – Knedlíková, Kovařová, Ryšánková, Mika, Kordovská, Luzumová (C), Mikulášková, Šustková, Adámková, Šetelíková, Zachová, Jeřábková, Malá, Marčíková.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Christiansenová, Hansenová (obě DEN)
Diváci:
Nejvíce branek: Buceschiová 9/3, Neaguová 8, Pinteaová 5 – Malá 5/1, Luzumová 5/1, Jeřábková 4. Rozhodčí: Christiansenová, Hansenová (obě DEN). Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/2. Vyloučení: 4:6. ČK: Kordovská (CZE).