Augsburg – Frankfurt 1:3 (kon.) | Bayern – Düsseldorf 3:3 (kon.) | Hertha – Hoffenheim 3:3 (kon.)
Mainz – Dortmund 1:2 (kon.) | Wolfsburg – Lipsko 1:0 (kon.) | Schalke – Norimberk 5:2 (kon.)
1. FSV Mainz 05
1:2 (0:0)
Borussia Dortmund
cz Sobota 24.11.2018, 15:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Nemecká Bundesliga • 12. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:30:35)

Je konec! Borussia si dnes odváží tři body z Mohuče a lídr tabulky si upevňuje svou pozici na čele! V zápase, v němž měli hosté velkou převahu, se dlouho nic nedělo. Pár šancí k vidění bylo, ale gól z toho nebyl. Druhý poločas začala Mohuč náporem, ale ten zhruba po deseti minutách opadl a znovu to byla Borussia, kdo diktoval tempo. Hosté šli v 66. minutě do vedení, ale domácí ještě dokázali srovnat o čtyři minuty později. Nicméně na konečných 2:1 pro Dortmund upravil v 76. minutě krásnou střelou Piszczek.

90+5

90+5
    Poslední vteřiny nastavené pětiminutovky, již to vypadá, že si lídr připíše další tři body.

90+3
    Mohučtí se nyní snažili u vápna Borussie, ale měli na všechno málo času, navíc je jim odpískán ofsajd.

90+2
    Akce Borussie končí na polovině Mohuče útočným faulem.

90+1
    Nastavuje se pět minut, což je ještě poměrně dost času pro domácí na vyrovnání.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, příznivci Borussie v hledišti jsou dobře naladěni, navíc získávají hosté standardku u vápna Mohuče = ušetřený čas v závěru.

89
    V této chvíli zvolili domácí přetažený centr z pravé strany, tam ale nikdo v červenobílém nebyl.

88
    Domácí mají autové vhazování z pravé strany, je to tedy dlouhý aut do vápna, hosté se ale ubránili, byť za cenu rohového kopu pro Mohuč.

87
    Mohuč se snaží na polovině Borussie, ale domácím se prostě nedaří v tuto chvíli dostat se do blízkosti vápna soupeře.

85
    Hosté to nyní zkouší nákopem dopředu na Alcácera, před ním ale míč dokázal odehrát obránce Mohuče.

83
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Danny Latza, přichází Alexandru Maxim.

83
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Achraf Hakimí, přichází Abdou Diallo.

82
    Oba týmy připravují poslední střídání.

81
    Bürki se zapojuje do rozehrávky Borussia, která si vzala vedení zpět a nyní se nikam dopředu nežene.

80
    Je před námi posledních deset minut, Mohuč se snaží něco vymyslet na polovině soupeře.

78
    Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Jacob Bruun Larsen, přichází Christian Pulisic.