Paríž – Toulouse 1:0 (kon.) | Caen – Monaco 0:1 (kon.) | Dijon – Bordeaux 0:0 (kon.)
Nantes – Angers 1:1 (kon.) | Remeš – Guingamp 2:1 (kon.) | Štrasburg – Nîmes 0:1 (kon.)
SM Caen
0:1 (0:0)
AS Monaco
cz Sobota 24.11.2018, 20:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:03:06)

Monačtí slaví teprve druhou výhru v tomto ligovém ročníku! Caen dnes neprožilo dobrý zápas a vzhledem k tomu, v jak špatné formě se Monako nacházelo, brousili si domácí právem zuby na plný bodový zisk. Zápas to byl hodně nervózní, zejména v první půli to byla urputná taktická bitva. Ve druhé půli rozhodl o osudu utkání Radamel Falcao (Monaco), jenž se prosadil z přímého kopu. I před doslova drtivý závěr se již domácí vyrovnat nepodařilo.

90+8

90+7
    Původně sudí nastavil pět minut, ale díky zkoumání videa se hraje dál i v sedmé minutě.

90+5
    Tlak Caen je ale v tuto chvíli opravdu znát, jen škoda, že takto domácí nehráli v předchozím průběhu.

90+4
    Potvrzeno, gól neplatí! Monačtí uhájili těsný náskok a pokračujeme dál.

90+2
    Celá věc se ještě přezkoumává na videu.
    90+1. Malik Tchokounté (Caen) dopravil míč do branky Monaka, ale předtím si pomohl rukou, gól neplatí.

90+1
    Caen právě vstřelilo branku! Malik Tchokounté dopravil míč do branky, ale předtím si při zpracování pasu z levé strany pomohl rukou, sudí gól neuznal.

90
    Nyní získávají standardku domácí, ze vzdálenosti, odkud se moc nedá branka ohrozit, takže to bude centr do vápna Monaka.
    88. Youri Tielemans (Monaco) trefuje z přímého kopu břevno domácí branky

88
    Youri Tielemans (Monaco) to také zkusil přímo na branku a orazítkoval břevno domácí branky.

87
    Přečíslení Monaka čtyři na tři končí faulem u vápna Caen na Henrichse, další dobrá pozice pro přímý kop, jenže na hřišti již není Falcao.

86
    První roh Monako ubránilo, vzápětí i ten druhý a domácí se musí bleskově vracet.

85
    Roh pro Caen, domácí rozehrají z levé strany, další šance na vyrovnání.

84
    Samuel Grandsir (Monaco) nezachytil nákop na levém křídle, hrají domácí.

83
    Yoel Armougom (Caen) v nouzi odehrál míč do autu, hosté vhazují z pravé strany, na polovině Caen.

Střela z dálky v podání hostů, Samba chytá a rychle rozehrává.

81
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Radamel Falcao, přichází Moussa Sylla.

Martin Dvořák

Góly: 55. Falcao

Karty:   39. Ninga (CEN), 52. Baysse (CEN) – 77. Golovin (ASM)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 11:6. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:19.
    SM Caen: Samba – Baysse, Gradit, Djiku, Armougom – Oniangué, Deminguet (62. Chauí) – Beauvue (72. Bammou), Fajr, Ninga (58. Joseph) – Tchokounté.
    Náhradníci: Zelazny – Bammou, Sankoh, Chauí, Diomandé, S. Peeters, Joseph.

AS Monaco: Benaglio – Pierre-Gabriel, Jemerson, Badiashile, Henrichs – Tielemans, Aït Bennasser – Chadli (76. Grandsir), Diop (59. Pelé), Golovin – Falcao (81. Moussa Sylla).
    Náhradníci: Badiashile – Moussa Sylla, Massengo, Pelé, Grandsir, Panzo, Isidor.

Rozhodca: Léonard – Lang, Hebrard