Liége – Eupen 3:0 (kon.) | Oostende – Kortrijk 1:2 (kon.) | Waasland-Beveren – Mouscron 1:2 (kon.)
Genk – Cercle Brugge 1:2 (kon.)
Waasland-Beveren
1:2 (0:1)
Royal Excel Mouscron
cz Sobota 24.11.2018, 20:00 • Freethiel Stadion, Beveren • Belgická Jupiler Pro League • 16. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:53:48)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 7:6. Rohy: 3:7.

Je konec. Mouscron dnes zvítězil na půdě Beverenu 2:1 a odváží si tři body. Už ve 3. minutě hosté vstřelili gól, ale ten nakonec díky ofsajdu nebyl uznán. Ve 27. minutě se hosté dostali opět do velké šance po rohovém kopu, ale ani tentokrát nevstřelili gól. Ve 40. minutě se ale nakonec hráči Mouscronu dočkali, když poslal Olinga skvěle míč na Frantzdyho Pierrota, který jej uklidil k pravé tyči. V 73. minutě poslal hosty do dvoubrankového vedení Benson. V 87. minutě ještě dal naději domácím Vellios, ale následně už branka nepadla a hosté vyhráli.

90+4

90+4
    Centr domácích skončil bezpečně v moci Jeana Buteze.

90+3
    Následně se ovšem hostující hráč ocitl v ofsajdovém postavení.

90+2
    Frantzdy Pierrot svým tělem drží míč u rohového praporku a posléze přišel jen faul ze strany domácích.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Opět přiletěl centr domácích do vápna hostů, ale ten byl nepřesný a skončil za bránou Buteze, který tak má odkop.

88
    Opět se Beveren dostal dopředu, ale následný útok skončil v moci brankáře Buteze.
    87. Apostolos VELLIOS - 1:2

87
    Waasland právě vstřelil branku!
    No pozor! Domácí dávají gól na konci utkání a snižují na 1:2. APOSTOLOS VELLIOS se po sedmi minutách na hrací ploše prosazuje, když uvnitř vápna překonal hostujícího gólmana.

85
    Poté ještě přišel faul domácího útočníka a tady je pravděpodobně rozhodnuto.

84
    Jenomže útok domácích se hodně zpomalil a následně také zastavil.

83
    Střela hostujícího hráče byla zblokována a dopředu může jít Beveren.

81
    Apostolos Vellios byl připraven ve vápně na centr, ale posléze naprosto úmyslně zahrál rukou, ale rozhodčí byl na něj hodný a žlutou kartu mu neukázal.

80
    Mouscron kontroluje konec dnešního utkání, ale posléze ztratil míč na levé straně.

79
    Střídání v týmu Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Paul Keita, přichází Apostolos Vellios.