Plzeň – Dukla Praha 1:3 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:3 (1:1)
FK Dukla Praha
cz Sobota 24.11.2018, 11:00 • Stadion Luční, Plzeň • Juniorská liga – Čechy (CZ) • 16. kolo

Tohle je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne. (13:09:13)

Je dobojováno! Dukla dnes využila toho, že více jak jeden poločas odehrála v početní převaze a odváží si ze západu Čech plný počet bodů.
    Plzeň si v závěru zápasu vytvořila dobrý tlak, jenže se přestala soustředit na obrannou činnost, což potrestal v pětaosmdesáté minutě Kubů.

90+3

90+2
    Nad rámec základní hrací doby se budou nastavovat dvě minuty.

90+1
    Po centru Pavlíka z rohu se k hlavičce dostal Hájek, ale míč poslal nad.

90+1
    Bucha zastavoval akci soupeře faulem a dostal žlutou kartu

90
    Ještě jedním pokusem se prezentovali domácí fotbalisté, ovšem nebylo to nic, co by stálo za zmínku.

88
    Po centru z levé strany se bude odkopávat od brány. Hostující hráči odpočítávají poslední vteřinky do okamžiku, kdy hvizd hlavního rozhodčího ukončí tento zápas.

86
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Zeman, přichází Řezáč.
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Kott, přichází Mentberger.

85
    Dukla právě vstřelila branku!
    A je z protiútoku rozhodnuto! Přečíslení čtyři na jednoho zakončil přesným pokusem MATYÁŠ KUBŮ, kterému předpřipravil gólovou pozici kapitán Kott.

83
    Rohový kop pro Plzeň, již čtvrtý v tomto utkání, dopadl tak, že ho hostující obrana odvrátila na roh další.

82
    Schyluje se k závěrečnému tlaku ze strany Plzně. Ta okupuje vápno soupeře a zkouší všemožné způsoby, jak do něj dostat kulatý nesmysl.

80
    Hostující hráči rozjeli podél levé strany zajímavou akci, která však skončila pomalu dříve než začala, jelikož plzeňská obrana včas vystoupila.

78
    Po útočném faulu budou rozehrávat hostující fotbalisté volný kop. A nikam nebudou spěchat, přece jen, v jejich pozici je to více než pochopitelné.

77
    Hráči Dukly se podařilo vystřelit, avšak projektil letěl mimo bránu.

75
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Mohamed, přichází Vyleta.

74
    A to může přijít třeba teď, neboť budou domácí rozehrávat přímý volný kop z blízkosti šestnáctky!