Vladivostok – Dinamo Minsk 5:1 (kon.) | Red Star Kunlun – S.Moskva 0:2 (kon.) | Helsinki – Barys 1:2 (0:1 po s.n.)
Riga – Omsk 3:0 (kon.) | HC Slovan – Viťaz sk 2:3 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:3 (1:0, 1:0, 0:3)
Viťaz Moskovská oblasť
Piatok 23.11.2018, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

Skončil sa zápas v Bratislave a hostia si z ľadu v Aréne Ondreja Nepelu berú na cestu oba body. Viťaz naskočil do tretej tretiny s vôľou zvíťaziť a keď Slovan začal brániť svoje vedenie, začal sa napĺňať scenár s trpkou príchuťou pre domácich. Viťaz tromi gólmi v tretej tretine rozhodol o svojom víťazstve a aj keď Slovan odohral dve pekné tretiny, tú tretiu už veru nie. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine v pomere 4:19 odzrkadľuje dianie na ľade. Slovan tak stratil dôležité body s priamym konkurentom o play-off. Dobrú noc z Bratislavy priaznivcom športu želá Vladimír Korduliak. (20:57:35)

59:54
    Štěpánek vykorčuľoval na striedačku, Slovan to skúsi na power play bez brankára.

59:41
    Oddychový čas domácich, ktorí budú chcieť ešte zo zápasom čo to urobiť.
    59:41 Borna Rendulić - 2:3

59:41
    Viťaz Moskovská oblasť dáva gól!
    Nikulin zakončil z ľavej strany pri bránkovisku, Štěpánek puk poslal späť do hry, no potom už nestačil na strelu z hokejky BORNU RENDULIČA. Asistencie: Alexander Nikulin a Alexei Makejev.

59:20
    Nikulin z otočky zakončil ponad bránku na ochranné sklo, puk sa odrazil do bránkoviska, kde ho Štěpánek okamžite schoval pod svoje rukavice.

58:32
    Jeglič Bačíkov puk usmernil do priestoru bránky súpera, Ortio puk schoval pod lapačku, Slovan má pásmo na vhadzovanie.

57:18
    Voronkov vystrelil z pravej strany spoza kruhu, Štěpánek puk poslal na opačnú stranu klziska a belasí aspoň do stredného pásma.

56:06
    Gélinas vystrelil z ľavého kruhu, Ortio puk vyrazil na druhú stranu, Jeglič to mal na dlhú hokejku na dorážku do odkrytej časti bránky Viťaza.

55:35
    Viťaz pri chuti, teraz chyboval na modrej ofsajdom.
    54:43 Arťom Švec-Rogovoj - 2:2

54:43
    Jevsejenkov vystrelil od modrej, aby jeho puk pred bránkou za chrbát Štěpánka usmernil ARŤOM ŠVEC-ROGOVOJ. Asistencie: Alexander Jevsejenkov a Nikolaj Stasenko.

53:48
    Aaltonen chcel zakončiť spoza bránky, Štěpánek puk poslal späť do hry a belasí pôjdu do akcie.

53:18
    Makejev zakončil z ľavého kruhu, Štěpánek puk zlikvidoval a Golovkov sa nevie spratať do kože.

52:28
    Domáci v plnom počte, Viťaz hral presilovku dobre, Slovan to zvládol bez ujmy.

51:10
    Švec-Rogovoj pálil z pravej strany od kruhu, puk nepríjemne tečoval jeden z hráčov súpera pred bránkoviskom, Štěpánek puk vyrazil, ten poskakoval pred bránkoviskom, hostia sa však k efektnej dorážke už nedostali.

50:44
    Jevsejenkov vystrelil švihom od modrej z pravej strany, Štěpánek v pokľaku puk kryje vo svojom náručí.

50:28
    Grman dostal dve minúty za držanie a Viťaz bude hrať presilovku.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 13. Lunter, 26. C. Bailey (Rau, Lunter) – 49. Rendulić (Makejev, Nikulin), 55. Švec-Rogovoj (Jevsejenkov, Stasenko), 60. Rendulić (Nikulin, Makejev)

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Čiliak) – Gélinas, Sersen (C), Klok, Jánošík, Grman, Meszároš (A), Bačík, Švarný – Řepík (A), Taffe, Červený – Jeglič, Sukeľ, Liška – Lunter, Bailey, Rau – Baranov, Chipchura, Sloboda
    Viťaz Moskovská oblasť: Ortio (Saprykin) – Mozík, Katičev, Stasenko, Jevsejenkov, Voronkov, Golovkov, Mojsejev – Siomin (A), Aaltonen (A), Hrivík – Potechin, Nikulin, Makejev – Stoľarov, Švec-Rogovoj, Kokarev (C) – Rendulič, Komarov, Vyglazov

Rozhodca: Kulakov, Romasko – Golovľov, Savenkov

Diváci: 6.951