Nové Veselí – Dukla 25:22 (kon.) | Kopřivnice – Litovel 33:14 (kon.) | Královo Pole – Karviná 22:31 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
25:22 (12:12)
HC Dukla Praha
cz Sobota 10.11.2018, 17:00 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Chance Extraliga mužů (CZ) • 9. kolo

TJ Sokol Nové Veselí – HC Dukla Praha 25:22 (12:12)
    Nejvíce branek: Sekulić 9, Štěrba 4/2, Ptáčník 4 – Klíma 7/4, Jeníček 3, Reichl 3. Rozhodčí: Hájek, Macho. Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/4. Vyloučení: 3:5. (18:32:56)

Přesně takové by tyto zápasy měly být. Bez zákeřností, s emocemi, s parádní diváckou kulisou, zkrátka na doraz ze všech stran. I druhá polovina nám nabídla neméně kvalitní diváckou podívanou. Za ztrátu bodů si ale mohou hosté naprosto sami. Jednak nezachytili totálně nástup do druhé půle, kdy za pět minut skórovali pouze jednou, druhak pak tvořili zbytečné technické chyby v závěru. Nové Veselí předvedlo výborný výkon, to samé i jeho fanoušci a bere důležité dva body ve šlágru po výhře 25:22! Z mé strany je to dnes vše, přeji vám krásný zbytek víkendu. Napočtenou!

Konec zápasu. (25:22)
    60
    Sviták ještě uzavírá dnešní zápas 22. gólem. (25:22)

60
    Do hry se dostane i dorostenec Gregorovič, navíc byl i v brejku, Zavázal ho ale vychytal! (25:21)

60
    Poslední minuta zápasu, je hotovo. Hala jde do standing ovation! (25:21)

59
    Šůstek se nemůže dostat k pořádné střele. A když už, tak ho vychytá Schams! (25:21)
    59
    Ptáčník ze spojky v pasivitě parádně vymetl levý horní kout a 107 sekund před koncem dává domácím vedení o čtyři branky. Možná klíčový gól. (25:21)

58
    Domácí si hodně zahrávají s výsledkem. Naprosto zbytečně tvoří jednoduché chyby, navíc ve vlastní přesilovce. Trenér Hladík reaguje oddechovým časem. (24:21)
    58
    Jakub Flajsar dal nevýraznou přihrávku, Sviták ji zachytil a přes Jeníčka se hosté dostali k 21. gólu. (24:21)

57
    Šimůnek napálil Štěrbu do obličeje přes krk a hosté jsou v totální krizi. Veselí jde za body. (24:20)

57
    Reichl proti Sekuličovi šel do brejku, dopustil se ale průrazu. Závěr utkání totálně hosté nezvládají. Jak herně, tak psychicky. (24:20)

56
    Živojinovič zbytečně upadl, zakrokoval a hosté mohou snížit. To samé ale udělal i Šůstek a na technické chyby tento moment to je 1:1. (24:20)

55
    Přihrávka na Jeníčka od Svitáka vůbec neprošla přes obranu a Sokol je v totálním rauši. K bodům mu chybí pět a půl minuty. (24:20)
    54
    Ptáčník získal zdánlivě ztracený balon a suverénně vymetl pravý horní roh. (24:20)

54
    Sedm minut do konce a Veselí je v pasivitě. Keziče zastavil Patzela, Sviták je evidentně hodně podrážděný a snaží se o konflikt. (23:20)

53
    Melichar bez sebemenších potíží odebral přihrávku na Šůstka a troufám si tvrdit, že pokud nyní půjdou domácí na čtyři branky, bude hotovo. (23:20)

52
    Bartůněk měl na levém křídle těžký úhel a také neproměnil. Na tahu je nyní pražská Dukla. (23:20)
    51
    Sekulič má devátou trefu na kontě a domácí to mají rozehrané opravdu skvěle. V čase 50:43 vedou o tři branky! (23:20)