Washington – Columbus 1:2 (kon.) | Toronto – NJ Devils 6:1 (kon.) | Detroit – NY Rangers 3:2 (po pr.)
St. Louis – San Jose 4:0 (kon.) | Winnipeg – Colorado 5:2 (kon.) | Anaheim – Minnesota 1:5 (kon.)
Buffalo – Vancouver 4:3 (2:1 po s.n.) | Philadelphia – Chicago 4:0 (kon.) | Dallas – Nashville 4:5 (po pr.)

Detroit právě vstřelil branku!
    Rozhodnuto, Detroit vítězí! Šest sekund před koncem prodloužení našel Athanasiou před brankovištěm DYLANA LARKINA a ten nasměroval kotouč mimo dosah Lundqvista. Asistence: Andreas Athanasiou a Mike Green.

58:11
    Za sekání je na dvě minuty vyloučen Bučněvič a Red Wings mají velkou šanci rozhodnout!
    57:58 Andreas ATHANASIOU - 2:2

57:58
    Máme vyrovnáno! Hokejisté Detroitu šli usilovně za vyrovnáním a jsou odměněni. Nielsen vyslal do útočného pásma ANDREASE ATHANASIOUA, který se dostal za obranu a po kličce do bekhendu poslal puk za Lundqvista. Asistence: Frans Nielsen a Niklas Kronwall.
    41:46 Justin ABDELKADER - 1:2

41:46
    V Detroitu je to o jednu branku. Nyquist trestuhodně obral o kotouč Bredana Smitha, našel před brankou JUSTINA ABDELKADERA, který pohotově poslal kotouč za překvapeného Lundqvista. Asistence: Gustav Nyquist.
    38:33 Neal PIONK - 0:2

38:33
    Rangers právě vstřelili branku!
    Hosté využívají i druhou část přesilové hry a dostávají se do dvoubrankového vedení. NEAL PIONK vystřelil od modré čáry a jeho rána propadla až za Howarda, který toho znovu moc neviděl. Asistence: Neal Pionk a Vladislav Naměstnikov.
    37:53 Kevin SHATTENKIRK - 0:1

37:53
    První část přesilové hry Rangers využívají. KEVIN SHATTENKIRK vystřelil z levého kruhu, Howard měl zakrytý výhled a tudíž nedokázal kotouč letící pod břevno zachytit. Asistence: Anthony DeAngelo a Kevin Hayes.

36:48
    De La Rose se provinil vysokou holí a Rangers si zahrají přesilovou hru. Hrát ji budou dokonce čtyři minuty, protože tam byla krev.

33:31
    Přesilovou hru si zahraje nyní Detroit. Za držení je vyloučen na dvě minuty Skjei.

21:50
    Howden ujel domácí obraně a uháněl si to sám na Howarda, ten ale útočníka Rangers vychytal. Důležitý zákrok.

12:24
    Nielsen si najel do útočného pásma a z pravého kruhu trefil vzdálenější tyčku. Detroit byl blízko úvodní brance utkání.

06:01
    Helm po vhazování poslal kotouč smolně do hlediště a je vyloučen. Další přesilová hra pro Rangers.

00:25
    Hnedka na začátku zápasu se bude vylučovat. Za podražení je vyloučen na dvě minuty Green.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 42. Abdelkader (Nyquist), 58. Athanasiou (Nielsen, Kronwall), 65. D. Larkin (Athanasiou, Green) – 38. Shattenkirk (DeAngelo, K. Hayes), 39. Pionk (Zibanejad, Bučnevič)

Detroit Red Wings: Howard (J. Bernier) – Green, Daley, Jensen, DeKeyser, Cholowski, Kronwall (A) – Helm, D. Larkin (A), Mantha – Nyquist, Nielsen (A), Athanasiou – Bertuzzi, Glendening, Abdelkader (A) – Frk, J. de La Rose, Rasmussen.
    New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – DeAngelo, Skjei, Pionk, M. Staal (A), Shattenkirk, Br. Smith – Bučnevič, Zibanejad (A), Namestnikov – Spooner, K. Hayes, Kreider – Fast, B. Howden, Vesey – Lettieri, L. Andersson, Chytil.

Rozhodca: Rehman, Hebert – Marquis, Nagy

Diváci: 19 515