CSKA Moskva – AS Rím 1:2 (kon.) | Valencia – YB Bern 3:1 (kon.) | Bayern – AEK Atény 2:0 (kon.)
Benfica – Amsterdam 1:1 (kon.) | Juventus – Manchester United 1:2 (kon.) | Lyon – Hoffenheim 2:2 (kon.)
Manchester City – Doneck 6:0 (kon.) | Plzeň – Real Madrid 0:5 (kon.)
Olympique Lyon
2:2 (2:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Streda 07.11.2018, 21:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Liga majstrov • Skupina F

To je z tohto zápasu odo mňa všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (22:59:05)

V druhom zápase tejto skupiny zdolal Manchester City Šachtar Doneck vysoko 6:0. Na prvom mieste má tak 9 bodov, druhý Lyon má 6 bodov, tretí Hoffenheim sa udržal v hre o postup s troma bodmi a posledný Šachtar má dva body.

Obrovský piskot sa po záverečnom hvizde rozhodcu zniesol z tribún na domácich hráčov. Tí neudržali vedenie 2:0 z prvého polčasu napriek tomu, že takmer celý druhý polčas hrali presilovku. Hoffenheim predviedol heroický výkon na hrane úplného rizika a každý útok Lyonu do ich otvorenej obrany hrozil tretím gólom. Napokon neprišiel a naopak Hoffenheim dokázal v nadstavenom čase vyrovnať zásluhou gólu Pavla Kadeřábka. Za výkon v druhom polčase si hostia aspoň bod rozhodne zaslúžili.

90+5

90+4
    Ďalší center hostí sprava a k hlavičke sa dostával Joelinton. Jeho pokus nebol presný a teraz sa drží za hlavu. Toto mohol byť víťazný gól!.
    90+2. Pavel Kadeřábek (HOF) - 2:2

90+2
    Hoffenheim dal gól!

Priamy kop rozohral Kramarić, ktorého center predĺžil na prednej tyči Joelinton na PAVLA KADEŘÁBKA na zadnej tyči, ktorý už nemal problém doraziť loptu do brány. Hoffenheim to dokázal a vyrovnal!

90+1
    Žltú kartu dostáva Jérémy Morel (Olympique Lyon).

90
    Rozhodcovia pridajú k riadnemu hraciemu času ešte 5 minúť.

90
    Rohový kop Lyonu nebol úspešný a teraz sa hráči museli rýchlo vrátiť. Našťastie sa im to podarilo, stále však kombinuje Hoffenheim.

89
    Traoré vletel do pokutového územia a skúsil si posunúť loptu na stred. Jeho strela bola zdvihnutá obrancom tesne nad bránu, rohový kop pre Lyon.

89
    Domáci dvoma striedaniami trochu natiahli čas. Hoffenheimu už zostáva len minúta riadneho hracieho času a nadstavený čas.

88
    Striedanie v tíme Olympique Lyon: z ihriska odchádza Tanguy NDombèlé, prichádza Pape Cheikh Diop.

87
    Striedanie v tíme Olympique Lyon: z ihriska odchádza Memphis Depay, prichádza Bertrand Traoré.

86
    Hoffenheim už jednoducho hrá o všetko, a tak má v obrane deň otvorených dverí, čo vyhovuje rýchlonohým hráčom Lyonu.

86
    Do vápna opäť prenikol Dembélé, ktorý si zasekol obrancu a vystrelil na Baumanna. Ten ale dnes chytá skvele a jeho strelu chytil.

85
    Dembélého center z pravej strany chytá Baumann a hneď rozohráva do rýchleho útoku na druhú stranu. Zápas graduje v neuveriteľnom tempe.

84
    Joelinton si zasekol dvoch obrancov na hranici pokutového územia a vystrelil tesne vedľa. To bola nádejná možnosť!

83
    Hoffenheim hrá takmer celý druhý polčas v oslabení, napriek tomu znížil a bojuje o bod. Veľmi sympatický výkon nemeckého celku.