Montreal – Tampa Bay 1:4 (kon.) | Washington – Dallas 3:4 (po pr.) | NY Islanders – NJ Devils 3:0 (kon.)
Pittsburgh – Toronto 0:5 (kon.) | Detroit – Edmonton 3:4 (kon.) | St. Louis – Minnesota 1:5 (kon.)
Nashville – Boston 1:0 (kon.) | Vegas – Carolina 3:0 (kon.) | Calgary – Chicago 5:3 (kon.)
LA Kings – Columbus 4:1 (kon.) | San Jose – Philadelphia 4:3 (po pr.)

3. Matt Dumba (MIN) 1+0 (06:01:25)

Statistiky: Střely na bránu: 16-45; Zablokované střely: 13-15; Vhazování: 50%-50%; Hity: 22-17; Přesilové hry: 1/1-0/4; Trestné minuty: 10-4.

Eric Staal vstřelil svůj jubilejní 400. gól v kariéře NHL a pomohl Minnesotě k výhře v Enterprise Center, kde se Wild během poslední doby opravdu daří a na ledě St. Louis vyhráli čtvrtý z posledních pěti zápasů. Výraznou měrou se podepsal po vítězství hostů Nick Seeler, který zaznamenal tři kanadské body za dvě asistence a gól. Konečný stav. St. Louis Blues 1 Minnesota Wild 5.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:32
    Nino Niederreiter vystřelil z levého kruhu pro vhazování a Jake Allen na přední tyči puk vyrazil mimo.

57:34
    Utkání v St. Louis už se pouze dohrává a domácí hokejisté dnes zkrátka neměli na to, aby vyhráli.

54:56
    Hra byla přerušena a po další svižné pasáži hry ze strany na stranu následuje reklamní přestávka.

53:33
    Blues nemohli pokračovat po komerční přestávce v útočném snažení kvůli hře vysokou holí.

53:14
    Eric Staal málem zvýšil na 6:1, jenže jeho střela z levého kruhu zamířila do náruče Jakea Allena, který si nebyl jistý a puk raději zalehl na břichu. Komerční přestávka.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:39
    Hra se v rychlém sledu přelévá ze strany na stranu a Blues se nyní na levém křídle dostali ke střele, kterou Devan Dubnyk opět úspěšně vyrazil vyrážečkou mimo.
    49:15 Eric FEHR - 1:5

49:15
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Markus Foligno na levém křídle vystřelil od hrazení a před bránou jeho střelu zablokoval ERIC FEHR, který se poté rychle zorientoval a z otočky puk těsně nad ledem zametl do odkryté brány! Asistence: Marcus Foligno a Nick Seeler.

47:13
    Robby Fabbri se ocitl u levé tyče ve slibné brankové příležitosti, jenže Devan Dubnyk puk vyrážečkou vyrazil a připsal si další fantastický zákrok!

46:31
    Blues ve třetí části zvýšili výrazně obrátky, jenže na vstřelení gólu je to stále málo. Většina střel je nepřesných a končí vedle brány Devana Dubnyka. Komerční přestávka.

44:37
    Carl Gunnarsson vypálil na ose útočného pásma od modré čáry a jeho táhlá střela minula pravý horní roh brány Devana Dubnyka. Blues se marně snaží znovu skórovat a zatím zůstávají na jednom gólu.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 12. R. O'Reilly (Tarasenko, Dunn) – 5. E. Staal (Seeler), 6. Seeler (Coyle, Greenway), 19. J.T. Brown (Fehr), 36. Dumba (Mikael Granlund, Greenway), 50. Fehr (M. Foligno, Seeler)

St. Louis Blues: Allen (Ch. Johnson) – Bouwmeester, Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Dunn, Gunnarsson – Schwartz, B. Schenn, Tarasenko (A) – Sanford, R. O'Reilly, Perron – Maroon, Bozak, Steen (A) – Fabbri, Thomas, Sundqvist.
    Minnesota Wild: Dubnyk (A) (Stalock) – Suter (A), Dumba, Brodin, Spurgeon, Seeler, Pateryn – Parise (A), M. Koivu (C), Mikael Granlund – Greenway, E. Staal, Coyle – Zucker, J. Eriksson Ek, Niederreiter – M. Foligno, Fehr, J.T. Brown.

Rozhodca: Kyle Rehman, Brad Meier. Čároví: Darren Gibbs, Tony Sericolo

Diváci: 17767