Žilina – Ružomberok 3:0 (kon.) | Trnava – Podbrezová 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Michalovce 6:0 (kon.)
Dunajská Streda – Nitra 1:0 (kon.) | Senica – Zlaté Moravce 3:0 (kon.) | Sereď – Trenčín 3:1 (kon.)
ŠKF Sereď
3:1 (2:0)
AS Trenčín
Sobota 03.11.2018, 17:00Niké liga • 14. kolo

V druhom polčase sme videli dva presné zásahy. Najskôr dokázali hostia znížiť v 46. minúte zásluhou Manceho. Posledné slovo však mali domáci, keď sa v 86. minúte presadil Morong. Domáci tak vyhrali v pomere 3:1. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (18:51:15)

90+2
    Záverečná minúta tohto stretnutia už nič zaujímavé nepriniesla a tak sa z troch bodov tešia futbalisti Serede.

90+1
    Nadstavovať sa budú 2 minúty.

90
    Baez sa teraz snažil kolmicou vysunúť svojho spoluhráča, no táto prihrávka bola príliš dlhá.

89
    Striedanie v tíme ŠKF iClinic Sereď: z ihriska odchádza Adam Morong, prichádza Róbert Richnák.

89
    Žltú kartu dostáva Erhan Mašović (AS Trenčín).
    Žltú kartu dostáva Aldo Baéz (ŠKF iClinic Sereď).

88
    Paur teraz dobre podržal loptu v strede ihriska, no domáci sú stiahnutí na vlastnej polovici so všetkými hráčmi a dobre sa bránia.

87
    Domáci sa tak ujímajú dvojgólového vedenia a zdá sa, že o osude tohto stretnutia je rozhodnuté.

86
    Sereď dala gól!

Domáci pridávajú ďalší presný zásah. ADAM MORONG sa rútil od polovice ihriska osamotený a pred Hrdličkom už nezaváhal a zvyšuje tak opäť na rozdiel dvoch gólov.

85
    Skovajsa sa pred šestnástkou pošmykol a o loptu tak prišiel. Domáci však tiež nedokázali založiť útočnú akciu.

84
    Sleegers teraz zbytočne stratil loptu v strede ihriska, no Gatarič nedokázal toto zaváhanie využiť.

83
    Po ďalšej akcii hostí sa lopta ocitla mimo ihriska a Penksa tak bude rozohrávať od brány.

82
    Gatarič bol v strede ihriska zastavený iba za cenu faulu a tak sú pri lopte stále domáci, ktorí budú rozohrávať priamy kop.

81
    Dobrá akcia domáceho celku, ktorá sa končí ďalším rohovým kopom, ktorý bude rozohrávať Sus.

80
    Zubairu sa dobre uvoľnil v pokutovom území hostí, no jeho center doletel až čiaru a Penksa tak bude odkopávať od brány.

79
    Striedanie v tíme ŠKF iClinic Sereď: z ihriska odchádza Ľubomír Ulrich, prichádza Chris Marlon Ondong-Mba.