Breda – Heracles 2:1 (kon.) | Eindhoven – Arnhem 1:0 (kon.) | Amsterdam – Willem II 2:0 (kon.)
Alkmaar – Graafschap 1:0 (kon.)
PSV Eindhoven
1:0 (0:0)
SBV Vitesse Arnhem
cz Sobota 03.11.2018, 18:30 • Philips Stadion (Eindhoven) • Holandská Eredivisie • 11. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:28:32)

Sledovali jsme utkání mezi PSV a Vitesse, který končí výhrou domácích 1:0. Celý zápas ovlivnila červená karta Doekhiho v 14.minutě. PSV mělo enormní tlak, jakože fakt velký, jenže toho nedokázali využít. Až v 69.minutě se o slovo přihlásil kapitán Luuk de Jong, který krásnou hlavičkou vstřelil vítěznou branku. Ve zbytku utkání si to už pohlídali a připisují si jubilejní jedenáctou výhru v letošní sezóně a stále neztratili ani bod. Vitesse předvedlo dobrý výkon, jenže červená karta je stála body.

90+2

90+1
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Max Clark, přichází Alexander Büttner.

90
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Hirving Lozano, přichází Bart Ramselaar.

89
    Dnešní utkání sleduje 35000 diváků. Velice slušná návštěva při tomhle šlágru kola.

88
    Zápas se už dohrává. Domácí mužstvo má konec utkání pod kontrolou.

87
    Do ofsajdového postavení se dostal domácí Hirving Lozano. Už se ale nerozčiluje a poctivě se vrací do obranného postavení.

86
    Žlutou kartu dostává Denzel Dumfries (PSV Eindhoven).

85
    Vitesse sice drží míč, jenže šíleně daleko od brány Jeroena Zoeta.

84
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Thulani Serero, přichází Hilary Gong.

83
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Steven Bergwijn, přichází Donyell Malen.

82
    PSV pomalu kombinuje a o vítězi už nikdo nepohybuje.

81
    Oba trenéři si připravují své další střídání.

80
    Posledních deset minut základní hrací doby a stav je příznivý pro domácí fotbalisty, kteří jsou blízko dalšímu skvělému výsledku.

79
    Tentokrát leží na zemi hostující Thulani Serero. Vitesse působí hodně zničeně.

77
    Na zemi leží hostující brankář Eduardo, který byl nevybíravě faulován.

76
    Útočným faulem se provinil autor první branky tohoto utkání,tedy lídr Luuk de Jong.

75
    Vitesse kombinuje na své polovině hřiště. Eindhoven si pečlivě hlídá své vedení.