Hannover – Wolfsburg 0:2 (kon.) | Ulm – Düsseldorf 1:5 (kon.) | Chemie Lipsko – Paderborn 0:3 (kon.)
Darmstadt – Hertha 0:2 (kon.) | Augsburg – Mainz 3:2 (po pr.) | Heidenheim – Sandhausen 3:0 (kon.)
Rödinghausen – Bayern 1:2 (kon.) | Wiesbaden – Hamburger 0:3 (kon.)
SSV Ulm 1846
1:5 (1:4)
Fortuna Düsseldorf
cz Utorok 30.10.2018, 18:30 • Donaustadion, Ulm • DFB-Pokal • 1/16 finále

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:18:33)

Je dobojováno. Ulm vstoupil do utkání skvěle, hned v první minutě se dostal do vedení 1:0, ale pak celek z Bundesligy zabral, vstřelil pět branek a nakonec na hřišti Ulmu vyhrál 5:1 a zajistil si postup do další fáze německého poháru.

90+1

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Žlutou kartu dostává Zimmernann (Fortuna Düsseldorf).

87
    Domácí hráči to ještě vyzkoušel z dálky, ale ani tento pokus se neujal, protože byl velmi nepřesný.

85
    Utkání se už pouze dohrává a nyní se na hrací ploše nic zajímavého neděje. Diváci už opouští stadion, je rozhodnuto.

83
    Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Ducksch, přichází Nielsen.

80
    Rohový kop zahrávali i domácí, ale ani Ulm se do zakončení nedostal a deset minut před koncem tak stále platí, že bundesligová Fortuna vede nad Ulmem o čtyři branky.

78
    Z rohu ale nic nebylo a dopředu znovu pospíchají domácí fotbalisté.

77
    Rohový kop pro Fortunu.

76
    Střídání v týmu SSV Ulm 1846: ze hřiště odchází Braig, přichází Nierichlo.

74
    Domácí ale stále hrají velmi sympaticky a i za tohoto nepříznivého stavu se tlačí dopředu a chtějí potěšit své fanoušky další brankou.
    72. Marvin DUCKSCH - 1:5

72
    Düsseldorf právě vstřelil branku!
    A po bleskové akci udeřili hosté popáté. K míči se dostal MARVIN DUCKSCH, který si to namířil do vápna a zkušeně překonal brankáře.

70
    Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Lukebakio, přichází Raman.

68
    Hosté se už nikam netlačí, spíše se snaží držet míč a kontrolovat své vedení, což se jim daří.

66
    Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Morales, přichází Stöger.

Jakub Kopřiva

Góly: 1. Morina – 14. Ducksch, 34. Hennings, 37. Lukebakio, 44. Lukebakio, 72. Ducksch

Karty:   20. Morales (DSF), 41. Usami (DSF), 89. Zimmernann (DSF)

SSV Ulm 1846: Ortag – Schmidts, Krebs, Reichert, Schindele (62. Bradara) – Gutjahr, Campagna, Morina (58. Viventi), Beck – Braig (76. Nierichlo), Lux
    Náhradníci: Hundertmark, Bradara, Viventi, Rathgeber, Nierichlo, Sapina, Hoffmann

Fortuna Düsseldorf: Rensing – Zimmer, Ayhan, Bormuth, Gießelmann – Lukebakio (70. Raman), Zimmermann, Morales (66. Stöger), Usami – Ducksch (83. Nielsen), Hennings
    Náhradníci: Raman, Karaman, Theissen, Bodzek, Nielsen, Stöger, Kamiński

Rozhodca: Badstübner – Hanslbauer, Potemkin