Jekaterinburg – Barys 1:2 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Ufa 1:2 (po pr.) | Čeljabinsk – Novosibirsk 2:1 (3:1 po s.n.)
Riga – Chabarovsk 0:1 (kon.) | Kazaň – Helsinki 2:3 (kon.) | CSKA Moskva – Red Star Kunlun 3:4 (kon.)
Dinamo Minsk – D. Moskva 1:3 (kon.) | HC Slovan – Vladivostok sk 4:3 (kon.) | Viťaz – Čerepovec 4:1 (kon.)
Viťaz Moskovská oblasť
4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
Severstaľ Čerepovec
cz Utorok 16.10.2018, 18:30 • Viťaz Ice Palace • KHL

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já Vám děkuji za pozornost. (21:10:47)

Československá stopa v utkání

Dominik Furch (Čerepovec) – pouze jako druhý brankář.
    Matěj Stránský (Čerepovec) – aktuálně zraněný, nenastoupil.

Hity: 12 – 21.

HC Viťaz Moskevská oblast – Severstal Čerepovec 4:1!
    Klíčovým momentem utkání můžeme jednoznačně označit pěti minutové vyloučení za zásah do oblasti hlavy a krku od hostujícího Denise Kuljaše v 18 té minutě. V tomto oslabení Severstal inkasoval celkem třikrát a domácí rozhodli utkání. Poté využili domácí ještě jednu přesilovku a nakonec korekce od Severstalu přišla také z početní převahy.

59:13
    Utkání dohrávají domácí s kotoučem na svých holích, tady je pro dnešek hotovo.

58:54
    Igor Geraskin se krásně protáhl za obranu domácích, ale v klíčkovou chvíli mu do kličky sáhl svou širokou holí Joni Ortio.

58:12
    Ofsajd domácích přerušil přechod přes modrou čáru.

57:34
    Střelu Zacharčuka zastavil svým tělem Nikita Vyglazov.

55:43
    Po ofsajdu Viťazu se bude vhazovat ve střední třetině. Utkání se téměř dohrává.

54:13
    Další icing Severstalu, žádný závěrečný tlak hostů se konat nejspíš nebude.

53:16
    Pokus Vladimir Syčuškin z velkého úhlu si pohlídal Joni Ortio.

52:13
    Opět v akci Stanislav Romanov, ale na poslední chvíli mu do střely vložili hosté hůl a zakončení mu překazili.

51:13
    Po icingu Severstalu se bude vhazovat opět v jejich obranné třetině.

49:52
    Tečovaný pokus z hole Stanislava Romanova skončila těsně vedle pravé hostující tyče! Sergej Magarilov vůbec netušil, jak se tam kotouč dostal.

48:23
    Nabídka Alexandra Ščerbiny nenašel žádnou z hostujících hokejek, kotouč skončil v rohu kluziště.
    47:56 Vladimir MALEVIČ - 4:1

47:56
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    O pár vteřin později to však už neplatí.VLADIMIR MALEVIČ si odbruslil po modré na osu hřiště a svou ránu švihem procedil pod ramenem domácího brankáře. I pátá branka dnešního utkání padá v přesilové hře – 4:1! Asistence: Michail Juňkov a Sergej Lapin.

47:49
    Joni Ortio si teď našel pokus Konstantina Kornějeva od modré a drží stále čisté konto.

Tomáš Suchánek

Góly a asistencie: 20. Makejev (Nikulin, Jevsejenkov), 21. Švec-Rogovoj (Makejev, Jevsejenkov), 23. M. Aaltonen (Jevsejenkov), 33. P. Černov (Švec-Rogovoj, Nikulin) – 48. Malevič (Juňkov, Lapin)

Viťaz Moskovská oblasť: Ortio (Samonov) – Stasenko, Jevsejenkov, Katičev, Golovkov, S. Romanov, Voronkov, Kožemjakin – Makejev, Nikulin, Stoľarov – Rendulić (A), A. Sjomin (A), M. Aaltonen – Švec-Rogovoj (C), Kokarev, N. Komarov – P. Černov, Vyglazov, Mons.
    Severstaľ Čerepovec: Magarilov (Furch) – Kulda, Kulaš, Vasiliev, Kornejev, Malevič, Verjovkin, Lekomcev (A), Kudako, Syčuškin – Jašin, Boychuk, I. Zacharčuk – Ščerbina, Trubačov (A), Rybin (C) – Lapin, Juňkov, Geraskin – Karlin, Monachov.

Rozhodca: Kuljov, Ravodin – Viljugin, Palej