cz Piatok 12.10.2018, 17:30 • Zimní stadion Příbram • Reprezentácia do 18 rokov

Nejlepší hráči utkání:

Nikolaj Burenov (RUS) 0+1
    Adam Najman (CZE) 0+0 (19:38:10)

Svěřenci hlavního trenéra Aloise Hadamczika nezvládli v Příbrami ani druhé přípravné utkání proti Rusku, když po včerejší porážce 1:4 inkasovali pět branek a žádnou sami nevstřelili. Česká reprezentace do 18 let prohrála podruhé v řadě a zítra má třetí a poslední možnost, jak Rusům alespoň částečně znepříjemnit přípravu. Konečný výsledek. Česko 0 Rusko 5.

59:05
    Ilia Gorbunov si snadno poradil s českým nahozením a ukryl puk v lapačce. Poté se opět strhla drobná potyčka, rozhodčí se ale v závěru zápasu znovu vylučovat nerozhodli.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:26
    Vasily Podkolzin schytal v útočném pásmu nepříjemnou ránu přes ruce, nakonec byl ale vyloučen Anton Mišakov, který v závěru utkání vyfasoval dvě minuty za podržení.

58:01
    Danila Chulapov vystřelil na bodu levého kruhu zápěstím a jeho střela ze stoje zamířila do náruče Jana Škorpíka.

57:30
    Rusové se v rychlém sledu dostali ke dvěma střelám, ani po jedné ale Jan Škorpík v české bráně zasahovat nemusel.

55:23
    V obranném pásmu Ruska došlo k šarvátce a Rodion Amirov s Jakubem Čížkem dostali dvě plus dvě minuty za hrubost.
    54:05 Zachar BARDAKOV - 0:5

54:05
    Rusko právě vstřelilo branku!
    ZACHAR BARDAKOV si v mezikruží najel na přihrávku od Aleksandra Gordina a rychlou střelou zápěstím z levého kruhu zamířil vedle levého betonu Jana Škorpíka ke vzdálenější pravé tyči – 0:5! Asistence: Aleksandr Gordin.

53:54
    Radek Mužík napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, která byla na vrcholu mezikruží zablokována.
    51:52 Rodion AMIROV - 0:4

51:52
    Rusko skórovalo v přesilové hře a hned vzápětí se po podobné akci prosadil RODION AMIROV! Češi inkasovali dva góly v rozpětí pouhých 12 sekund a koledují si o bůra – 0:4. Asistence: Ilia Mironov.
    51:40 Ilja OVČINNIKOV - 0:3

51:40
    Vasily Podkolzin na levém křídle nabral rychlost a po objetí brány zpětnou přihrávkou oslovil ILJU OVČINNIKOVA, který z blízkosti propálil Jana Škorpíka potřetí! Asistence: Vasily Podkolzin.

51:16
    Roman Byčkov vystřelil od modré čáry a jeho pokus u levé tyče dobře zablokoval Jan Klodner.

51:09
    Rusové se na pravém křídle dostali k nahození, která na přední tyči skončilo ve výstroji brankáře Jana Škorpíka.

50:28
    Jakub Rychlovský vyfasoval dvě minut za hákování po faulu v útočném pásmu zrovna ve chvíli, kdy čeští hokejisté dostávali svého ruského soupeře pod konzistentnější tlak.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 13. Gordin (Burenov, Čristjakov), 33. Šešin (Bardakov, Zaruba), 52. Ovčinnikov (Podkolzin), 52. Amirov (Mironov), 55. Bardakov (Gordin)

Česko: Škorpík (Pařík) – Černohorský, Kučeřík (A), Tureček, Mlčák, Poizl, Homola, Klikorka, Žůrek – Mužík (A), Najman, Teplý (C) – Novák, Peterek, Raška – Pištěk, Čížek, Rychlovský – Koffer, Vitouch, Křemen – Morong, Klodner.
    Rusko: Gorbunov (Šerbakov) – Byčkov, Vašenko, Čristjakov, Burenov, Mironov, Kirpičnikov, Mišakov, Zaruba – Podkolzin (C), Nikolajev (A), Gutik – Gordin, Spiridonov (A), Šešin – Baškirov, Bardakov, Amirov – Chulapov, Ovčinnikov, Nazmutdinov.

Rozhodca: Lukáš Bejček, Tomáš Horák. Čároví: Tomáš Brejcha, David Jelínek