Izrael – Írsko 3:1 (kon.) | Bielorusko – Česko 1:0 (kon.) | Lichtenštajnsko – Portugalsko 0:9 (kon.)
Island – Sev. Írsko 0:1 (kon.) | Albánsko – Španielsko 0:1 (kon.) | Anglicko – Andorra 7:0 (kon.)
Izrael
3:1 (1:0)
Írsko
cz Štvrtok 11.10.2018, 16:00 • Acre Municipal Stadium, Akko • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 5

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:59:55)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 8:6. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:11.

Je konec. Izrael nakonec v dnešním zápase vyhrál 3:1. Už v 15. minutě se dostal do šance Gilad Gavriel Kanichowsky a tu proměnil střelou k pravé tyči z hranice šestnáctky. O pět minut později to byl opět Gilad, ovšem jeho volej fantasticky vyrazil O'Hara. Posléze byli domácí opět lepším týmem, ale branka v první půli nepadla. V 64. minutě sice srovnal Hale, ale v 77. minutě poslal domácí opět do vedení Plakuščenko a v 90+7. minutě rozhodl o vítězství Izraele Cohen Yo.

90+7
    90+7. Yonatan COHEN - 3:1

90+7
    Izrael právě vstřelil branku!
    Domácí rozhodují zápas a vítězí 3:1! Izraelci se dostali do přečíslení 3 na 2 a následně vypálil přesně k levé tyči YONATAN COHEN.

90+6
    Žlutou kartu dostává Weissman (Izrael).

90+5
    Irsko se nemůže dostat do nějakého tlaku, ale následně přišel faul domácích ve středu hrací plochy.

90+4
    Následný centr skončil jen v moci domácích.

90+3
    Následně leží na hrací ploše opět domácí hráč a jsou u něj lékaři. Rohový kop Irska tak bude pozdržen.