Faerské ostrovy – Azerbajdžan 0:3 (kon.) | Kosovo – Malta 3:1 (kon.)
Kosovo
3:1 (1:0)
Malta
cz Štvrtok 11.10.2018, 20:45 • Stadiumi Fadil Vokrri, Pristina • Liga národov UEFA - Liga D • Skupina 3

Domácí Kosovo se v prvním poločase dostalo do vedení, z kraje druhého poločasu dokázala Malta vyrovnat. Ve zbytku zápasu v deseti hrající hostující celek inkasoval dvě branky. Kosovo vyhrává 3:1. Domácí byli celý zápas jasně lepší. (22:48:45)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 13:2. Střely mimo: 8:1. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:11.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává Agius (Malta).
    Žlutou kartu dostává Kastrati (Kosovo).

90+4
    Žlutou kartu dostává Pisani (Malta). Hodně zbytečný faul na polovině hrací plochy znamení kartu.

90+3
    TO už probíhá poslední nastavená minuta, hraje se na útočné polovině Kosova.

90+2
    V poklidném tempu se tento duel dohrává. Hostující celek si své naděje na lepší výsledek zkazil sám, neboť dohrává v deseti.

90+1
    Hostující Pisani byl nachytaný v postavení mimo hru. Rozehrávat tak bude domácí hráč.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Malta bude po faulu domácího celku rozehrávat volný kop. Faila se rozhodl pro přímou střelu, která končí nad brankou.

88
    Faila dostal hru na útočnou polovinu, ale nedokázal přesněji vypálit.

87
    Mnoho šancí momentálně k vidění není na jedné ani na druhé straně. Sledujeme rychlý fotbal, domácí celek míří k výhře v tomto zápase. Malta hraje v deseti a jen těžko se dosátá do šancí. Domácí obrana hraje zodpovědně.

83
    Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Muriqi, přichází Kastati.
    Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Muscat, přichází Pisani.

82
    Vojvoda pálil mimo branku, brankář zasahovat nemusel.

81
    Kosovo právě vstřelilo branku!
    V pohodě hrající celek přidává další branku po výborném pasu se tvrdou ránou z první prosazuje KOLOLLI. Asistence: Rashica.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí Kosovo stále vede o jednu branku, navíc hraje proti deseti protihráčům.

78
    Gólman Malty se nenudí, nyní musel zlikvidovat další šanci soupeře. Rashica vypálil a jeho ránu zblokoval brakář.

76
    Střídání v týmu Kosovo: ze hřiště odchází Zeneli, přichází Rashica.

76
    Nově příchozí Halimi rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku a Rrahmani minul branku.

Jan Prošek

Góly: 30. Kololli (Berisha), 68. Muriqu, 81. Kololli (Rashica) – 51. Agius (Failla)

Karty:   90+4. Kastrati (KSV) – 64. Mifsud (MAL), 90+4. Pisani (MAL), 90+4. Agius (MAL)   70. Mifsud (MAL)

Kosovo: Ujkani – Vojvoda, Rrahmani, Aliti, Kolotti – Kryeziu, Shala – Žegrova, Berisha (74. Halimi), Zeneli (76. Rashica) – Muriqi (83. Kastati)
    Náhradníci: Bekaj, Maloku – Avdijaj, Berisha B., Dallku, Halimi, Kastrati, Nuhiu, Rashani, Rashica, Voca

Malta: Hogg – Borg, Agius, Apap – Mbong, Fenech (61. Briffa), Muscat (83. Pisani), Faila – Mifsud, Corbalan – Schembri (64. Effiong)
    Náhradníci: Bonello, Sutana – Sttard, Briffa, Camilleri, Cohen, Effiong, Farrugia, Grech, Johnson, Kristensen, Pisani

Rozhodca: Bognar – Buzás, Georgiou