Izrael – Škótsko 2:1 (kon.) | Litva – Rumunsko 1:2 (kon.) | Čierna Hora – Srbsko 0:2 (kon.)
Izrael
2:1 (0:1)
Škótsko
cz Štvrtok 11.10.2018, 20:45 • Stadion Sammyho Ofera, Haifa • Liga národov UEFA - Liga C • Skupina 1

Ode mě je to vše. Děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc. (22:48:28)

Izrael ve druhém poločase korunoval svou převahu dvěma góly a otočil tak střetnutí se Skotskem, které po druhé žluté kartě Souttara dohrávalo od 61. minuty v deseti. V tabulce skupiny C mají po dvou odehraných utkáních všechny tři týmy shodně po třech bodech.

90+6

90+6
    Robertson neprošel na levé straně přes bránícího protihráče, míč se vrací na kopačky Izraele.

90+5
    Dasův střílený centr z pravé strany si stáhl McGregor do rukavic. Skotsko rozehraje zřejmě svou poslední akci.

90+5
    Izrael získal balon a může jej vyvézt dopředu.

90+4
    O´Donnell vhazuje na vlastní polovině hřiště. To nejsou místa, kde by se měli Skotové v závěru střetnutí příliš zdržovat.

90+3
    Balon po chvíli opět v rukou Harushe, který jej dlouhým odkopem posílá pomalu až k protější brance.

90+2
    Izrael už je na hřišti kompletní, navíc má v držení míč.

90+1
    Natcho je za postranní čarou, hra pokračuje.

90+1
    Zápas bude nastaven o pět minut.

90
    Izraelský kapitán Natcho leží na zemi a nevypadá to, že by se v brzké době chystal na nohy. Na trávník jsou přivoláni lékaři.

89
    McGregorova střela byla zblokována, následný průnik stejného hráče končí odpískání útočného faulu.

88
    Skotský kapitán Robertson vidí za slovní protesty žlutou kartu.

87
    Teď hosté za hlasitého pískotu tribun dobrou minutu oblékali domácí šestnáctku, nakonec se o zakončení připravili nepřesnou přihrávkou.

85
    Skotové se ještě nevzdávají a i v deseti hráčích se snaží útočit.

83
    Sám Saba roh i rozehrál, celá situace končí nepřesným volejem Atara.

83
    Rychlý protiútok domácích zakončoval Saba, jehož ránu z hranice vápna musel McGregor vytěsnit na rohový kop!