Chabarovsk – Metallurg Magnitogorsk 3:4 (kon.) | Vladivostok – Čeljabinsk 2:7 (kon.) | Red Star Kunlun – Jekaterinburg 2:5 (kon.)
Novosibirsk – Riga 6:3 (kon.) | Barys – HC Slovan sk 3:0 (kon.) | Omsk – CSKA Moskva 2:4 (kon.)
Kunlun
2:5 (1:0, 1:2, 0:3)
Avtomobilist Jekaterinburg
cz Nedeľa 07.10.2018, 11:30 • LeSports Center • KHL

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (13:52:46)

Česká stopa v utkání:
    Jakub Kovář:25 zásahů, 2 inkasované branky, 92,59%
    Tomáš Kundrátek:17:23, 0+0
    Tomáš Mertl: 13:20, 0+0

Střely ve třetí třetině: 5-14
    Střely na bránu v celém utkání: 27-31

Sledovali jsme utkání mezi Kunlunem a Jekatěrinburgem, který končí výhrou hostů 2:5. Tak jednoznačné to ale nebylo, protože domácí vedli 1:0 a poté i 2:1. Jenže ve třetí třetině úplně odpadli a lídr celé soutěže vstřelil tři branky. Hlavní hvězdou utkání byl brankář Jakub Kovář, který chytil velkou řadu šancí domácího Kunlunu. Jekatěrinburg zůstává první, Kunlun klesá po výhře Čeljabinsku na desáté místo v Západní konferenci.

59:11
    Zápas se již dohrává a hosté stále zůstanou neporaženi.

58:00
    Poslední dvě minuty druhé třetiny.
    57:37 Francis PARÉ - 2:5

57:37
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Autorem branky je FRANCIS PARÉ, který vstřelil branku do prázdné branky a potvrzuje vítězství hostujícího mužstva. Asistence: Ilja Krikunov a Alexej Vasilevskij.

57:20
    Až teď se domácí usadili v útočném pásmu.

57:03
    Hrají spíš ale hosté, kteří touží přidat pátou branku v tomto utkání.

56:20
    Kunlun to zkouší v šesti hráčích v poli.

55:52
    Oddechový čas pro hosty.

55:16
    Domácí v plném počtu. Kunlun ubránil svoje první oslabení v tomto utkání.

54:37
    Jekatěrinburg mačká svého soupeře, který je ve čtyrech hráčích poskládaný před brankou Lazušina.

53:40
    Kunlun postupně uvadají, zato hosté hrají lépe a lépe.

53:16
    Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Michael Latta – 2 min., krosček).

52:17
    Jekatěrinburg hraje dnes nejlepší třetinu a domácí začínají být hodně frustrovaní.
    51:19 Denis BODROV - 2:4

Ondřej Klos

Góly a asistencie: 12. Kane (Beck), 26. Latta – 26. Trjamkin (Rassejkin, Gračov), 32. Dawes (Sexton, S. Da Costa), 45. Alexej Vasilevskij (Gračov), 52. D. Bodrov (Paré), 58. Paré (Krikunov, Alexej Vasilevskij)

Kunlun: Lazušin (Dun) – Gragnani, V. Lajunen (A), Kundrátek, Bartley, Jaw – Palola, Lundh (C), Savinainen – Sundström, Yip, Fontain (A) – Mertl, Beck, Kane – Latta, Squires, Lockhart – Nicholls.
    Avtomobilist Jekaterinburg: Jakub Kovář (Sochackij) – Gurkin, Višnevskij, D. Bodrov, Alexej Vasilevskij, Valitov, Mamkin, Trjamkin (A), Jegoršev – S. Da Costa, Dawes (C), Sexton – Paré, Milovzorov, Krikunov (A) – Litovčenko, Rassejkin, Gračov – V. Popov, Chripunov, Belousov.

Rozhodca: Pavel Ovčinnikov, Sergej Kulakov- Gleb Lazarev, Jury Ivanov