Žilina – Slovan Bratislava 0:1 (kon.) | Michalovce – Podbrezová 2:0 (kon.) | Dunajská Streda – Sereď 5:0 (kon.)
Nitra – Zlaté Moravce 4:1 (kon.) | Ružomberok – Senica 4:0 (kon.)
MFK Ružomberok
4:0 (2:0)
FK Senica
Sobota 01.09.2018, 19:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 7. kolo

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (21:08:14)

V druhom polčase sa Senica snažila niečo spraviť s nepriaznivým výsledkom, no v 60. minúte zvýšil domáci náskok Peter Gal Andrezly a v závere uzavrel Ismar Tandir skóre na konečných 4:0. Ružomberok sa tak doma teší z víťazstva.

90+1

90+1
    Po faule na Gal Andrezlyho ešte nasleduje priamy kop Ružomberka.

90+1
    Domáci hráči držia loptu na svojich kopačkách.

90+1
    Nadstavovať sa bude jedna minúta.

90+1
    Ružomberok získal rohový kop.

90
    Hostia išli do protiútoku, asistent rozhodcu signalizuje ofsajd.

89
    Žltú kartu dostáva Michal Jonec (MFK Ružomberok).

87
    Na druhej strane Senica získala rohový kop. Po ňom sa Ružomberok ubránil.

86
    Ružomberok dal gól!
    ISMAR TANDIR posiela loptu do opačnej strany ako sa hodil brankár a zvyšuje ružomberský náskok na 4:0!

86
    Žltú kartu dostáva Erik Otrísal (FK Senica).

85
    Ružomberok získal pokutový kop.

85
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Erik Daniel, prichádza Dominik Kunca.

84
    Macík vyráža nebezpečný center hostí na hranicu šestnástky, odkiaľ hráč Senice hlavičkuje mimo brány.

82
    Urdinov vysúval po ľavej strane Gal Andrezlyho, ten bol mimo hry.

79
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Zinedin Mustedanagić, prichádza Rastislav Kružliak.

78
    Kotula strieľa na domácu bránu a Macík kryje jeho pokus.

76
    Aktuálne sa v Ružomberku spustil hustý dážď, hostia sa ešte snažia o zníženie skóre.

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Senica. Viac informácií tu.

Góly: 1. Kostadinov, 6. Daniel (Kostadinov), 60. Gál-Andrezly (Daniel), 86. Tandir (pen.)

Karty:   89. Jonec (RUZ) – 86. Otrísal (SEN)

MFK Ružomberok: Macík – Jonec, Maslo (C), Twardzik, Urdinov – Takáč, Mustedanagić (79. Kružliak) – Daniel (85. Kunca), Kostadinov (59. Čurma), Gál-Andrezly – Tandir.
    Náhradníci: Čtvrtečka – Kunca, Madleňák, Gerec, Kružliak, Čurma, Brenkus.

FK Senica: Taborda – Herrera (46. Azankpo), Otrísal, Dias, Kotula – Deretti, Petshi, Nirennold (75. Krč), Asmah – Tesija, Castaňeda (61. Solano).
    Náhradníci: Vorel – Krč, Kováč, Azankpo, Cuadros, Solano.

Rozhodca: Kráľovič – Hrčka, Borsányi