Augsburg – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Frankfurt – Brémy 1:2 (kon.) | Hoffenheim – Freiburg 3:1 (kon.)
Leverkusen – Wolfsburg 1:3 (kon.) | Norimberk – Mainz 1:1 (kon.) | Stuttgart – Bayern 0:3 (kon.)
Eintracht Frankfurt
1:2 (0:1)
Werder Brémy
cz Sobota 01.09.2018, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Nemecká Bundesliga • 2. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 3:2. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 7:13. (17:30:07)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Werderu Brém poměrem 2:1. Eintracht dlouho sahal po remízovém výsledku, nicméně v poslední minutě nastaveného času rozhodl Rašica. Domácí hráli více než hodinu hry bez vyloučeného Willemse, nicméně nakonec se nedočkali ani bodu. Brémy se totiž v posledních minutách nadechli k velice drtivému tlaku, který nakonec skončil druhou brankou. Špatnou zprávou je určitě zranění českého brankáře Jiřího Pavlenky, který byl odnesen na nosítkách.

90+7
    90+6. Milot RAŠICA - 1:2

90+6
    Werder právě vstřelil branku!
    To je neskutečné, přímý kop totiž končí druhou brankou Werderu! K oné rozehrávce se nakonec postavil MILOT RAŠICA, jehož fantastický obstřel zamířil až do sítě. Trapp byl v tuto chvíli zcela bez šance.

90+6
    Je tu další standardka pro Brémy. Nedovoleným zákrokem si totiž pomohl domácí Fernandes, který poslal k zemi Eggesteina.

90+4
    Gebre Selassie chtěl v pokutovém území oslovit Pizarra, který byl ihned odstaven od míče. Eintracht brání opravdu hodně dobře.

90+3
    Hráči v bílém neúnavně svírají svého soupeře na jeho vlastní polovině. Dočká se Werder kýžené druhé branky?

90+2
    Eintracht je i nadále pod drtivým tlakem. Málem se do dalšího zakončení dostal Gebre Selassie, míč nakonec skončil v rukavicích Trappa.

90+1
    Osako celkem snadným způsobem prošel přes protihráče, načež poslal do šance svého kolegu. Výborným zákrokem se ale prezentoval Trapp.

90
    Druhý poločas bude nastaven o sedm minut.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Určitě můžeme očekávat delší nastavení, Pavlenka byl totiž dlouho ošetřován.

88
    Abraham musel rychle jednat před napadajícím Krusem, nakonec se mu podařilo alespoň na chvíli odvrátit míč do bezpečí.

87
    Hosté se opět usadili s míčem na útočné polovině, zatím ale marně hledají skulinku v obraně soupeře. Nyní to nevyšlo záložníkovi Klaassenovi.

84
    Máme před sebou něco málo přes deset minut. V tuto chvíli je výrazně aktivnější Werder, který se snaží využít početní převahy.

83
    Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Philipp Bargfrede, přichází Milot Rašica.

83
    Klaassen obdržel přihrávku pod sebe, míč se mu nakonec připletl mezi nohy, což hrálo do karet Abrahamovi. Domácí se ale daleko nedostali.