Steinbach – Augsburg 1:2 (kon.) | Karlsruher SC – Hannover 0:6 (kon.) | Hastedt – Mönchengladbach 1:11 (kon.)
BSC Hastedt
1:11 (0:6)
Borussia Mönchengladbach
cz Nedeľa 19.08.2018, 18:30 • Rollsportstadion • DFB-Pokal

Je tu konec zápasu 1. kola německého poháru mezi BSC Hastedt a Borussií Mönchengladbach. Hosté beze zbytku potvrdili roli favorita a v tréninkovém tempu vyhráli nad svým soupeřem 11:1. (20:27:00)

90

90
    Zápas se dohrává, u míče opět hosté.

88
    Nic neřešící gól na 1:11 slavil celý stadion, neskutečná euforie domácích fanoušků.
    87. Diyar KÜCÜK - 1:11

87
    Hastedt právě vstřelil branku!
    To je neuvěřitelné! Domácí z ničeho nic střílí branku a korigují výsledek na 1:11! Za vápnem se dostal k balonu DIYAR KÜCÜK, jehož přízemní skákavá střela překvapila brankáře Sippela!
    84. Thorgan HAZARD - 0:11

84
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    THORGAN HAZARD dokonal hattrick, když dostal pas do vápna, obhodil si posledního obránce a poté vypálil na přední tyč!

82
    Konec zápasu se pomalu blíží a stejně jako v celém průběhu hry jsou u míče hosté.

80
    Přímý kop z hranice vápna kopal Hazard, jeho technická rána se ale mezi tři tyče nevešla.
    78. Alassane PLÉA - 0:10

78
    A je to opravdu 0:10! Po rychlé kombinaci dostal přihrávku od brankové čáry ALASSANE PLÉA a absolutně bez problémů poslal míč do odkryté brány.

76
    Hosté hrají stále na polovině soupeře, avšak v posledních minutách se jim nedaří dostat se do šancí.

74
    Po následném přímém kopu se domácí ubránili.

73
    Po faulu na Herrmanna dostal žlutou kartu Njie.

71
    Domácí se pokoušeli o rychlý protiútok. Měli ale co dělat, aby vůbec překročili půlící čáru.

70
    Dvacet minut před koncem je stav zápasu 0:9 a hosté budou zajisté dělat vše pro to, aby dali ještě desátý gól.

Petr Bílek

Góly: 87. Kücük – 3. Hazard (pen.), 8. Pléa, 15. Raffael, 31. Raffael, 39. Neuhaus, 42. Hazard, 50. Pléa, 55. Hofmann, 66. Raffael, 78. Pléa, 84. Hazard

Karty:   41. Dalkiran (HDT), 62. Janine (HDT), 73. Njie (HDT)

BSC Hastedt: Pfarr – Onyeulo, Thöle, Njie, Buduar – Aziri, Kenneweg, Mehrtens, Dalkiran – Bi-Ria (59. Janine), Kaloshi
    Náhradníci: Wiewrodt – Ahrirou, Janine, Lakic, Tayari, Horata, Kücük

Borussia Mönchengladbach: Sippel – Beyer, Ginter, Jantschke, Wendt (58. Poulsen) – Strobl – Hofmann, Neuhaus – Raffael (68. Herrmann), T. Hazard – Plea
    Náhradníci: Nicolas – Poulsen, Cuisance, F. Johnson, Kramer, Zakaria, Herrmann

Rozhodca: Günsch – Brütting, Martenstein