Steinbach – Augsburg 1:2 (kon.) | Karlsruher SC – Hannover 0:6 (kon.) | Hastedt – Mönchengladbach 1:11 (kon.)
Karlsruher SC
0:6 (0:3)
Hannover 96
cz Nedeľa 19.08.2018, 15:30 • Wildparkstadion (Karlsruhe) • DFB-Pokal

Je za námi zápas 1. kola německého poháru mezi Karlsruher SC a Hannover 96. I když se očekával alespoň trochu vyrovnaný zápas, opak byl pravdou. Hosté byli od první do poslední minuty jasně lepší a zcela bez problémů dokráčeli k výhře 6:0. Mohou se tak těšit na 2. kolo, naopak pro domácí pouť německým pohárem pro letošní sezonu již skončila. (17:30:49)

Hlavní rozhodčí nic nenastavil a hned po skončení normální hrací doby utkání ukončil.

90
    90. Hendrik WEYDANDT - 0:6

90
    Hannover právě vstřelil branku!
    A v samém závěru ještě jedna nádhera! Z levé strany do vápna odcentroval Fossum a nikým nehlídaný HENDRIK WEYDANDT parádním volejem poslal balon přesně k tyči – na tohle neměl gólman Uphoff sebemenší nárok a Hannover vede již 6:0!

90
    Již se rozeběhla poslední minuta dnešního zápasu. Hraje se na polovině Karlsruher SC.

88
    Hanek nyní neúmyslně trefil rukou do obličeje protihráče a je pískáno. Míč budou mít hosté.
    86. Hendrik WEYDANDT - 0:5

86
    Tak přeci jen je tu ještě jeden gól, který po perfektní kombinaci zakončil ve vápně nehlídaný střídající HENDRIK WEYDANDT. Ten měl dostatek času a prostoru, aby vystřelil tvrdě na přední tyč, kde neměl gólman Uphoff šanci zasáhnout.

84
    Hosté se stále nikam neženou a zápas dohrávají ve velkém klidu.

82
    Další střídající hráč Fink to nyní zkusil zpoza vápna, míč ale poslal asi dva metry vedle pravé tyče.

82
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Füllkrug, přichází Weydandt.

81
    Na levé straně to zkoušel individuálně střídající Hanek, proti dvěma protihráčům ale neměl šanci.

80
    Do konce zápasu chybí deset minut a případné nastavení. Dočkáme se v závěru ještě nějaké šance nebo snad gólu?

78
    Na domácích je přeci jen více vidět touha po vstřelení gólu, avšak obrana Hannoveru dnes funguje zatím naprosto bezchybně.

77
    Střídání v týmu Karlsruher SC: ze hřiště odchází Pourié, přichází Batmaz.

76
    Konec zápasu se kvapem blíží. Rozhodně žádný kvapík ale nepředvádějí nyní oba celky. Hraje se v poklidu ve středu pole.

74
    Po poměrně dlouhém ošetřování se již opět pokračuje ve hře.

72
    Na míč si nabíhající Bebou se nyní srazil s gólmanem Uphoffem a byl z toho pro oba velmi nepříjemný střet. Každopádně byl pískaný faul na brankáře a u míče tak budou domácí.

Petr Bílek

Góly: 17. Wimmer, 31. Bebou, 41. Füllkrug (pen.), 51. Asano, 86. Weydandt, 90. Weydandt

Karty:   16. Wanitzek (KSC)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 7:14. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 18:11.
    Karlsruher SC: Uphoff – Thiede, Gordon, Pisot, Rossbach – Stiefler, Wanitzek – Muslija, Choi (64. Fink) – Pourié, Sané (64. Hanek)
    Náhradníci: S. Müller – Kircher, Kobald, Hanek, M. Lorenz, Batmaz, A. Fink

Hannover 96: Esser – Sorg, Anton, Wimmer, Ostrzolek – Walace, Schwegler (70. Fossum) – Bebou, Maina – Asano (65. Wood), Füllkrug (82. Weydandt)
    Náhradníci: Tschauner – Elez, Korb, Bakalorz, Fossum, Weydandt, Wood

Rozhodca: Dankert – Gittelmann, Klein