Barcelona – Alavés 3:0 (kon.) | Eibar – Huesca 1:2 (kon.) | Rayo Vallecano – Sevilla 1:4 (kon.)
Real Madrid – Getafe 2:0 (kon.)
SD Eibar
1:2 (0:2)
SD Huesca
Nedeľa 19.08.2018, 18:15Španielska LaLiga • 1. kolo

SD Huesca vo svojej premiéra v najvyššej súťaži získava tri body, o ktoré sa postaral dvojgólový Álex Gallar. Prvé prekvapenie nového ročníka tak je na svete. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (20:07:40)

90+3

90+3
    Žltú kartu dostáva Samuele Longo (SD Huesca).

90+2
    Eibar neustáva vo svojej snahe, na gól ale pravdepodobne v nadstavenom čase bude čakať márne.

90+1
    Nadstavujú sa 3 minúty.

90
    Striedanie v tíme SD Huesca: z ihriska odchádza Damián Musto, prichádza David Ferreiro.

88
    Huesca hrá veľmi umne, smerom dozadu je takmer bezchybná a nebezpečná je aj v ofenzíve.

87
    Rubén Peña dnes svoju pravačku centrami zamestnáva jedna radosť, no doposiaľ sa ujal jeho jediný pas, ktorý v 69. minúte využil Gonzalo Escalante.

85
    Už len päť minút má Eibar na to, aby strelil vyrovnávajúci gól a že sa tak stane to zatiaľ nevyzerá.

84
    Rubén Peña znova centroval sprava, jeho pas ale neprešiel až do šestnástky. Ďalšia výborne ubránená situácia od Huescy.

83
    Hrá sa v strede poľa, takýto obrázok vyhovuje hosťom, ktorí prekvapivo vedú 2:1.

82
    Huesca v posledných minútach aj vďaka častým prerušeniam otupila ten tlak Eibaru, ktorý cítil šancu na vyrovnanie.

80
    Striedanie v tíme SD Eibar: z ihriska odchádza Anaitz Arbilla, prichádza Pedro Bigas.

79
    Sergi Enrich mohol vyrovnať, jeho hlavička po rohovom kope z malého vápna išla iba tesne nad bránu súpera.

78
    Striedanie v tíme SD Huesca: z ihriska odchádza Juan Camilo Hernández, prichádza Rúben Semedo.

77
    Rubén Peña poslal sprava veľmi nepríjemný center po trávniku. Luisinho loptu zasiahol dosť nešťastne, takmer si dal vlastný gól, no nakoniec z toho bude iba roh.

76
    Juan Camilo Hernández mohol opäť dostať svoj tím do vedenia od dva góly, lenže z hranice veľkého vápna bránu tesne minul.

75
    SD Eibar síce znížil skóre, avšak už má len pätnásť minút, aby pridal aj druhý gól a získal aspoň jeden bod.