Utrecht – Zwolle 2:0 (kon.) | Emmen – Alkmaar 1:4 (kon.) | Feyenoord – Excelsior 3:0 (kon.)
Heerenveen – Arnhem 1:1 (kon.)
FC Utrecht
2:0 (2:0)
PEC Zwolle
cz Nedeľa 19.08.2018, 12:15 • Stadion Galgenwaard • Holandská Eredivisie • 2. kolo

To je ode mě vše, na shledanou. (14:13:45)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 7:11.

Zatímco Utrecht se po nezdaru v prvním kole, může konečně radovat z vítězství a připisuje si první tři body v novém ročníku Eredivisie.

Druhý poločas nám již žádnou branku nenabídl. Lépe do něj vstoupilo Zwolle, ale nedostalo se k žádné velké šanci. Následně jsme viděli vyloučení Overrema a to byla šance pro hosty, kteří měli něco přes dvacet minut možnost přesilové hry. Ale ani tu nedokázali využít, naopak Utrecht se stáhl dozadu a podnikal nebezpečné útoky směrem dopředu. Zwolle nedosáhlo tedy ani jedné branky a po prvním zápase prohrává i ten druhý.

90+5

90+5
    Ještě jedno zakončení od Ehizibueho, ale Paes chytá a udrží v tomto zápase čisté konto.

90+4
    Ten hráči rozehráli na krátko a snaží se držet hru co nejdéle u rohového praporku.

90+4
    Ještě uvidíme rohový pro Utrecht a to bude nejspíše z tohoto zápasu vše.

90+3
    Zwolle u rohového praporku,a le bez míče, Utrecht se osvobozuje a podniká útok.

90+2
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Sean Klaiber, přichází Mark van der Maarel.

90+1
    Nakonec se Klaiber přece jen rozhodl pozdržet hru a usedá opět na trávník a nyní je ošetřován.

90
    Rozhodčí nastavuje ještě čtyři minuty, Klaiber se konečně zvedá z trávníku, poté co byl atakován Boerem při svém vlastním zákroku proti němu.

90
    Na druhé straně se do úniku dostal Klaiber, ale Boer vyběhl a zneškodnil jeho pokus.

89
    Zwolle se dostalo do zakončení, ale tuto nepříliš těžkou střelu má v klidu Paes.

88
    Ale ani tento roh neznamená vážné nebezpečí pro Paese, který nemá příliš mnoho práce.

88
    Snaha o centr z pravé strany, který je sražený na roh, jedna z mála šanci pro Zwolle o vstřelení branky.

87
    A ta nebyla vůbec špatně zahrána, na centr si naběhl před chvilkou střídající Dessers, ale netrefil míč!

87
    Nyní Utrecht pošetří trochu času, neboť bude zahrávat po faulu standardní situaci.

86
    I s dalšími dvěma centry si obrana domácích poradila a nepouští svého soupeře vůbec k ničemu. Utrecht se velmi dobře brání, i když mají o jednoho hráče méně.