Sturm Graz – Rheindorf Altach 1:1 (kon.) | Austria – Admira Wacker Mödling 4:0 (kon.) | Linz – Rapid Viedeň 2:1 (kon.)
LASK Linz
2:1 (0:0)
Rapid Viedeň
cz Nedeľa 19.08.2018, 17:00 • TGW Arena, Linz • Rakúska Bundesliga • 4. kolo

Ode mě je to dnes již vše. Užijte si zbytek neděle a u dalšího textového přenosu opět na shlednou! (19:02:15)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 7:4.
    Střely mimo: 7:2.
    Rohy: 6:3.
    Ofsajdy: 1:3.
    Fauly: 12:16.

Utkání mezi týmy LASK Linz a SK Rapid Vídeň je u konce. Po průměrném prvním poločase jsme viděli skvělou jízdu v tom druhém! Domácí Linz zvyšoval aktivitu a byl odměněn parádním gólem Christiana Ramsebnera v 66. minutě. Rapid se ale nevzdal a chvíli po Knasmüllnerově neproměněné penaltě vyrovnal Veton Berisha. Linz si vedení vzal rychle zpět trefou Philippa Wiesingera z 89. minuty a poté jej už nepustil.

90+5

90+4
    Protiútok Linzu zastavil povedený skluz obránce Rapidu.

90+3
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Maximilian Ullmann, přichází Emanuel Pogatetz.

90+1
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Samuel Tetteh, přichází Dogan Erdogan.

89
    Wiesinger oslavoval přesný zásah tak moc, že za skvléknutí dresu obdržel žlutou kartu.
    89. Philipp WIESINGER - 2:1

89
    Linz právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Atraktivní druhý poločas pokračuje dalším gólem! Z rohového kopu domácí branku ještě neohrozili, nicméně nekapitulovali a po několika odrazech se míč dostal na pravou stranu vápna k PHILIPPU WIESINGEROVI, jenž trefil mezeru mezi nohama brankáře Strebingera!

87
    Ve druhém poločase se opravdu nenudíme. Dočkáme se rozuzlení v posledních minutách, nebo se týmy rozejdou smírně?
    85. Veton BERISHA - 1:1

85
    Rapid právě vstřelil branku!
    Hra ale pokračovala a Rapid přece jen hru srovnává! Míč se odrazil k VETONU BERISHOVI, jenž jej uklidil do levého dolního rohu!
    84. Penalta

84
    Poslední minuty patří Schlagerovi, střelu Knasmüllnera z penaltového puntíku vyrazil mimo tři tyče!

83
    Penalta pro Rapid pro hře domácího obránce rukou!

83
    A parádní zákrok Schlagera, který svým skokem k tyči vyrazil zastavil střelu mířící do brány!