Pixbo Wallenstam – Höllvikens IBF 5:2 (kon.) | NOKIAN KrP – EräViikingit 3:4 (1:2 po s.n.) | Chodov – Otrokovice 5:3 (kon.)
Střešovice – Falun 4:9 (kon.) | Pixbo Wallenstam – EräViikingit 4:3 (2:1 po s.n.) | Chodov – Falun 1:10 (kon.)
Pixbo Wallenstam IBK
5:2 (1:2, 3:0, 1:0)
Höllvikens IBF
cz Sobota 11.08.2018, 10:30Florbal Expert Czech Open - Muži ELITA • Štvrťfinále

Skončilo nám čtvrtfinále Czech Open kategorie Muži ELITE, ve kterém se s postupu radují florbalisté Pixba Wallenstam IBK. (12:03:36)

59:47
    Vyloučení v týmu Höllvikens IBF (Wilhelmsson – 2 min., Sekání).

59:20
    Lundström se dostal ke střele od mantinelu na pravé straně. Branku Pixba ale jen těsně minul.

59:01
    Oddechový čas pro Höllvikens.

59:01
    Poslední minuta. Pixbo na míčku.

57:50
    Pixbo o míček přichází. Höllvikens opět v šesti!

57:30
    Pixbo nikam nespěchá a drží míček.

57:05
    Volný úder pro Pixbo. Lennheimer tak musí zpátky.

57:01
    Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny. Od teď se nám čas zastavuje a hrajem čistý čas.

56:05
    Höllvikens v šesti!

55:49
    Pixbo Wallenstam právě vstřelilo branku!
    Nejspíš máme rozhodnuto o postupujícím do semifinále! Taková nenápadná střela z levé strany totiž zapadla do branky Lennheimera. Prosadit se dokázal OLLE BERG. Asistence: Charlie Sköld.

55:01
    Höllvikens teď zakládá další akci od vlastní brány. Pixbo ale dobře brání a napadá a tak mají problémy s rozehrávkou.

53:45
    Volný úder pro Pixbo z rohu na pravé straně.

52:30
    Stefansson se teď dostal ke střele před brankou, když se dokázal uvolnit na pravé straně. Proti Lennheimerovi neuspěl.

51:40
    Hráčům Höllvikens se krátí čas. Na vyrovnání mají něco málo přes osm minut. Pixbo ale dobře brání a tak to budou mít hodně těžké.

50:01
    Začalo nám běžet poslední deset minut tohot čtvrtfinále.

49:40
    Höllvikens teď drží míček a snaží se s ním kombinovat za brankou PIxba.

48:30
    Hra nám stále pokračuje ve vysokém tempu plné emocí na obou stranách.

MCh

Góly a asistencie: 2. Eriksson, 22. Stefansson (Östholm), 25. Stefansson, 36. Östholm (Danny), 56. Berg (Sköld) – 5. Andersson, 17. Persson (Andersson)

Pixbo Wallenstam IBK: Hedlund – Lindh, Hörberg, Persson, Östholm, Ojaniemi, Larsson, Sköld, Bringestedt, Stefansson, Eriksson, Milesson, Andersson, vom Hofe, Julkunen, Estrella-Näslund, Thurén, Andreasson, Fritzell, Berg
    Höllvikens IBF: Lennheimer (Hansson) – Moberg, Karslon Martell, Gullberg, Sjöstedt, Bergström, Larsson, Frediksson, Sjöberg, Holmkvist, Persson, Andersson, Wilhelmsson, Kirsten, Lundström