Benfica – Guimarães 3:2 (kon.)
Benfica Lisabon
3:2 (3:0)
Vitoria Guimarães
cz Piatok 10.08.2018, 21:30 • Estádio da Luz, Lisabon (kapacita: 65 647 diváků) • Primeira Liga • 1. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost, mějtě příjemý zbytek pátečního večera a u dalších zápasů z Primeira ligy se opět budu těšit, na shledanou. (23:26:03)

Máme tu konec utkání, ve kterém nakonec Benfica ubránil tři body. Domácí jakoby v šatně tříbrankové vedení uspokojilo a druhý poločas chtěli jen odehrát v tréninkovém tempu, což se jim nakonec málem vymstilo. Hosté zásluhou Andrého snížili a najednou jim narostla křídla, ale stačili už jen pouze korigovat díky Celisovi na konečných 3:2. Domácí si tak připisují do tabulky první tři body.

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 2:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 15:25.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Alhassan Wakaso (Vitória SC Guimarães).

90+3
    Rozeběhla se nám poslední minuta utkání a míč daleko od branky Vlachodimosa.

90+2
    Tvrdá srážka, po které Grimaldo zůstává na trávníku. Osorio mu postavil do cesty slušný strom.

90+1
    Davidson zahrál rukou ve středovém kruhu, domácí rozehrávají velmi pomalu. Šetří čas kde se jen dá.

90
    Ve druhém poločase hlavní rozhodčí nastaví tři minuty.

89
    Centr z hlouby pole mířil na Živkoviče, ten z první trefil nepřesně.

88
    Grimaldo to zkusil rovnou na bránu, ale míč neměl dostatečnou kvalitu a trefil pouze bránící zeď.

87
    Domácí budou po faulu Celise zahrávat velice slibnou standartní situaci z dvaceti metrů.

86
    Žlutou kartu dostává Guillermo Celis (Vitória SC Guimarães).

85
    Rafa Silva opřel míč o nohu bránícího hráče, domácí budou vhazovat.

84
    Gedson fauluje ve středu hřiště, domácí se nyní jen brání, hosté ve velkém laufu.

83
    Na domácích kopačkách je nyní znát velká nejistota, kdo by byl řekl o poločase, že se budou domácí v závěru strachovat o vítězství.
    81. Guillermo CELIS - 3:2

81
    Guimarães právě vstřelilo branku!
    To je comeback. Hosté snižují na rozdíl jediné branky. André krásně uvolnil GUILLERMA CELISE, který v tváří tvář překonává domácího brankáře. Konec zápasu slibuje ještě velké drama.