Pardubice – Varnsdorf 0:0 (kon.) | Sokolov – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Prostějov – Žižkov 0:0 (kon.)
FK Baník Sokolov
1:3 (0:1)
FC Hradec Králové
cz Sobota 04.08.2018, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 3. kolo

Druhý poločas se nesl jasně v režii hostujícího týmu, který si v poklidném tempu dokráčel pro další dva góly a tři body. Nejlepším hráčem zápasu byl zcela jasně hostující Vlkanova, který jednu branku vstřelil, na jednu přihrál a při třetí, vlastní, centroval.

Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování. (12:08:58)

90+3

90+2
    Vlkanova nemá ani po celém zápase dost a stále prohání sokolovskou obranou po celém hřišti. K zakončení se ale tentokrát nedostal.

90+1
    Rozhodčí ještě nastavil tři minutky navíc, o výsledku už je ale rozhodnuto. Už zbývá jen klasické, hlavně se nyní nezranit.
    90. Adam ŠEVČÍK - 1:3

90
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Alespoň čestný úspěch pro domácí Baník. Z pravé strany přišel centr před branku, kde se nejvýše dostal ADAM ŠEVČÍK a hlavou prodloužil balon ke vzdálenější tyči.
    88. Jan KVÍDA - 0:3

88
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Hradec Králové se dostal do protiútoku dvou proti jednomu, ale prvotní akce skončila dobrým zásahem obránce. Z druhé vlny se přiřítil stoper JAN KVÍDA, který si to v klidu ťuknul s Vlkanovou a doklepl do prázdné branky.

86
    Milan Černý získal balon na pravé straně a jako na dálnici se prodral až na střed hřiště před vápno. Jeho střela levačkou ale branku jen kousíček minula!

85
    Kapitán Glaser se ujal rozehrávka standardní situace, jeho střela ale vystihla marnost Baníku v útoku v letošní sezoně. Krásná pozice, větrné podmínky bez problému, branku ale hodně minul.

83
    Z úst hradeckých hráčů bylo slyšet, aby se nezatahovali, stále budou hrát útočně. To je v tomto čase a za daného stavu velmi sympatické.
    82. Červená karta po 2. žluté

82
    Daniel Stropek (SOK) viděl po dalším zákroku druhou žlutou kartu, tudíž i červenou. Nějakých deset minut před koncem tak jde Baník do deseti.
    81. Vlkanova se pokusil přelobovat Belaně, míč ale mířil příliš vysoko

81
    Vlkanova získal balon prakticky na polovině hřiště, utekl všem hráčům. Belaň byl dost daleko od branky, Vlkanova se ho snažil přelobovat, branku ale o kousek minul.

80
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Filip Zorvan, přichází Tomáš Hynek.

79
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Václav Vašíček, přichází Patrik Voleský.

78
    Na straně domácích je stále až moc nepřesností, k brance se dostanou jednou z deseti akcí, ke střele pak jednou z dvaceti akcí. Tolik času tu zase nemají.