Manchester United – Real Madrid 2:1 (kon.) | Tottenham – AC Miláno 1:0 (kon.) | Barcelona – AS Rím 2:4 (kon.)
Arsenal – Chelsea 1:1 (6:5 po pen.) | Benfica – Lyon 2:3 (kon.)
Tottenham Hotspur
1:0 (0:0)
AC Miláno
cz Streda 01.08.2018, 02:35 • U.S. Bank Stadium (Minneapolis, Minnesota) • International Champions Cup • 1. kolo

Statistiky:
    Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 1:8. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:12. (04:33:55)
    Georges-Kevin N'Koudou byl autorem jediného gólu zápasu.

Fotbalisté Tottenhamu zdolali v přípravném utkání, které se hrálo v rámci International Champions Cupu v americké Minnesotě, AC Milán 1:0. Jediný gól vstřelil na začátku druhé půle Georges-Kevin N'Koudou. I Italové si v utkání vytvořili několik dobrých příležitostí, ale žádnou z nich nedokázali využít.

90+4

90+2
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Davinson Sánchez, přichází Cameron Carter-Vickers.
    90+1. Antonelli pokazil přihrávku na Kaliniće, který by už byl ve velké šanci.

90+1
    Rossoneri přeci jen mohli vyrovnat! Luca Antonelli dostal přihrávku na levé křídlo a před bránu mu nabíhal zcela volná Nikola Kalinić. Chorvatský útočník však na přihrávku spoluhráče o kousek nedosáhl! Doplním, že rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Dlouhý nákop hledal Tsadjouta. Balón odhlavičkoval do bezpečí Sánchez.

90
    Nikola Kalinić to zkoušel z velké dálky. Jeho pokus trefil jen protihráče.

88
    Řada střídání ve druhém poločase přeci jen ovlivnila plynulost zápasu. To se projevilo na tempu hry i množství šancí, kterých jsme v prvním dějství viděli více.

87
    Antonelli se tentokrát zapojil do hry o něco úspěšněji. Jeho centr byl sražen do zámezí a Milánští tak zůstanou u míče formou autového vhazování.

86
    Antonelli se už dostal s míčem za postranní čáru. Tottenham bude vhazovat.

84
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Cutrone, přichází Tsadjout.

84
    Milánský Franck Kessie vyfasoval žlutou kartu za zbytečné přistrčení N'Koudoua u postranní čáry.

83
    Kohouti nyní drží míč na svých kopačkách. To jim samozřejmě naprosto vyhovuje.

81
    Mauri se zapíše do dějin zápasu žlutou kartou. Taktickým faulem zastavil protiútok soupeře.

80
    Milánský brankář Donnarumma vyběhl až k rohovému praporku a odehrál míč do autu.

78
    Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Hakan Çalhanoğlu, přichází Jose Mauri.

77
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází George Marsh, přichází Ben Davies.