Pjunik – Vardar 1:0 (kon.) | Ventspils – Luftëtari 5:0 (kon.) | Čichura – Beitar Jeruzalém 0:0 (kon.)
Partizani Tirana – Maribor 0:1 (kon.) | KuPS – Kodaň 0:1 (kon.) | Levadia Tallinn – Dundalk 0:1 (kon.)
Riteriai – Irtyš Pavlodar 0:0 (kon.) | Narva – Željezničar Sarajevo 0:2 (kon.) | Balzan – Keşla FK 4:1 (kon.)
Lahti – Hafnarfjördur 0:3 (kon.) | Gabala – Niederkorn 0:2 (kon.) | Tampereen Ilves – Slavia Sofia 0:1 (kon.)
FK Liepāja – Häcken 0:3 (kon.) | Milsami – Slovan Bratislava sk 2:4 (kon.) | Ferencvároš – Tel Aviv 1:1 (kon.)
Stumbras – Limassol 1:0 (kon.) | Neftçi Baku – Újpest FC 3:1 (kon.) | Derry City – Minsk 0:2 (kon.)
Connah's Quay – Soligorsk 1:3 (kon.) | CS Petrocub – Osijek 1:1 (kon.) | CSKA Sofia – Riga FC 1:0 (kon.)
Široki Brijeg – Domžale 2:2 (kon.) | Racing FC – Constanta 0:2 (kon.) | B36 Tórshavn – Titograd Podgorica 0:0 (kon.)
Zabrze – Zaria Balti 1:0 (kon.) | Engordany – Almaty 0:3 (kon.) | Vestmannaeyjar – Sarpsborg 0:4 (kon.)
Shamrock – Štokholm 0:1 (kon.) | Rudar – Partizan 0:3 (kon.) | Budućnost Podgorica – Trenčín sk 0:2 (kon.)
Rangers – Shkupi 2:0 (kon.) | Spartak Subotica – Coleraine 1:1 (kon.) | Cliftonville – Nordsjælland 0:1 (kon.)
Lech Poznań – Gandzasar 2:0 (kon.) | Hibernian – Runavík 6:1 (kon.) | Dunajská Streda – Dinamo Tbilisi sk 1:1 (kon.)
Niš – Gżira 4:0 (kon.) | Stjarnan – Kalju 3:0 (kon.)
KF Partizani Tirana
0:1 (0:0)
NK Maribor
cz Štvrtok 12.07.2018, 17:30 • Selman Stermazi, Tirana • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

To je ode mě vše, na shledanou! (19:31:50)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 4:7.

Statistiky druhého poločasu
    Střely na branku: 2:1
    Střely mimo branku: 1:2
    Ofsajdy: 0:0
    Rohové kopy: 4:2
    Držení míče: 45%:55%

Druhý poločas nám nabídl podobnou podívanou jako v prvním poločase. Sledovali jsme vyrovnanou hru. Maribor se dokázal jednou na začátku poločasu prosadit a své vedení si pohlídal až do konce zápasu. Další brankové šance již Maribor neměl, za to Partizani se sympaticky snažilo o srovnání skóre. Hlavně přízemní střela ke konci zápasu byla pro Handanoviće hodně nepříjemná. Pokud by zápas skončil remízou, bylo by to pro obě mužstva, zejména pro domácí, hodně zasloužené. Nicméně favorit zápasu to na horké albánské půdě zvládl a do odvety si odváží jednobrankový náskok.

90+5

90+4
    Míč na polovině Partizani, kde po přerušení hry, se Hoxha snaží rozehrát míč.

90+3
    Celkem pět minut nastavil hlavní rozhodčí!

90+3
    Následovaly celkem dva rohové kopy, ale ani jeden Partizani nevyužilo a vypadá to, že Maribor uhájí své těsné vedení z kraje druhého poločasu.

90+2
    Nyní však Handanović musel předvést dobrý zákrok, aby neinkasoval. Jeden z hráčů se prezentoval šikovnou přízemní střelou k pravé tyčce, kterou brankář Mariboru vyrazil na rohový kop.

90+1
    Nyní se jim to již podařilo, ale Maribor vysoko brání a Handović je prakticky bez práce.

90
    Partizani se v závěru zápasu nemohou vůbec dostat k míči, natož na polovinu soupeře.

88
    Dvě minuty před koncem základní hrací doby se hostům daří držet míč bezpečně daleko od své branky a nikam nespěchají.

86
    Partizanu se nakonec podařilo vybojovat i rohový kop, ale ten nevedl vůbec k ničemu.

85
    Rohový kop byl neúspěšný a Partizani se ihned snaží otočit hru směrem na polovinu soupeře.

85
    Rohový kop pro Maribor a hráč, který jej půjde zahrávat, nikam vůbec nespěchá.

84
    Zápas se pomalu a jistě blíží ke svému konci a Maribor nyní hlídá hru uprostřed hřiště, kde drží míč.

82
    Nyní naopak následoval přetažený centr a následuje odkop od branky hostí.

81
    Jeden z dalších povedenějších centru domácích do šestnáctky soupeře byl úspěšně odvrácen, aniž by Handanovič musel zasahovat.