6. etapa: Brest - Mûr de Bretagne Guerlédan | Víťaz: Daniel Martin (UAE Emirates) (kon.) |
koniec udalosti
6. etapa: Brest - Mûr de Bretagne Guerlédan
Víťaz: Daniel Martin (UAE Emirates)
Miroslav Kováčik
Celkové poradie dnešnej etapy:
1. Daniel Martin (UAE Emirates) 4:13:43 hod.
2. Pierre-Roger Latour (AG2R La Mondiale) + 0:01
3. Alejandro Valverde (Movistar) + 0:03
4. Julian Alaphilippe (Quick-Step Floors) + 0:03
5. Rafal Majka (Bora-Hansgrohe) + 0:03
6. Adam Yates (Mitchelton – Scott) + 0:03
7. Bauke Mollema (Trek – Segafredo) + 0:03
8. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) + 0:03
9. Geraint Thomas (Sky) + 0:03
10. Primož Roglič (Lotto NL-Jumbo) + 0:03
Bonusový šprint (13 km):
1. Jack Bauer (Mitchelton–Scott) -3 sekundy.
2. Geraint Thomas (Sky) - 2 s.
3. Tomasz Marczyński (Lotto Soudal) -1 s.
Horská prémia: Mûr-de-Bretagne (16 km):
1. Toms Skujinš (Trek - Segafredo) 2 body
2. Jack Bauer (Mitchelton–Scott) 1 bod.
Šprintérska prémia (46 km):
1. Laurent Pichon (Fortuneo–Samsic) 20 bodov
2. Anthony Turgis (Cofidis, Solutions Crédits) 17b.
3. Dion Smith (Wanty – Groupe Gobert) 15b.
4. Damien Gaudin (Direct Energie) 13b.
5. Fabien Grellier (Direct Energie) 11b.
6. Alexander Kristoff (UAE Emirates) 10b.
7. Fernando Gaviria (Quick-Step Floors) 9b.
8. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) 8b.
9. Daniel Oss (Bora-Hansgrohe) 7b.
10. André Greipel (Lotto Soudal) 6b.
11. Julien Vermote (Dimension Data) 5b.
12. Yves Lampaert (Quick-Step Floors) 4b.
13. Mark Cavendish (Dimension Data) 3b.
14. Edvald Boasson Hagen (Dimension Data) 2b.
15. Serge Pauwels (Dimension Data) 1b.
Horská prémia Côte de Roc'h (112,5 km):
1. Dion Smith (Wanty – Groupe Gobert) 1 bod.
Horská prémia Côte de Ploudiry (137 km):
1. Dion Smith (Wanty – Groupe Gobert) 2 body
2. Fabien Grellier (Direct Energie) 1 bod.
1. Daniel Martin (UAE Emirates) 4:13:43 hod.
2. Pierre-Roger Latour (AG2R La Mondiale) + 0:01
3. Alejandro Valverde (Movistar) + 0:03
4. Julian Alaphilippe (Quick-Step Floors) + 0:03
5. Rafal Majka (Bora-Hansgrohe) + 0:03
6. Adam Yates (Mitchelton – Scott) + 0:03
7. Bauke Mollema (Trek – Segafredo) + 0:03
8. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) + 0:03
9. Geraint Thomas (Sky) + 0:03
10. Primož Roglič (Lotto NL-Jumbo) + 0:03
Bonusový šprint (13 km):
1. Jack Bauer (Mitchelton–Scott) -3 sekundy.
2. Geraint Thomas (Sky) - 2 s.
3. Tomasz Marczyński (Lotto Soudal) -1 s.
Horská prémia: Mûr-de-Bretagne (16 km):
1. Toms Skujinš (Trek - Segafredo) 2 body
2. Jack Bauer (Mitchelton–Scott) 1 bod.
Šprintérska prémia (46 km):
1. Laurent Pichon (Fortuneo–Samsic) 20 bodov
2. Anthony Turgis (Cofidis, Solutions Crédits) 17b.
3. Dion Smith (Wanty – Groupe Gobert) 15b.
4. Damien Gaudin (Direct Energie) 13b.
5. Fabien Grellier (Direct Energie) 11b.
6. Alexander Kristoff (UAE Emirates) 10b.
7. Fernando Gaviria (Quick-Step Floors) 9b.
8. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) 8b.
9. Daniel Oss (Bora-Hansgrohe) 7b.
10. André Greipel (Lotto Soudal) 6b.
11. Julien Vermote (Dimension Data) 5b.
12. Yves Lampaert (Quick-Step Floors) 4b.
13. Mark Cavendish (Dimension Data) 3b.
14. Edvald Boasson Hagen (Dimension Data) 2b.
15. Serge Pauwels (Dimension Data) 1b.
Horská prémia Côte de Roc'h (112,5 km):
1. Dion Smith (Wanty – Groupe Gobert) 1 bod.
Horská prémia Côte de Ploudiry (137 km):
1. Dion Smith (Wanty – Groupe Gobert) 2 body
2. Fabien Grellier (Direct Energie) 1 bod.
1. Daniel Martin (UAE Emirates) 4:13:43 hod.
2. Pierre-Roger Latour (AG2R La Mondiale) + 0:01
3. Alejandro Valverde (Movistar) + 0:03
4. Julian Alaphilippe (Quick-Step Floors) + 0:03
5. Rafal Majka (Bora-Hansgrohe) + 0:03
6. Adam Yates (Mitchelton – Scott) + 0:03
7. Bauke Mollema (Trek – Segafredo) + 0:03
8. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) + 0:03
9. Geraint Thomas (Sky) + 0:03
10. Primož Roglič (Lotto NL-Jumbo) + 0:03
1. Laurent Pichon (Fortuneo–Samsic) 20 bodov
2. Anthony Turgis (Cofidis, Solutions Crédits) 17b.
3. Dion Smith (Wanty – Groupe Gobert) 15b.
4. Damien Gaudin (Direct Energie) 13b.
5. Fabien Grellier (Direct Energie) 11b.
6. Alexander Kristoff (UAE Emirates) 10b.
7. Fernando Gaviria (Quick-Step Floors) 9b.
8. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) 8b.
9. Daniel Oss (Bora-Hansgrohe) 7b.
10. André Greipel (Lotto Soudal) 6b.
11. Julien Vermote (Dimension Data) 5b.
12. Yves Lampaert (Quick-Step Floors) 4b.
13. Mark Cavendish (Dimension Data) 3b.
14. Edvald Boasson Hagen (Dimension Data) 2b.
15. Serge Pauwels (Dimension Data) 1b.