FC Banants – FK Sarajevo 1:2 (kon.) | FK Rabotnički – Honvéd Budapešť 2:1 (kon.) | Vaduz – Levski Sofia 1:0 (kon.)
KÍ Klaksvík – Žalgiris Vilnius 1:2 (kon.) | Fola – Priština 0:0 (kon.) | Glenavon – Molde 2:1 (kon.)
FC Banants
1:2 (1:2)
FK Sarajevo
cz Streda 11.07.2018, 15:30 • Banants Stadium, Jerevan • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:30:32)

Je konec. Sarajevo nakonec uhlídalo jednobrankový náskok z první půle a vyhrálo 2:1. Hosté vstoupili do utkání jako favorité a už v 16. minutě šli do vedení, když hlavou zakončil k pravé tyči Ahmetovič. O pět minut později vypálil zpoza vápna rovněž k pravé tyči Halilovič a Sarajevo vedlo 2:0. Ve 34. minutě ovšem poslal kapitán domácích Ajvazjan dělovku z přímého kopu k pravé tyči a snížil na 1:2. Poté už branka nepadla.

90+6

90+6
    Centr Sarajeva skončil jen v zámezí a domácí získali další aut.

90+5
    Domácí se opět provinili faulem ve středu hrací plochy.

90+4
    Domácí sice dostali centr do vápna, ale následně se Paixao provinil faulem, za který obdržel žlutou kartu.

90+4
    Hostující hráč se snažil projít po levé straně, ale poté se dostal s míčem do zámezí a následuje odkop od domácí svatyně.

90+3
    Sarajevo získalo autové vhazování na polovině soupeře a drží tak míč ke konci utkání.

90+2
    Hosté se sice dostali dopředu po pravé straně, následný centr ale nic velkého nenabídl.

90+1
    Nákop domácích skončil jen v moci brankáře Pavloviče.

90+1
    Rozhodčí nastavuje šest minut navíc.

90
    Poté domácí sice dostali míč do vápna centrem z pravé strany, ale útočník Banants stál v ofsajdovém postavení.

90
    Domácí se opět dostali dopředu po levé straně a chtějí z dnešního zápasu vytěžit alespoň remízu.

89
    Střídání v týmu FC Banants: ze hřiště odchází Peltier, přichází Paixao.

88
    Následně se ovšem hostující hráč ocitl v ofsajdovém postavení a útok Sarajeva je u konce.

87
    Sarajevo kontroluje konec utkání. Domácí sice napadají jejich rozehrávku, ale nemohou se dostat k míči.