Skalica – Petržalka 1:1 (kon.) | Karviná – Kraków 2:4 (kon.) | Podbrezová – Poprad 1:2 (kon.)
Trebišov – Lok. Košice 0:2 (kon.) | Nitra – Inter Bratislava 2:2 (kon.) | Ostrava – Ružomberok 1:0 (kon.)
Liberec – Ústí n. L. 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:1 (kon.) | Sigma Olomouc – L. Mikuláš sk 3:1 (kon.)
Jihlava – Pardubice 1:1 (kon.) | Sparta Praha – Trenčín 1:2 (kon.) | Sparta Praha – Trenčín 4:2 (kon.)
Opava – Vítkovice 2:1 (kon.) | Opava – Žilina sk 1:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:1 (2:1)
FK Příbram
cz Sobota 23.06.2018, 11:00 • SCM Složiště • Prípravný zápas

První přípravné utkání obou celků máme za sebou. Na větrném Složišti byla k vidění velice slušná podívaná. Hlavně v prvním poločase, kdy Dynamo nasadilo silnější sestavu, se hrálo v opravdu slušném tempu. Jihočeši po pětačtyřiceti minutách vedli zaslouženě 2:1, když měli převahu. Po pauze hosté vyrovnali hru, ale jejich převaha byla spíše územní. Šance žádné, a tak si Jihočeši cennou výhru nad ligovým soupeřem pohlídali. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek soboty. (12:40:23)

90

89
    Domácí si hlídají těsné vedení, které bude pravděpodobně znamenat skalp ligového nováčka.

87
    Čekají nás poslední minuty utkání, hosté nevypadají, že by měli síly na vyrovnání.

85
    A právě Čavoš vedl přečíslení domácích tři na dva, trošku pomalejší přihrávkou oslovil Rychnovského, jehož ránu ale srazili obránci na roh.

83
    Sudí Rejžek je rázný a i v přípravě se nebojí dát kartu. Za protesty Čavoše uděluje domácímu středopolaři žlutou kartu.

82
    Na příbramských fotbalistech je znát trochu únava. Přeci jen většina hostujících hráčů hraje celý zápas, naopak většina domácích hraje jen poločas.

80
    Domácí si chvíli odpočinuli od defenzivních úkolů, měli k dispozici roh. Nic z něj však nevytvořili.

78
    Teď to v domácím vápně trošku hořelo, nakonec Jihočeši vše vyřešili.

76
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Petrlík.

75
    Ve vápně sražen Pouček, ale opět se penalta nepíská.

74
    Pěkně vypálil ze střední vzdálenosti Jiří Kladrubský, rána stabilního kapitána domácích ale našla jen prostor, kde stál Ondřej Kočí.

72
    Levý příbramský bek Polidar se dostal se štěstím do šestnáctky, ale pak vystřelil slabě a dalšího novice Července v domácí brance vůbec nevystrašil.

70
    Jihočeši se po rohu k zakončení nedostali.

69
    Zpátky na trávník, na pravé straně se ke střele dostal Laňka a jeho pokusu moc nechybělo.

67
    Ještě k Jakubu Peškovi. Jeden z nejlepších hráčů Fortuna národní ligy je horkým zbožím na ligovém trhu. O jeho služby se hlásí Zlín, Jablonec, Olomouc, Opava a podle posledních informací také Liberec, kam už dříve přestoupil českobudějovický útočník Elvis Mashike.

65
    Rychlonohý Jakub Pešek se prosmýkl ve vápně kolem Polidara, ten jej poslal k zemi, ale penalta se nepíská. Domácí trenéři se hodně zlobí, sudí Rejžek však reaguje, že si je jistý, že by se dokonce i šel podívat na video. To ale na Složišti na přípravu zatím nemáme..

62
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jandera, přichází Klán.

60
    Po prostřídání se domácí jedenáctka přeci jen oslabila. Zatím to není znát na výsledku, ale Příbram má navrch.

Pavel Kortus ml.

Góly: 24. Kalousek, 45. Čermák – 23. Soldát

Karty:   48. Laňka (CEB), 83. Čavoš (CEB)

Nepremenená penalta: 43. Čermák (CEB), mimo

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Luksch – Řezáč, Havel, Novák, Rychnovský – Čermák, Javorek – Laňka (K), Gebert, Kalousek – Kadula. 2. poločas: Červenec – Laňka, L. Kočí, Kladrubský, Pouček – Čavoš, Rychnovský – Švantner, Gebert, Pešek – Táborský.
    Náhradníci: Červenec – L. Kočí, Pouček, Táborský, Čavoš, Kladrubský, Pešek, Švantner.

FK Příbram: O. Kočí – Nitrianský, Kodr, Soldát, Polidar – Polák (56. Hloušek), Kilián, Januška, Breda – Matoušek (76. Petrlík) – Jandera (62. Klán).
    Náhradníci: Beran – Petrlík, Hloušek, Klán.

Rozhodca: Rejžek – Pečenka, Kotalík