Barthelová – Rybáriková sk 2:1 (kon.) | Osaka – Šátralová 2:0 (kon.)
1
3 6 5
Streda 13.06.2018, 13:12WTA Nottingham - Rothesay Open (tráva) • Osemfinále

7:5
    GEM, SET, ZÁPAS Mona Barthelová! Slovenská tenistka ukončila tento zápas nepresným forhendom do autu a tak nemecká tenistka vyhráva tretí setom pomerom 7:5 a tak sa stáva víťazkou tohto zápasu. Rozhodujúci tretí set bol najdramatickejší, už to vyzeralo na hladké víťazstvo Barthelovej, ale naša tenistka ešte zabojovala a zdramatizovala tretie dejstvo, ale na turnaji v Nottinghame napokon končí.

A-40
    Opäť má však Barthelová šancu ukončiť tento zápas!

40-15
    Mona Barthelová získava dva mečbaly!

6:5
    Bekhend našej tenistky putuje von z dvorca a tak Barthelová ide v treťom sete do vedenia 6:5 a tak Magdaléna Rybáriková pôjde podávať na udržanie sa v tomto zápase a vynútenie si tajbrejku!

15-40
    Dva brejkbaly pre slovenskú tenistku!

5:5
    Víťazným úderom využíva slovenská tenistka hneď prvý gembal a tak vyrovnáva stav v treťom sete na 5:5! Magda predviedla teda fantastické dorovnanie stavu a je späť v hre o víťazstvo v tomto zápase. Toto môže byť poriadna vzpruha pre našu hráčku.

5:4
    Barthelová chybovala na sieti a tak sa Magda ešte udržala v tomto zápase, keď znižuje na 4:5 a má teda k dispozícii servis na vyrovnanie stavu v treťom a rozhodujúcom sete!

40-A
    Situácia sa zopakovala a tak Magda získava brejkbal na udržanie sa v tomto zápase.

40-30
    Mečbal pre nemeckú tenistku!

5:3
    Esom na záver ukončila Magdaléna Rybáriková tento gem a čistou hrou sa ešte udržala v zápase. Mona Barthelová má k dispozícii servis na celkové prvenstvo v tomto zápase.

5:2
    Ten sa jej už podarilo využiť a tak ide nemecká tenistka do vedenia 5:2 v treťom sete a Magdaléna Rybáriková ide podávať na udržanie sa v tomto zápase.

15-40
    Nasledovala dvojchyba nemeckej tenistky a tak Magda získava dva brejkbaly!

4:2
    Aj sa tak stáva, slovenská tenistka čistou hru získava tento gem a znižuje stav v treťom sete na 2:4!

4:1
    Na sieti bola teraz úspešnejšia nemecká tenistka, ktorá sa tak čistou hrou dostáva v rozhodujúcom treťom sete do vedenia 4:1!

3:1
    Ktorý sa jej aj podarilo využiť a tak prvým gemom v treťom sete znižuje jeho stav na 1:3!

3:0
    Priamym bodom z podania už tento gembal nemecká tenistka využíva a tak po potvrdení brejku ide v treťom sete do vedenia 3:0!

2:0
    Hneď ten prvý aj po chybe našej tenistky využíva a tak sa ujíma vedenia 2:0 v treťom sete a pôjde podávať na potvrdenie brejku!

40-15
    Drop shot slovenskej tenistky putoval do siete, takže Mona Barthelová získava dva brejkbaly!

1:0
    Ten už priamym bodom z podania využíva a tak s veľkými ťažkosťami si udržala prvé podanie tretieho setu a ide do vedenia 1:0!

15-40
    Slovenská tenistka získava dva brejkbaly!

1:6
    Tento pokus už našej tenistke vyšiel a tak jednoznačne ovláda druhý set, ktorý vyhrala pomerom 6:1 a o osude tohto zápasu tak bude musieť rozhodnúť tretí set! Magdaléna Rybáriková v tomto sete jasne dominovala, výrazne tak zlepšila hru oproti prvému setu a sme tak teda zvedaví, aký priebeh ponúkne rozhodujúci tretí set.

40-A
    Tretí setbal pre slovenskú tenistku!

A-40
    Aut z rakety slovenskej tenistky a tak jej súperka získava brejkbal na udržanie sa v druhom sete!

15-40
    Dva setbaly pre slovenskú tenistku!

1:5
    Presným úderom na čiaru využíva Magdaléna aj tento brejkbal a tak ide v druhom sete do vedenia 5:1! Slovenská tenistka tak pôjde podávať na víťazstvo v druhom sete.

30-40
    Je tu brejkbal pre slovenskú tenistku!

1:4
    Priamym bodom z podania už druhý gembal naša tenistka využíva a tak po potvrdení brejku ide slovenská tenistka do vedenia 4:1 v druhom sete!

1:3
    Barthelovej forhend putoval do siete a tak stráca svoje prvé podanie v tomto zápase. Magdaléna Rybáriková teda vyhráva v druhom sete 3:1 a pôjde podávať na potvrdenie brejku.

30-40
    Magdaléna po úspešnom prechode na sieť získava brejkbal!

1:2
    Tento gembal už Magdaléna Rybáriková využíva a tak si udržala aj druhé podanie v tomto sete, čím ide do vedenia 2:1!

1:1
    Ktorý sa jej podarilo využiť, takže vyrovnáva stav druhého setu na 1:1! Mona Barthelová mal hneď pri prvom servise problémy, ale napokon úspešne odvrátila dva brejkbaly.

15-40
    Slovenská tenistka po presnom údere na čiaru získava dva brejkbaly!

0:1
    Po víťaznom údere Magda využíva gembal a ujíma sa v prvom sete vedenia 1:0!

6:3
    Čistou hrou ukončila Barthelová prvý set, ktorý ovládla pomerom 6:3! Dlho sme sledovali vyrovnané dejstvo, ale napokon nemecká tenistka vzala podanie našej hráčke, dokázala ho aj potvrdiť a tak sa stáva víťazkou prvého setu a ide tak v tomto zápase do vedenia 1:0. Uvidíme, čo nám ponúkne druhý set.

40-0
    Tri setbaly pre Barthelovú!

5:3
    Prvým esom v zápase sa ešte Magdaléna Rybáriková udržala v prvom sete, čím znížila jeho stav na 3:5! Mona Barthelová však má servis na ukončenie prvého setu v jej prospech.

5:2
    Esom na záver ukončila Barthelová tento gem a po potvrdení brejku ide v prvom sete do vedenia 5:2! Magdaléna Rybáriková tak pôjde podávať na udržanie sa v prvom sete.

30-40
    Úspešný smeč slovenskej tenistky na sieti a tak získava šancu vziať si svoje podanie späť!

4:2
    Forhend našej tenistky od siete putoval do autu a tak Barthelová využíva tento brejkbal! Prvýkrát tak berie podanie súperky a za stavu 4:2 pôjde podávať na potvrdenie brejku.

A-40
    Slovenská tenistka nestihla reagovať na presný úder súperky a tak bude čeliť brejkbalu!

3:2
    Čistou hrou si udržala Barthelová aj toto podanie a tak ide v prvom sete do vedenia 3:2!

2:2
    Slovenská tenistka úspešne skrátila hru a tak vyrovnáva na 2:2 v prvom sete. Magdaléna tak ustála prvé problémy a zatiaľ si teda obe tenistky držia svoje podania.

A-40
    Magdaléne nevyšiel jej drop shot a tak Barthelová získava prvý brejkbal tohto zápasu!

2:1
    Tento gembal už Barthelová využíva a tak ide v prvom sete do vedenia 2:1!

1:1
    Barthelová poslal svoj úder len do siete, takže Magdaléna Rybáriková vyrovnáva stav v prvom sete na 1:1!

1:0
    Víťazným úderom využíva Barthelová hneď prvý gembal a tak sa dostáva v prvom sete do vedenia 1:0!